Angielski Online

Reklama Google

Strony związane z hasłem 'access vba':

 • Network Masters - Wdrożenia »

  Network Masters - Wdrożenia

  Firma szkoleniowo-doradcza. Oprócz szkoleń zajmuje się również wdrożeniami IT. Każdy z kursów otwartych, odbywa się cyklicznie w wybranych miastach na terenie całej Polski. Warsztaty prowadzone są na różnym poziome zaawansowania, tak żeby każdy uczestnik mógł znaleźć odpowiednie dla siebie szkolenie.

  W przypadku projektów zamkniętych, staramy się jak najlepiej poznać potrzeby i wymagania naszych Klientów w celu opracowania zindywidualizowanej oferty.

  Dodatkowo proponujemy wdrożenia IT. Poparta licznymi certyfikatami branżowymi oraz doświadczeniem, daje naszym klientom stabilny grunt do współpracy nawet przy bardzo zaawansowanych i zakrojonych na dużą skalę projektach. Posiadamy szeroką kadrę inżynierską, mamy możliwość odpowiedniego doboru sprawdzonych i ściśle wyspecjalizowanych ludzi, do konkretnego projektu wdrożeniowego IT. Nasza oferta skierowana jest do małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, jak również firm wielooddziałowych, nowo powstających i unowocześniających swoje zaplecze infrastruktury informatycznej.

  Data dodania: 22 06 2017 · szczegóły wpisu »