Angielski Online

Reklama Google

Strony związane z hasłem 'edukacja':

 • e learning »

  e learning

  Znajomość angielskiego może się przydać
  Współcześnie w większości ogłoszeń o pracę pośród wymagań stawianych kandydatom jest znajomość języka zagranicznego. W większości wypadków tym wymaganym językiem jest angielski. Z czego to wynika? W ogromnej mierze z dołączenia Polski do Unii Europejskiej i tym samym otwarcia granic. Nasze stosunki z Wielką Brytanią jako krajem unijnym są coraz szersze, coraz większa ilość osób wyrusza za pracą na wyspy. Coraz częściej też można natknąć się na ogłoszenia firm, w których pracuje się w międzynarodowym środowisku, w którym język angielski jest niezbędny do codziennej komunikacji. Toteż angielskiego uczy się dziś od najmłodszych - przedszkolnych lat. Poniektórzy opiekunowie nawet inwestują już w swoje pociechy w wieku niemowlęcym: coraz częściej można natknąć się na oferty nauki języka angielskiego niemowląt. Wielokrotnie angielski nie jest w oczach pracodawcy jakimś wyjątkowym atutem, ale warunkiem koniecznym. Poniektórzy wymagają także znajomości drugiego języka obcego - naturalnie jest to uzaleznione od rodzaju wykonywanej pracy.

  Data dodania: 21 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły policealne »

  Szkoły policealne

  Najlepszy portal o tematyce edukacyjnej w sieci. Jeżeli chciałbyś się przekwalifikować lub nabyć innowacyjne umiejętności w swoim fachu rozpocznij edukację w jednej z najlepszych szkół policealnych w swoim mieście. Już dzisiaj poznaj naszą stronę i zapisz się do szkoły policealnej. Kompletna oraz zawsze aktualna oferta najważniejszych szkół policealnych takich jak Policealnej Szkoła Charakteryzacji, Wizażu i Stylizacji . Usyskaj dobre wykształcenie i wciel w życie swoje ideały. Marzysz o posadzie w dużej firmie jako doradca ubezpieczeniowy. Chciałbyś posiąść gruntowną wiedzę w kierunku handel, nic nie stoi na drodze. Szkoły policealne nęcą uczniów idealną lokalizacją oraz konkurencyjną ceną.

  Data dodania: 06 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Edukacja niepełnosprawnych »

  Edukacja niepełnosprawnych

  Szukasz miejsca, gdzie dziecko odpocznie i nauczy się czegoś? Może rehabilitacja dzieci, którą pobieraliście gdzie indziej nie spełniła oczekiwań? Może niestety edukacja niepełnosprawnych, z którą się zetknęliście nie była odpowiednia. To przykre, ale jest prosta rada. Zna ją Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki TPD "Helenów". Ty też ją możesz poznać, podpowiemy: przyjdź do nas.

  Data dodania: 25 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Słowniki »

  Słowniki

  W słowniku slowka.info znajdziesz setki tysięcy tłumaczeń słówek z języka polskiego na kilkanaście języków europejskich. Nasz tłumacz choć nie posiada opcji translacji całych zdań, na pewno pomoże Tobie przy tłumaczeniu poszczególnych wyrazów. Obecnie w naszej bazie znajduje się prawie 400 000 słówek polskich i mamy możliwość tłumaczenia na 26 języków. Wśród nich znajdziesz: język angielski, niemiecki, włoski, łaciński, rosyjski, a także takie perełki jak język albański, fiński czy grecki. Zapraszamy do korzystania z naszego słownika online.

  Data dodania: 19 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka »

  Nauka

  Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane dziedzinami naukowymi i technologicznymi do zapoznania się z portalem Nauka.money.pl. Serwis ten kumuluje multum interesujących danych z najróżniejszych dziedziny nauki, rezultaty najnowszych badań, a dodatkowo wiele zbiorów jak np. baza sprzętów laboratoryjnych lub baza pojęć astronomicznych. Zainteresowani sa w stanie skorzystać tu również z grup dyskusyjnych a także porozmawiać na trapiący nas dany temat. Jeśli interesuje cię grupa dyskusyjna telewizja, grupa dyskusyjna ekonomiczna lub ogólnotematyczna grupa dyskusyjna farmacja to bez dylematu znajdziesz tu osoby to wciągającej rozmowy.

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady dla studentów »

  Porady dla studentów

  Priorytet naszej kariery do dość zasadniczy moment w naszym istnieniu. Ten dobór może zaważyć na naszej pracy zawodowej. Zatem warto analizować branżowe strony internetowe, na których każdy z was może odnaleźć istotne wiadomości ze świata nowinek technicznych, kursów zawodowych i inwestowania. Nasz serwis kariera24.info wydaje różnego rodzaju porady, pojęcia, artykuły na kwestie związane ze szkolnictwem wyższym, prowadzeniem działalności gospodarczej a także inne z pola uzyskiwania wprawy z różnych dziedzin zawodowych. Na stronie wypatrzysz opisy większości zawodów, porady dla małego przedsiębiorcy, jak oszczędzać i inwestować w papiery wartościowe. Jeśliby masz także coś do powiedzenia w temacie szkolnictwa, edukacji i prowadzenia firmy zapraszamy na nasze strony gdzie swobodnie możesz wyrazić swoje przekonania. Na naszej stronie odkryjesz także oferty pracy z Polskich miast. Produkcja to również istotny fragment kariery zawodowej.

  Data dodania: 20 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Rekordy »

  Rekordy

  Encyklopedia rekordów stonaj to strona skupiająca w jednym miejscu rekordy ze świata. Duża baza rekordów pogrupowanych w kategorie tematyczne umożliwia łatwe odnalezienie zarówno rekordów świata, jak i rekordów regionalnych, a więc rekordów Polski, Europy, czy też konkretnego miasta. Dzięki naszej bazie dowiesz się nie tylko jak wygląda najdroższa suknia świata ale też gdzie znajduje się największy drapacz chmur po prostu odnajdziesz tu wszelkie możliwe naj.serdecznie zapraszamystonaj.pl

  Data dodania: 21 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnie bankowe z Warszawy i Mazowsza »

  Uczelnie bankowe z Warszawy i Mazowsza

  Tytuł magistra jest powodem do dumy dla każdego człowieka, lecz i dla jego rodzicieli i przyjaciół. Na serwisie znajdziesz nie tylko szkoły wyższe, jednak i licea czy szkoły językowe. Zapraszamy do zrobienia użytku z indeksu uczelni w naszym kraju, z pewnością odkryjesz najlepszą dla siebie. Jeśli wykonujesz pracę zawodową oraz zamierzasz powiększyć swe możliwości zastanów się nad studiami podyplomowymi. Też nasza wyszukiwarka potrafi funkcjonalnie pomóc Ci w poszukiwaniu studiów wyższych.

  Data dodania: 27 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Vulcan - dziennik elektroniczny »

  Vulcan - dziennik elektroniczny

  Firma jest twórcą programów dla szkół. Rozwiązania te wspomagają administrowanie jednostkami na różnych poziomach. Jest to sprawdzone i nowatorskie oprogramowanie komputerowe, które instalowane jest przez najlepszych profesjonalistów. Zobacz jak łatwe staje się układanie planu zajęć, sprawdź jak prosto można zarządzać ocenami z wykorzystaniem e-dziennika. Więcej informacji:
  http://www.vulcan.edu.pl/dla_szkol/optivum/arkusz/Strony/wstep.aspx
  http://www.vulcan.edu.pl/dla_szkol/optivum/DzienniklekcyjnyOptivumNET/Strony/Dziennik_lekcyjny_Optivum.aspx
  http://www.vulcan.edu.pl/dla_szkol/optivum/plan_lekcji/Strony/wstep.aspx

  Data dodania: 28 09 2012 · szczegóły wpisu »