Angielski Online

Reklama Google

Brukarstwo Podkategoria: Brukarstwo

 • Układanie kostki brukowej - brukarstwo Bydgoszcz »

  Układanie kostki brukowej - brukarstwo Bydgoszcz

  Zajmujemy się szeroko pojętą branżą budowlaną: układanie kostki brukowej, brukarstwo Bydgoszcz, budownictwo drogowe, budownictwo ziemne, przepusty i inne na zlecenia klienta. Wykorzystujemy najlepsze materiały budowlane sprawdzonych producentów - Polbruk, Dro-Bet. Mamy bogaty wybór wzorów które oferujemy klientom. Kostką układamy pod chodniki, przed posesjami, alejami i na zlecenia klienta. Nasz wykwalifikowany personel pracowników - hmb serwis gwarantuje szybki czas wykonania zlecenia. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 27 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • AXAM Zagęszczarki, wibratory do betonu, motopompy, narzędzia brukarskie, przecinarki »

  AXAM Zagęszczarki, wibratory do betonu, motopompy, narzędzia brukarskie, przecinarki

  Firma AXAM zajmuje się głównie sprzedażą profesjonalnych maszyn i urządzeń budowlanych oraz brukarskich. Serwisuje też oraz wynajmuje maszyny brukarskie i budowlane uznanych producentów, co gwarantuje solidność i niezawodność oferowanych sprzętów. Zapewniamy także fachowe doradztwo oraz pomoc przy doborze odpowiedniej maszyny do wykonywanych robót budowlanych.
  W naszym sklepie mogą Państwo kupić zagęszczarki - jednokierunkowe oraz dwukierunkowe, zagęszczarki gruntu angielskiego producenta Belle oraz japońskiej firmy Mikasa i Honda.
  Oprócz tego oferujemy: motopompy, wibratory do betonu, agregaty hydrauliczne JBC, narzędzia hydrauliczne JBC, agregaty prądotwórcze, narzędzia brukarskie i wiele innych.
  Prowadzimy też sklep internetowy http://www.axam.net.pl/, gdzie głównie oferujemy zagęszczarki, wibratory do
  betonu i inne narzędzia brukarskie.

  Data dodania: 28 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przecinarka jezdna »

  Przecinarka jezdna


  Wiertła nadzwyczajne to wiertła o wyjątkowej konstrukcji lub użyciach. Polecamy tarcze diamentowe. Do teamy tej zaliczają się na przypadek wiertła sękownicze do drewna wiertła lufowe do drążenia bardzo długich przelotów zawsze obejmujące kanały do doprowadzania chłodziwa i odprowadzenia wiórów) wiertła do szkła i glazury do kamienia/ żelbetonu a także wiertła do metali o oddzielnych parametrach (twardosci kąta natarcia skorupce etc.) Nakiełek - ergo nawiertak nie jest wiertłem towarzyszy wyłącznie do drobiazgowego obierania srodka zwłok mocowanych w gałkach tokarskich obrót obrotowy wokół osi) przed użyciem wiertła a także gdy manipulowany temat żąda przyparcia go kłem obrotowym (niwelującym moc odsrodkową). U nas najtańsze tarcze do betonu

  Data dodania: 07 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Specjalistyczne brukarstwo Tychy »

  Specjalistyczne brukarstwo Tychy

  Profesjonalne Przedsiębiorstwo Budowlano – Projektowe „Drokan 2” działa na rynku budowlanym od 1990 roku. To znana a oprócz tego ceniona spółka, która Trudni się w profesjonalnej realizacji prac brukarskich. Wykonuje prace nie tylko dla osób prywatnych, ale i dla dużych korporacji, czy firm. Na przejrzystej stronie internetowej tej znanej firmy dostępne są wszystkie usługi np. brukarstwo, usługi sprzętowo transportowe, projektowanie, a także prace instalacyjne. Drokan współpracuje z wieloma cenionymi firmami co gwarantuje rzetelną realizację zleconych prac. Co ciekawe dla wymagań klientów, przedsiębiorstwo oferuje także ciężki sprzęt budowlany} np. spycharki, samochody o różnej ładowności, jak również koparko-ładowarki. Między dostępnych usług są również niezwykle popularne a oprócz tego rzetelnie prowadzone roboty drogowe.

  Data dodania: 28 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie ogrodów Harasimowicz »

  Projektowanie ogrodów Harasimowicz

  Projektowanie ogrodów zaczyna się od wyjątkowego pomysłu. Każdy projekt to kombinacja oryginalnych dekoracji ogrodowych, klasycznego lub współczesnego stylu i pięknie pachnących kwiatów które razem przynoszą efekt rodem z snu Nasza firma ogrodnicza specjalizuje się w projektowaniu i zakładaniu ogrodów, harmonijnie dopasowanych do potrzeb Klienta i stylu posesji. Nasze ogrody nie powstają z matrycy. To projekty oryginalne, w całości zaplanowane przez naszych architektów. Jeśli marzy Ci się elegancki ogród, przyjdź do nas.

  Prace, takie jak projektowanie i zakładanie ogrodów wymagają czasu, zaangażowania i precyzyjnych narzędzi. Nasza pracownia wyposażona jest w nowatorskie programy komputerowe, w których projektujemy niepowtarzalne aranżacje ogrodów. Nasi architekci lubią projektować, dlatego w pełni angażują się przy każdym projekcie. Czas mamy dla każdego, gdyż dla naszej firmy każdy Klient jest równie ważny.

  W naszej firmie ogrodniczej powstają oryginalne projekty ogrodów. Nie korzystamy jedynie z jednej koncepcji – zależy nam na nietuzinkowości. Możemy zbudować ogród japoński, ogród angielski, a także ogród modernistyczny – wszystko w zgodzie z preferencjami Klientów. Naszą inspiracją jest natura i świat, który nas otacza. Każdego dnia wzbogacamy naszą wiedzę o ogrodnictwie i dokarmiamy nasze koncepcje śledząc najmodniejsze trendy w sztuce ogrodowej.

  Zgłaszając się do naszej firmy ogrodniczej możesz być pewny, że Twój ogród będzie jedyny w swoim rodzaju Z wielką chęcią wysłuchamy Twoich pomysłów i wdrożymy je przy projektowaniu i zakładaniu ogrodu – Twojego ogrodu. Wykonujemy również inne usługi ogrodnicze, takie jak zakładanie trawników, projektowanie instalacji wodnych nawożenie i sprzątanie ogrodów, a także przycinanie roślin. Będziesz zaskoczony oryginalnością pomysłów i profesjonalnym podejściem do każdego zlecenia. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

  Data dodania: 25 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Bazalt Invest Bezpośredni Importer Kostki Bazaltowej »

  Bazalt Invest Bezpośredni Importer Kostki Bazaltowej

  Od 2000 roku aktywnie działamy na rynku kamienia naturalnego. Specjalizujemy się w wydobyciu, przerobie, dystrybucji produktów z bazaltu, korzystając z zasobów własnego złoża.
  Najwyższą jakością produktów, wytwarzanych ze starannie selekcjonowanego surowca skalnego, zasłużyliśmy na opinię rzetelnego kontrahenta wśród inwestorów, wykonawców i projektantów z wielu krajów świata.
  Doświadczenie w eksporcie wyrobów bazaltowych zdobywaliśmy na rynkach Polski, Niemiec, Rosji, Białorusi, Kazachstanu.
  Rozwijając stale nasze przedsiębiorstwo utworzyliśmy oddział w Polsce pod nazwą Bazalt Invest, którego głównym celem jest dystrybucja wyrobów bazaltowych na rynki Europy Centralnej i Zachodniej.

  Data dodania: 28 03 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Brukarstwo

Brukarstwo - nowa strona:

Adres: