Angielski Online

Reklama Google

Angielski Podkategoria: Angielski

 • Kursy Językowe Ruda Śląska »

  Kursy Językowe Ruda Śląska

  Oto jedna z najlepszych prywatnych szkół językowych na Śląsku. Naszą siedzibą jest Ruda Śląska i tam prowadzimy kursy jezykowe Ruda Slaska. Swoje szkolenia wykonujemy metodami bezpośrednimi w wielu odmianach jak angielski dla dzieci Talking Kids kursy dla dorosłych, a także możliwośc nauki angielski online czy niemiecki skype

  Data dodania: 22 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego online »

  Nauka angielskiego online

  Znalezienie pracy, która może nam dać pełną satysfakcję nie będzie prostym tematem. Przeglądając oferty z różnych firm, można trafić na takie wymagania, o których nawet by się nie śniło. Jednym z nich będzie bardzo dobra umiejętność co najmniej jednego obcego języka. W obecnych czasach będzie to warunek niezbędny, dlatego nauka języka angielskiego staje się podstawą. Językiem tym bowiem zaczyna się posługiwać największa liczba osób na całym świecie, stąd niezbędnie należy go umieć w stopniu komunikatywnym. Oczywiście jest to pewne minimum, ponieważ przeważnie umiejętność ta będzie musiała być na jak najwyższym poziomie, by móc swobodnie dogadać się z obcojęzycznymi współpracownikami czy kontrahentami. Z reguły nauka języka angielskiego przebiegać może w różny sposób. Część osób będzie się decydować na sposób tradycyjny, a więc uczęszczanie na lekcje do szkół językowych albo korepetycje z lektorem. Ci, którzy nie będą mieć czasu na tego typu kursy, stawiają na to, co daje im samodzielna nauka języka angielskiego w domu. Do tego typu nauki jednak potrzeba wielkiej mobilizacji. Bowiem trzeba zasiadać do nauki systematycznie i regularnie, bo tylko wtedy może to przynieść korzyści

  Data dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • angielski Szczecin »

  angielski Szczecin

  Angielski Szczecin - Szkoła językowa Anglonauka zaprasza na kursy języka angielskiego prowadzone skuteczną metodą Red Point - stawiamy na język mówiony. Prowadzimy tylko lekcje indywidualne, które dają duże efekty. Już po krótkim czasie nasi słuchacze potrafią rozmawiać po angielsku. Angielski Szczecin zaprasza na kursy. Szkoły językowe Szczecin nie zapewniają tak dobrych lektorów jak Anglonauka.

  Data dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy angielskiego z ESKK »

  Kursy angielskiego z ESKK

  Wygodne uczenie się języka angielskiego w domu? Jak najbardziej jest to możliwe! Europejska Szkoła na odległość udostępnia taką możliwość. Możesz zamówić kurs angielskiego wprost do swojego domu a naukę kontynuować na podstawie otrzymanych materiałów, podzielonych na lekcje.

  Data dodania: 03 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • www.angielski24.com »

  www.angielski24.com

  Prawie każdy z prawdopodobnie wie jak ważne jest wykształcenie a następnie praca. Uczniowie mają wiele zadań. Poziom jest niebotyczny. Są także Ci którzy poniekąd sobie nie radzą w tym współczesnym wyścigu. W języku angielskim najważniejsze jest słownik np.: dom i ogród. Istotne jest dodatkowo gramatyka w tym czasy takie jak Present Simple. To wszystko dostępne jest za darmo na stronie edukacyjnym Angielski24.com. Osoby które mają zaległości z nauką szukają korepetycje. Jeśli jesteś z Suwałk zobacz portal lokalny http://www.s-ki.pl/ogloszenia. Opublikowanie anonsu jest darmowe. Gwarantujemy efektywność ponieważ odwiedzają nas tysiące użytkowników. Jeżeli szukasz tanich połączeń na trasie Suwałki ? Białystok pomocny okaże się ten portal. Informacje o cyrkach dostępne są na stronie Informacje o cyrkach. Mnóstwo mieszkańców zadaje sobie pytanie na jakiej stronie umieścić ogłoszenie. Na co należy zwracać uwagę. Wiadome jest że jest wiele oszustw. U nas znajduje się także przewodnik jak sprzedawać przez internet. Zobacz portal Praca Ełk. To tutaj są oferty z tej miejscowości.

  Data dodania: 18 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Warszawa »

  Szkoła językowa Warszawa

  Szkoła językowa Warszawa - ochoczo zapraszamy na zawodowe wykłady języków zagranicznych. Angielski Warszawa to nasza specjalność. Studium Języków Obcych od 1990 r. zaprasza do nauczania języków cudzych na wszelkich pułapach. Proponujemy naukę języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, a także polskiego dla obcokrajowców. Systemy kursów uporządkowane są do maksym Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego. Lokalizacja - Nasze Studium Języków Obcych mieści się w Warszawie, przy ul. Żelaznej 41 lok. 7 / róg ul. Siennej (Kamienica pod Strzelcem - patrz mapka). Skąd wywodzimy - Przez wiele lat Studium pod patronatem Fundacji współdziałało ze Studium Języków Zagranicznych Polskiej Akademii Nauk, sukcesywnie przedłużając swoje funkcjonowanie i uzyskując następnych konsumentów. W środku - Gwarantujemy najwyższy stopień kursów, zawodowych lektorów, współczesne pomoce akademickie, a także fenomenalną, motywująca do nauczania atmosferę zajęć. Polish for foreigners - nauczymy polskiego każdego! Kurs językowy warszawa trwa zwięźle i solidnie! Nasza szkoła językowa warszawa rozróżnia się na tym tle. Szkoła angielskiego warszawa - SJO UNO, zdecyduj się na jakość - wybierz specjalistów. Multimedia - Posiadamy dwie supernowoczesne klasy komputerowe. Instruowanie jest aktywnie wspomagane technikami multimedialnymi. Wygodna wiedza - trenujemy w 5 - 10 osobowych grupach a także indywidualnie.

  Data dodania: 24 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs języka angielskiego Warszawa »

  Kurs języka angielskiego Warszawa

  Szkoła językowa Akces ? Benefit to bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich ludzi, chcących fachowych jak też efektywnych kursów języka angielskiego. Oprócz kursu języka angielskiego Słuchacze Szkoły Akces ? Benefit mogą pobierać naukę także z języka niemieckiego, francuskiego oraz hiszpańskiego. Szkoła swoje ośrodki posiada w różnych regionach kraju. Osoby zamieszkujące takie miasta jak Łódź, Warszawa bądź Poznań lub Częstochowa, mają możliwość zapisania się na kursy językowe w oddziałach Akces ? Benefit. Specjaliści tam zatrudnieni już od początków współpracy wychodzą naprzeciw swym Klientom. Na przykład każdy przed ostatecznym dopisaniem się do kursu języka angielskiego czy hiszpańskiego, ma sposobność chodzić na lekcje próbne. Natomiast wszystkie zajęcia mają miejsce w niedużych zespołach, dzięki czemu nauka języka prowadzona jest w komfortowych warunkach.

  Data dodania: 24 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Ursus »

  Żłobek Ursus

  Przedszkole językowe "Maja" powstało z myślą o naszym największym skarbie jakim jest dziecko. Nauka drugiego języka w dzieciństwie jest skutecznym sposobem na przyśpieszenie rozwoju intelektualnego dziecka. Im dziecko starsze tym trudniej jest mu opanować akcent i gramatykę. Nauczanie języka angielskiego w naszej placówce ma formę przyjazną dziecku. Lekcje odbywają się poprzez: zabawę, taniec, wyliczanki, kolorowe plansze, karty obrazowe(tzw. flashcards), rymowanki, piosenki, itd., które czynią zajęcia bardziej interesującymi oraz pobudzają dziecięcą kreatywność. Nauka na zajęciach uzupełniana jest poprzez teatrzyki, filmy video.
  Przedszkole Warszawa Ursus

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Słowa po angielsku »

  Słowa po angielsku

  Zastanawiasz się w szybkim tempie nadrobić zaległości związane z językiem angielskim? Nie masz zamiaru chodzić na kursy, płacąc ogromne pieniądze. Jeżeli uczyć się języków to tylko nowocześnie, dlatego warto kupić ebook. Dwa lata pracy pozwoliły stworzyć prawdziwy niezbędnik dla wszystkich, którzy chcą pochłonąć podstawowe zwroty oraz czasy, które wykorzystywane są w języku angielskim. Przyzwoita cena i wartościowa treść pozwalają codziennie pozyskiwać nowych uczniów, a Przedimki angielski to temat, który musisz poznać. Już teraz zdecyduj się na ebooka i rozpocznij wchłaniać wiedzę, o której zawsze marzyłeś.

  Data dodania: 29 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Narrator »

  Tłumaczenia Narrator

  Nasze biuro, mieszczące się w Warszawie, zapewnia profesjonalne usługi tłumaczeniowe, w tym tłumaczenia przysięgłe. Zatrudniamy jedynie dobrze wykształconych, właściwie wykwalifikowanych i doświadczonych tłumaczy, a wszystko w trosce o jak najwyższą jakość naszych usług, czyli o zadowolenie naszych klientów. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się o nas więcej. Żeby dobrze przetłumaczyć teksty lub ich korekty, które umożliwią właściwe ich zrozumienie przez odbiorców, zapraszamy do skorzystania z naszego biura tłumaczeń. Tworzymy zarówno tłumaczenie specjalistyczne, techniczne i inne niezbędne profesjonalne usługi z tym związane. Prowadzimy tłumaczenie na język: angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, włoski, hiszpański i arabski. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług i korzystne ceny dla naszych klientów. Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne i firmy. Przyjmujemy również większe zlecenia na tłumaczenie przykładowo całych książek lub stron internetowych.

  Data dodania: 18 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • angielski dla dzieci bydgoszcz »

  angielski dla dzieci bydgoszcz

  Języki obce są dla naszych dzieci tak faktycznie bardzo istotne ponieważ to w tym momencie dzięki nim później będą miały większe szanse na osiągnięcie sukcesu. Jednakże jeśli chcemy nauczyć się języka to musisz inwestować w najwyższej jakości brytyjski dla dzieci. W ten sposób nasze młode pociechy będą miały znacznie łatwiejszy start. Jedną z metod na naukę języka jest zamówienie korepetytora, który będzie uczył u Ciebie w lokalu mieszkalnego. Angielski z dojazdem jest jedną z całkowicie niezłych sposobów a przede wszystkim dość wygodnym sposobem na naukę tego języka. Kurs języka angielskiego powinien być oczywiście dostosowany do poziomu każdej osoby, która jest zainteresowana tym kursem. Zawsze należy wybierać rozwiązania, które są odpowiednie dla Ciebie. Wyśmienity nauczyciel to podstawa sukcesu dzięki czemu oczywiście osiągniesz sukces.

  Data dodania: 05 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Specjalistyczne korepetycje z angielskiego Rzeszów »

  Specjalistyczne korepetycje z angielskiego Rzeszów

  Promar to Centrum Edukacyjne, które oferuje naukę języków obcych dla pociech, młodzieży i również dorosłych. Dzięki przyzwoicie przeprowadzonym kursom każda osoba może zrozumieć subtelności języka obcego związanego z pracą, zainteresowaniami, rozmowami biznesowymi czy pogawędkami z bliskimi. Kursy języków obcych prowadzone są skutecznymi a także innowacyjnymi metodami, dostosowanymi do stopnia umiejętności i potrzeb każdego ucznia. Lekcje realizowane są w niewielkich zespołach, a środki dydaktyczne a także systemy nauki oparte są o dobre podręczniki a także programy autorskie. Kursy przeprowadzane są przez sprawdzoną i wykwalifikowana kadrę, która z sporym zaangażowaniem dba o atmosferę, przyjemność nauki a także jej walory edukacyjne. Mało tego w propozycji firmy znajdują się: fachowe przedszkole językowe, które stwarza dobre środowisko do nauki języka angielskiego od najmłodszych lat, buda językowa z oddziałami dwujęzycznymi, obozy, półkolonie językowe, kursy dla firm, itp.

  Data dodania: 28 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Kraków - sprawdź »

  Szkoła językowa Kraków - sprawdź

  Uważasz, że najwyższa pora pomyśleć o nauce języka angielskiego a oprócz tego zastanawiasz się nad tym, gdzie można otrzymać zaufaną pomoc? W takiej sytuacji warto zapoznać się z ofertą, którą ma Speaking House? Decydując się na Speaking House, wybierasz swobodną oraz płynną komunikację w języku angielskim — wiemy, jak Ci pomóc! Myślisz, że to jedynie słowa? Jeśli tak, jesteś w błędzie. W dodatku zawsze można umówić się na zajęcia próbne. Co nadal można powiedzieć na temat nauki? Proponowana przez nas szkoła językowa gwarantuje indywidualne podejście. Bez wątpienia, że ma to spore znaczenie na przestrzeni nauki. Co należy rozumieć przez indywidualne postawa? Lekcje układane są pod poziom, potrzeby, zainteresowania, pracę a także cele językowe. Więcej informacji można wyszukać na stronie naszej działalności.

  Data dodania: 28 08 2019 · szczegóły wpisu »
 • język angielski - czasopisma »

  język angielski - czasopisma

  Magazyn The Teacher to profesjonalne pismo dla anglistów nagrodzone prestiżową nagrodą European Language Label. Wydawnictwo stanowi rewelacyjne źródło wiedzy dla krajowych nauczycieli języka angielskiego a także obfituje w praktyczne treści, które umożliwiają wzbogacenie warsztatu metodycznego. Czasopismo podzielone jest na sekcje, dotyczące różnorakich specjalistycznych zagadnień, co pozwala zgłębiać wiedzę w wybranych obszarach w językowych. Dodatkowo zawiera ono działy redagowane specjalnie na wymagania rynku polskiego, np. dotyczące matury. Magazyn dla anglistów The Teacher zawiera również praktyczne materiały dydaktyczne, gotowe do bezpośredniego użycia na lekcjach. Zakupu pisma można dokonać online na stronie firmowej. Możliwy jest zakup pojedynczych egzemplarzy a oprócz tego prenumerata na cały rok. W sklepie dostępne są także numery archiwalne.

  Data dodania: 28 02 2021 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Angielski

Angielski - nowa strona:

Adres: