Angielski Online

Reklama Google

Strony związane z hasłem 'blacharz':

 • auto dobrucki serwis »

  auto dobrucki serwis

  Nawet rozważne prowadzenie auta nie zawsze ochroni nas przed brawurą innych członków ruchu drogowego. numer, która pomoże nam odwieść auto do serwisu. Nasza pomoc drogowa w Gdyni bez wątpienia będzie zasadnym wyjściem dla Państwa pojazdu i kieszeni, albowiem oferujemy jedne z najlepszych cen w rejonie przy utrzymaniu dużej jakości usług. Oferujemy różnorodne prace na temat naprawy samochodów aut, np. blacharstwo Gdynia oraz także lakiernictwo Gdynia. Każda z tych usług przeprowadzana jest przez mechaników mających doświadczenie oraz wiedzę w tym aspekcie. Wejdź na naszą witrynę żeby ujrzeć jak wygląda nasz serwis samochodowy Gdynia od środka.

  Data dodania: 18 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mechanik samochodowy Gdynia »

  Mechanik samochodowy Gdynia

  Niezależnie od tego czy kolizja wydarzyła się z Twojej winy czy z winy drugiego kierowcy samochód trzeba będzie naprawić. Jeśli jesteś kierowcą zamieszkującym Gdynię, Sopot, Gdańsk lub okoliczne miejscowości, to gorąco zachęcamy Cię do zapoznania się z oferta naszego warsztatu samochodowego. Zajmujemy się pracami naprawczymi samochodów, blacharstwem oraz lakiernictwem. Zostawiając u nas samochód możesz liczyć na perfekcyjnie wykonane prace, a także konkurencyjne ceny. Zapewniamy także samochód zastępczy w razie potrzeby. Jesteśmy doświadczonym zespołem specjalistów, dlatego warto zaufać właśnie nam. Dodatkowo możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem i zaufaniem wielu klientów, bez którego nie moglibyśmy prowadzić tak świetnego warsztatu napraw samochodów. Pamiętaj, że sprawny samochód to przede wszystkim bezpieczeństwo na drodze.

  Data dodania: 01 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalny blacharz - przegladyrejestracyjnekrakow.pl »

  Profesjonalny blacharz - przegladyrejestracyjnekrakow.pl

  Nasza przedsiębiorstwo zaprasza do siebie wszystkich właścicieli aut osobowych, do 3, 5 tony na przeglądy okresowe, które odbywają się w naszej stacji kontroli pojazdów. Realizujemy badania motorowerów, motocykli, ciągników rolniczych do 3, 5 ton, autobusów, samochodów do 3, 5 ton. Pracują u nas profesjonaliści, którzy bardzo z zapałem zrobią Wam wysokiej jakości kontrola a także w razie potrzeby zaoferują dalsze usługi. Nasz lakiernik oraz serwis lakierniczy zapraszają do kabiny lakierniczej do lakierowania nadwozi. Skorzystajcie także z usług naszego blacharza i również myjni. Naszą specjalizacją jest także likwidacja szkód komunikacyjnych. Zapraszamy Was na naszą stronę internetową przegladyrejestracyjnekrakow. pl, dokąd precyzyjnie możecie zaznajomić się z sylwetką naszej firmy. Jesteśmy do Państwa usług.

  Data dodania: 04 06 2017 · szczegóły wpisu »