Angielski Online

Reklama Google

Fotografia Podkategoria: Fotografia

 • Fotograf ślubny Poznań »

  Fotograf ślubny Poznań

  Fotografia ślubna malowana światłem jest artystycznym przedstawieniem wydarzeń upamiętniającym te wyjątkowe dla Was chwile.
  Dzięki takim umiejętnością fotograficznym powstają fotografie przypominające prawdziwe dzieła sztuki. Tylko wyjątkowy fotograf Poznań który posiada wyczucie tematu i sytuacji potrafi je dla Was wykonać. Studio Twardowscy przez wiele lat fotograficznej działalności na rynku wielkopolskim są niewątpliwie znaną i bardzo cenioną marką. Dlatego ich zdjęcia cieszą się ogromnym zainteresowaniem i zadowoleniem tych, którzy mieli przyjemność współpracować z nimi.
  Studio Twardowscy to nowoczesna fotografia reportażowa.

  Data dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia Ślubna Katowice »

  Fotografia Ślubna Katowice

  Utrwalam na całe życie niezapomniane chwile, w tym Jedynym dla Państwa Dniu. Uczucie Żar, uśmiech, szczęście? te najpiękniejsze uczucia zapisuję na fotografiach.
  Czekam na Państwa rozwiązania, nawet te zwariowane, służę także pomocą oraz profesjonalizmem dla osób mniej obeznanych.
  Na ślubie czy też sesji jestem profesjonalnie przygotowany, dysponuję aparatami Canon z kilkoma obiektywami oraz prywatnym światłem. Istnieje możliwość skorzystania z pomocy kamerzysty.
  Przygotowanie do tego Najważniejszego Dnia są niezwykle ważne, każda ceremonia jest inna, tak jak każdy z nas. Dlatego do każdego klienta podchodzę indywidualnie nie dając z góry sztywnych pakietów to Państwo wybierają, którą część tego dnia pragną utrwalić: przygotowania, błogosławieństwo, uroczystość, zabawę.
  Zachęcam na niezobowiązujące spotkanie.

  Data dodania: 09 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf Toruń »

  Fotograf Toruń

  Prezentujemy serwis tematyczny, na jakim internauta oraz ewentualny klient przejrzy pełną ofertę przygotowania profesjonalnych fotografii imieninowych czy okolicznościowych. Witryna jest zachowana w lekkiej kolorystyce, eksponuje ważne wiadomości, cennik a także opinie od par młodych, co ułatwia wybór. Poszukując doświadczonego fotografa z pewnością w końcu natraficie na poniższy serwis, zaś niewielkie i konkurencyjne ceny plenerów sprawią, że skorzystanie z naszej oferty będzie łatwiejsze. Zachęcamy wszystkich, którzy pragną mieć wspaniałą fotograficzną pamiątkę

  Data dodania: 30 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zdjęcia ślubne Gdańsk, Gdynia, Iława »

  Zdjęcia ślubne Gdańsk, Gdynia, Iława

  Na stronie www.znajmiecki.pl swoje portfolio prezentuje fotograf ślubny Piotr Znajmiecki. Gdańsk jest głównym miastem, w którym wykonuje zdjęcia ślubne, jednak w celu uchwycenia wspaniałych kadrów podróżuje po całej Polsce. Fotografia jest jego pasją i podchodzi do niej z wielkim zaangażowaniem. Największą radość sprawia mu fotografia ślubna, z którą jest związany od kilku lat.

  Data dodania: 27 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • PRO-WIDEO, Kamerowanie wesel, Nagrywanie wesel, Nowy Sącz, małopolskie, »

  PRO-WIDEO, Kamerowanie wesel, Nagrywanie wesel, Nowy Sącz, małopolskie,

  Nasza firma zajmuje się videofilmowaniem już od wielu lat. Przyjmujemy zlecenia na filmowanie uroczystości ślubnych i kościelnych takich jak komunie, prymicje, chrzty oraz inne Ważne dla Państwa wydarzenia. Zajmujemy się również nagrywaniem reklam firmowych, jak również wideofilmujemy reportaże ze szkoleń, zjazdów oraz spotkań rodzinnych. Przyjmujemy zlecenia od szkół na nagrywanie przedstawień oraz studniówek.

  Korzystamy tylko ze sprawdzonego sprzętu, który staramy się wymieniać i podążać za techniką, co za tym idzie, Państwa nagranie zawsze będzie profesjonalnie zmontowane. Posiadamy zezwolenia potrzebne do filmowania i fotografii w kościołach podczas celebracji liturgii. Regularnie uczestniczymy w kursach i szkoleniach dotyczących naszej działalności.

  Do każdego zalecenia staramy się podchodzić indywidualnie. Chętnie wysłuchamy Państwa sugestie, jak według Państwa miałby wyglądać Wasz materiał końcowy. Zawsze staramy się być otwarci na pomysły, które nam przedstawia klient.

  Jeżeli Państwa nagranie uszkodzi się lub zaginie, archiwizujemy wszystkie nasze realizacje filmowe. Można do nas zadzwonić, a my odnajdziemy i przygotujemy dla Państwa video.

  Najczęściej pracujemy w miejscowościach na terenie województwa małopolskiego tj. Nowy Sącz, Stary Sącz, Grybów, Gorlice, Piwniczna, Krynica Zdrój, Limanowa, Muszyna, Stróże i inne.

  Zapraszamy na spotkanie gdzie przedstawimy Państwu nasze dotychczasowe realizacje, co na pewno pomoże Państwu podjąć decyzję o wyborze właśnie naszej firmy.

  Telefon
  886982626
  883164825

  http://www.pro-wideo.pl

  http://www.pro-wideo.pl/galeria.htm

  biuro@pro-wideo.pl

  Data dodania: 09 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • fotografia ślubna rzeszów »

  fotografia ślubna rzeszów

  Wojciech Moskwa jest profesjonalnym fotografikiem. Specjalizuje się w fotografii ślubnej i okolicznościowej. Swoje zlecenia wykonuje z zaangażowaniem. Towarzyszy swoim klientom w ich niepowtarzalnych, pięknych i często kluczowych w życiu momentach. Uwiecznia na swoich fotografiach ceremonie oraz sytuacje rodzinne ? chrzty, urodziny, imieniny jubileusze... Często ma możliwość fotografować, tworząc sesje ciążowe i dziecięce. Potrafi wczuć w szczególny klimat ceremonii i płynąć z nurtem chwil. Dzięki indywidualnemu stosunkowi do każdego zlecenia, wszystkie sesje są wyjątkowe. Ślub to w głównej mierze ceremonia miłości łączącej dwoje ludzi.. To dzień pełen emocji, entuzjazmu. To właśnie te niepowtarzalne momenty i głębokie uczucia próbuje uwiecznić w swoich zdjęciach. Fotografuje w przekonaniu, że jego zdjęcia ożyją, ilekroć ktoś je będzie przeglądał, by magiczne momenty nadal wracały i wzbudzały wzruszenie. Największą radością w tworzeniu sesji fotograficznych jest uwiecznianie chwil, które są treścią ludzkiego życia.

  Data dodania: 28 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna Warszawa »

  Fotografia ślubna Warszawa

  Poszukujesz fotografa z pasją. Jeśli tak to nie mogłeś trafić lepiej. Studio Acfoto to fotografia ślubna z Warszawy i okolic. Od bardzo dawna fotografia była naszą wielką pasją, która nieustannie się poszerza. Każde ujęcie wymaga ogromnego zaangażowania i pracy, którą wieńczy wspaniała pamiątka na całe życie. Nasza podstawowy zakres działań to fotografia ślubna warszawa, ale chętnie też przyjmujemy zlecenia z pobliskich okolic. Jeżeli tylko pragniesz na zawsze w wyjątkowy sposób uwieńczyć najważniejszą chwilę w swoim życiu to bez wahania zajrzyj na www.acfoto.pl i skorzystaj z oferowanych przez nas usług. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i wykonujemy je aby było wyjątkowe i niepowtarzalne. Oprócz fotografią ślubną podejmujemy się również fotografowaniu różnych imprez okolicznościowych takich jak np. komunie, chrzty, imprezy firmowe, jubileusze itp. Bardzo gorąco zapraszamy do naszego studia, gwarantujemy pełną satysfakcję, radość, uśmiech i wspomnienie na całe życie. Zapraszamy i polecamy!

  Data dodania: 01 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zdjęcia ślubne Kraków »

  Zdjęcia ślubne Kraków

  Totoń Tomasz to zakład fotografii cyfrowej i montażu nagrań z dużym doświadczeniem. Każde zlecenie, to indywidualne wyzwanie, każda fotografia to mała sztuka, której poświęcam maksimum czasu. W zakres mojej oferty wchodzą reportaż ślubny i fotoreportaże z imprez. Robię zdjęcia na terenie województwa małopolskiego. Odwiedź naszą stronę internetową. Sprawdź moją stronę internetową gdzie znajdziesz moje dotychczasowe portfolio fotograficzne. Obsłguję sesję fotograficzne także za granicą Państwa, ostatnio mój obiektyw był w Paryżu.

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotografie przyrodnicze »

  Fotografie przyrodnicze

  Fotografia przyrodnicza to dziedzina fotografii, gdzie niebanalną rolę odgrywa przypadek. Zadaniem tej fotografii jest ukazanie żywych nieoswojonych zwierząt i dzikiej roślinności w ich naturalnym otoczeniu, miejscu bytowania. Fotografia przyrodnicza to także ukazywanie geologicznych formacji i wszelkich zjawisk, które nie powstały przy udziale człowieka. Fotograf przyrodniczy ma niesamowitą możliwość ukazania całej ferii zjawisk naturalnych od niewielkich owadów aż po gigantyczne góry lodowe.
  W przypadku tej fotografii nie są pożądane zdjęcia zwierząt więzionych w jakikolwiek sposób, domowych, eksponatów muzealnych, sztucznych kompozycji roślinnych, oprawionych okazów, akceptowane są jedynie małe formy ingerencji w naturalne obiekty przyrody, jak w przypadku bocianów czy płomykówek, które w swoisty sposób przystosowują się do środowiska, w którym żyją.
  Najważniejszą sprawą jest by zarejestrować poprzez fotografię obiekt i naturalne środowisko. Warto unikać śladów działalności ludzkiej i jakiejkolwiek manipulacji oraz cywilizacji, gdyż zdjęcie ma prezentować samą naturę.
  Fotograf przyrodniczy powinien zdawać sobie sprawę, by każde zdjęcie przez niego wykonane powstało przy wykorzystaniu jego najwyższych umiejętności artystycznych. Fotografia przyrodnicza to także cenne źródło ginących obiektów, dlatego niektórzy wyprawiają się daleko, by móc trafić na rzadkie obiekty przyrodnicze, krajobrazy. Ważne jest, by w trakcie robienia zdjęć respektować faunę i florę i jak najbardziej minimalizować swe ślady. Ta dziedzina fotografii z wielką wrażliwością, prawdą i uczuciem ukazuje otaczający nas świat przyrody.
  Dla wielu fotografów przyrodniczych ich pasja jest ucieczką od zabieganej rzeczywistości, relaksem, możliwością odkrywanie niezwykle pasjonujących tajemnic przyrody.

  Data dodania: 24 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia reklamowa »

  Fotografia reklamowa

  Zależy tobie na zrobieniu idealnych oraz stylowych zdjęć? Należy wiedzieć, że nasz fotograf Zielona Góra zapewnia wam wysokiej jakości zdjęcia odmiennego rodzaju. Tego typu fotografia ślubna Zielona Góra oferuje tobie wspaniałe fotografie które umieszczone są na stronie. Takie metamorfozy Zielona Góra to strzał w dziesiątką dla każdego! Nasz zakład fotograficzny Zielona Góra to idealne usługi z których powinien korzystać każdy! W naszych ofertach wyszukasz dużo rodzaj fotografii jak na przykład fotografia reklamowa dla wszystkich!

  Data dodania: 07 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs fotografii »

  Kurs fotografii

  Szukasz profesjonalnego kursu fotografii w podstawowej formie? Nasza akademia zapewni ci kompleksowe szkolenie na fotografa ślubnego i zaczniesz czerpać zyski z pasji robiąc wspaniałe zdjęcia ślubne Wrocław. Chciałbyś mianować siebie fotograf ślubny Wrocław ale brakuje ci czasu na zgłębienie tajników tej sztuki? Skorzystaj z naszego szkolenia online i zdobądź wiedzę o której inni tylko marzą. Skontaktuj się już dziś i zostań profesjonalnym fotografem wykorzystującym w pełni swój talent i posiadany sprzęt, aby tworzyć przepiękne obrazy które zostaną nieśmiertelne. Czekamy na Ciebie! fotografia ślubna Wrocław.

  Data dodania: 21 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf Wrocław »

  Fotograf Wrocław

  Zapraszamy serdecznie na stronę Masterfilm. Tu znajduje się oferta fotografii i filmowania ślubów, imprez biznesowych i prywatnych. Strona zawiera wykaz usług, według klienta indywidualnego i biznesowego. Tworzymy profesjonalne i eleganckie albumy zdjęciowe oraz materiały reportażowe, dokumentalne lub teledyski. Na stronie znajduje się wypis klientów, którzy z nami współpracowali, portfolio naszych dotychczasowych zleceń i kontakt z działem obsługi klienta.
  Siedziba naszej firmy położona jest we Wrocławiu, ale terenem działania jest dla nas cała Polska. Jeśli interesuje cię nasza oferta, lub masz pytania ? zadzwoń i daj nam znać.

  Data dodania: 24 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • TomaszŁącki - fotografia ślubna Poznań »

  TomaszŁącki - fotografia ślubna Poznań

  Pakiet ?Standardowy?, który wykonuje pan Tomasz Łącki w ramach usługi fotografia ślubna Poznań obejmuje między innymi obecność profesjonalnego fotografa podczas ceremonii zaślubin w kościele, a także na wesele do momentu oczepin (włącznie). Co najmniej 50 wykonanych zdjęć zostaje poddanych profesjonalnej obróbce graficznej, a wszystkie zostają poddane obróbce cyfrowej i nagrane na płycie DVD w wysokiej rozdzielczości. Ponadto Para Młoda otrzyma ekskluzywny album tradycyjny ze zdjęciami oraz prywatną galerię internetową ważną przez jeden rok.

  Data dodania: 07 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • FoTograf | Szczecin :: wolny strzelec... Reportaże, fotografia krajobrazu, portrety... »

  FoTograf | Szczecin :: wolny strzelec... Reportaże, fotografia krajobrazu, portrety...

  fotograf szczecin

  Fotograf szczecin - Fotografia z Klasą - gotowe zdjęcia dla Twoich wnętrz

  fotograf+szczecin

  Kreatywna fotografia w Szczecinie - sprawdź/zapytaj o ofertę!

  PRAWDOPODOBNIE Najlepszy fotograf w Szczecinie. www.ddfoto.pl/

  Fotografia ślubna Szczecin, Fotograf Szczecin, Gryfino, Zdjęcia ... Fotografia z klimatem. Wyjątkowe zdjęcia ślubne. Fotograf na ślub, wesele. Sesje portretowe, ciążowe. Fotografia dzieci.
  Fotograf Szczecin | Fotografia Szczecin
  Więcej wyników fotograficznych w pobliżu Szczecin ?
  Fotograf ślubny Gryfino, Fotograf Szczecin, Zdjęcia ślubne Gryfino ...

  Data dodania: 28 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia Zielona Góra »

  Fotografia Zielona Góra

  Poszukujesz profesjonalnego fotografa który udokumentował by wam tego typu uroczystość jaką jest wesele? Doskonale trafiłeś ze względu na fakt, że prezentowany fotograf Zielona Góra to specjalista który przygotowuje w profesjonalny sposób i bez żadnych kłopotów fotografię ślubną dla każdego! Taka fotografia ślubna Zielona Góra jest naszykowana przez specjalistę jaki posiada swój odpowiedni sprzęt dzięki temu taka fotografia Zielona Góra prezentuje się cudownie! Jeżeli chciałbyś mieć i ty dobre zdjęcia ze ślubu ? natychmiast zajrzyj na przedstawioną stronę online gdzie odszukasz świetnie naszykowane propozycje tego typu fotografa! Zapewnia wam on nie tylko niskie stawki jednak i również bardzo korzystne warunki współpracy z jakich trzeba jest skorzystać!

  Data dodania: 02 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wideofilmowanie Białystok »

  Wideofilmowanie Białystok

  www.studiopaparazzi.pl Chociaż technologia cały czas się rozwija, to niektóre zawody cały czas cieszą się dużą popularnością. Osoby, które posiadają w swojej ofercie wideofilmowanie Białystok z całą pewnością nie narzekają na brak zleceń. W końcu w naszym życiu zdarza się wiele takich momentów, które chcemy zapamiętać na zawsze. Kamerzystę zapraszamy na chrzciny swoich dzieci, komunię, bierzmowanie czy studniówkę. Gdy decydujemy się na zawarcie związku małżeńskiego to także szukamy profesjonalisty, który w swojej ofercie ma wideofilmowanie wesel Białystok. Zależy nam na jego obecności podczas ceremonii ślubnej i wesela, ponieważ chcemy mieć pamiątkę z tego wyjątkowego dnia. W końcu dzień ślubu jest obfity w wiele wydarzeń i nie jesteśmy wstanie wszystkiego zapamiętać. W trakcie ceremonii nie zawsze też zwracamy na wszystko uwagę, ponieważ towarzyszą nam wtedy bardzo duże emocje, które mogą powodować, że czujemy się zestresowani. Oglądając film z wesela przeżywamy wszystko na nowo oraz po raz pierwszy widzimy niektóre rzeczy, które wywołują często uśmiech na naszej twarzy.

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prezenty ślubne »

  Prezenty ślubne

  Jesteś zainteresowany przygotowaniem ślubu? Należy skorzystać z możliwości katalogu SEO ślubnego jaki odszukasz na prezentowanej stronie. Usługi ślubne z jakich masz możliwość skorzystać dotyczą bardzo wszechstronnego spisu usług, choćby takich jak pomoc w wyborze bielizny jaką jest bielizna ślubna, czy także pomoc w wyborze podarunków. Prezenty ślubne faktycznie pozwolą tobie na przypomnienie tej wzruszającej dla was chwili. Mamy możliwość korzystania z takiej organizacji którą jest organizacja wesel, jaka jest pomocna dla większości par. Fotografia ślubna z pewnością będzie twoją pamiątką tak samo jak i prezenty weselne. Zapoznaj się więc z prezentowaną stroną www już teraz, a rzeczywiście wyszukasz na niej nie tylko dobrze przygotowane informacje ale i także właściwie propozycje z korzystnymi warunkami, które faktycznie spełnią twoje oczekiwania!

  Data dodania: 09 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna Wrocław »

  Fotografia ślubna Wrocław

  Jakakolwiek sesja zdjęciowa dla mnie to nowatorska historia. Do fotografii ślubnej podchodzę w sposób nieprzeciętny. Pracuję w pojedynkę, nie angażuję pracowników. Wszelki klient ma pewność, że zdjęcia ślubne zostaną zrobione osobiście przeze mnie. Jestem niestary, mam spore doświadczenie, aczkolwiek fotografia ślubna nie jest to dla mnie oklepany banał. Uwielbiam to co robię.
  Fotografuję bez ingerowania w bieg dnia ślubu. Praktykuję wiecznotrwały, prawdziwy reportaż weselny. Zdjęcia są żywiołowe, kadry oryginalne, nie ma ściemniania. Wszyscy czują się bez skrępowania.
  Pracuję niemało latek w charakterze fotograf Złotoryja i sąsiednie miasta to należący do mnie kluczowy rynek zbytu usług ślubnych. Moja propozycja jest elastyczna, dostosowana dla klienta, dostosowana do jakiejkolwiek sytuacji.

  Data dodania: 07 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna Wrocław »

  Fotografia ślubna Wrocław

  Próżno szukać w internecie fotografa, zajmującego się każdą z dziedzin fotografii. Przeważnie jest najwyżej kilka rodzajów fotografii w których czuje się dobrze a pozostałe zna mniej lub wcale. Dlatego tak ważne jest aby w trakcie szukania fotograf ślubny Wrocław trafić na osobę która ten dział fotografia ślubna Wrocław opanowała perfekcyjnie. Czy to jest łatwe? Nie. Ale na pewno warto szukać biorąc pod uwagę że tylko raz bierzemy ślub a nasze zdjęcia ślubne Wrocławjuż pozostaną na zawsze i nie można ich powtórzyć.

  Data dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia reklamowa / zdjęcia do sklepu internetowego »

  Fotografia reklamowa / zdjęcia do sklepu internetowego

  Zawodowe atelier packshotowe CoolPackshots, szeroko specjalizujące się w robieniu fotografii takich jak: zdjęcia produktów - fotografia reklamowa - packshot wszelakich przedmiotów, chciałoby zaprosić Twoje przedsiębiorstwo do podjęcia współpracy i powierzenia nam wykonywania zleceń, wykonaliśmy w pocie czoła już dużo zdjęć, fotografujemy praktycznie wszystko. Wykonywaliśmy fotografie niezliczonej liczbie rzeczy w całej Polsce oraz poza granicami Kraju. Wzięcie naszych wykonawców do robienia zdjęć, to bardzo dobre myślenie o przyszłości.
  W naszym zasięgu jest też możliwość zamówienia sesji lustrzankami cyfrowymi w średnim formacie o rozdzielczości 60Mpix
  Cieszymy się satysfakcją naszych zleceniodawców w całym kraju jak też i za granicą, ponieważ zdjęcia które zrobiliśmy cieszą się dobrą renomą wśród naszych zleceniodawców i bardzo zwiększyły im zyski. Osiągnęli w ten sposób zamierzony cel. Ty też możesz do nich dołączyć.
  Na koniec należy stwierdzić, że CoolPackshots to jedno z warszawskich atelier, grono uzdolnionych fotograficznie ludzi, rzemieślnicy ze świeżym spojrzeniem, wprost sympatyczni sympatycy, z poszukiwanym oraz właściwym tęgim umysłem do robienia packshotów. Polecamy się, przyjdź, zadzwoń, napisz. Porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach, podamy takie informacjie jak czas realizacji, cena. U nas naprawdę warto robić zdjęcia.

  Data dodania: 28 06 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Fotografia

Fotografia - nowa strona:

Adres: