Angielski Online

Reklama Google

Kalendarium Podkategoria: Kalendarium

 • Kursy Językowe Ruda Śląska »

  Kursy Językowe Ruda Śląska

  Oto jedna z najlepszych prywatnych szkół językowych na Śląsku. Naszą siedzibą jest Ruda Śląska i tam prowadzimy kursy jezykowe Ruda Slaska. Swoje szkolenia wykonujemy metodami bezpośrednimi w wielu odmianach jak angielski dla dzieci Talking Kids kursy dla dorosłych, a także możliwośc nauki angielski online czy niemiecki skype

  Data dodania: 22 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron internetowych Ruda Slaska »

  Tworzenie stron internetowych Ruda Slaska

  Projektujemy i pozycjonujemy: strony internetowe, wizytówki, banery na stronę www, banery reklamowe, logotypy, ulotki i inne reklamy.Dodatkowo zajmujemy si sprzeda zestawów komputerowych, laptopów i innych akcesoriów komputerowych.

  Data dodania: 05 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Aikijujutsu Yoseikan »

  Aikijujutsu Yoseikan

  Aiki jujutsu jest sztuką walki wywodzącą się z Japoni, która podstawy techniczne powstały przeszło tysiąc lat temu. W sferze czysto fizycznej uzywa się bloków, unieruchomień, rzutów, kopnięć oraz uderzeń. Na poziomie technicznym jest to sztuka, w której praktykuje się formy wywodzące się ze starojapońskich szkół ju jutsu i formy zapożyczone z ken jutsu, czyli sztuki posługiwania się mieczem.

  Data dodania: 31 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Złote Myśli »

  Złote Myśli

  Serwis www.e-przyslowia.pl to wielka baza zawierająca przysłowia, aforyzmy i cytaty. Takie sentencje rewelacyjnie sprawdzą się na różnego rodzaju wpisy do pamiętnika lub też opisy Gadu Gadu. Serwis posiada całą bazę przysłów zredagowaną alfabetycznie, dzięki czemu znalezienie interesującego nas przysłowia jest łatwe. Portal przyda się osobom do rozwiązywania rebusów a także przygotowującym się do konkursów humanistycznych. Strona jest stale powiększana. Użytkownicy będą także mieli możliwość ulepszania serwisu, poprzez dodawanie własnych przysłów, aforyzmów i sentencji. Oferowane treści pozwalają na przypomnienie sobie najciekawszych przysłów. Pozwala to także udoskonalenie naszego słownictwa.

  Data dodania: 14 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Legendy warszawskie - legenda o złotej kaczce, legenda o Warsie i Sawie »

  Legendy warszawskie - legenda o złotej kaczce, legenda o Warsie i Sawie

  Polskie legendy to wspaniałe dziedzictwo tradycji, które otrzymaliśmy w spadku po naszych przodkach. Niewielu Polaków interesuje się polskimi legendami, były to powodem dla którego został założony portal internetowy PolskaTradycja.pl. Chcemy wzbudzić wśród Polaków zainteresowania rodzimymi legendami. Do najbardziej znanych legend polskich zaliczana jest: legenda o Dębie Bartku, legend o królu Popielu czy legenda o pierścieniu Świętej Kingi. Równie popularne są legendy krakowskie takie jak rycerze śpiący w Tatrach czy legenda o Wandzie co Niemca nie chciała.

  Data dodania: 28 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia zamknięte »

  Szkolenia zamknięte

  Szkolenia zatrudnionych oraz kształcenie ich sprawności m.in. poprzez uczestnictwo w konferencjach. są coraz szczególnie podziwiane przez modernistyczne konsorcja, zwłaszcza te, jakie organizują formę kapitału ludzkiego również gdzie przewód trenowania i progresu kadry postrzegany jest jako istotna inwestycja przyczyniająca się do odnoszenia sukcesów. Personel musi toczyć się wspólnie z marką. Szkolenia plus rozkwit załogi stanowią postulat znaczący urzeczywistnienia zamyślonych efektów. Szkolenia oraz konferencje ludzi staną się w bieżących czasach jednym spośród najistotniejszych postanowień dla firmy, bowiem mogą stanowić o jej „być czy nie być”. W szkoleniu pracowników jeszcze więcej zarządców rozpoznaje środek na przegonienie konkurencji i zaaprobowało aktualnie taką nieuchronność. Dzięki szkoleniom zamkniętym pracodawcy pomagają spółce także sobie samym. Akuratna metoda szkoleniowa, będąca wtórną metody reputacji może stać się jedną z przewag nad konkurencją oraz pozwala owocnie ją przerosnąć. Iżby tak się stało wszyscy zatrudnieni muszą potrafić ideologię korporacji tudzież ideały, jakie marka wymaga osiągnąć. W krajach rozwiniętych gospodarczo szkolenia również konferencje naukowe są od niemało lat codziennie postrzegane jako czynnik inicjatywy konkurencyjnej przedsięwzięć. Szkolenia, a obok nich konferencje są antidotum ułatwiającym awans. Więc łatwe wydaje się powiedzenie, że każde biura powinny być zafascynowane szkoleniem własnych pracowników. U przesłanek wzmożonej przedsiębiorczości sporo organizacji w dziedzinie aktywności szkoleniowej znajduje się jedno spośród kluczowych założeń polityki administrowania zasobami ludzkimi, tudzież czyli przewidywanie, iż zatrudnionych podwładnych należy traktować nie tylko jako koszt, jakkolwiek przede wszystkim wycinek aktywów.

  Data dodania: 22 09 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kalendarium

Kalendarium - nowa strona:

Adres: