Angielski Online

Reklama Google

Strony związane z hasłem 'fotografie':

 • Pipek »

  Pipek

  Pipek, moje przezwisko ? wiadome, więc dlaczego dobrałem ten adres www mej strony własnej. Nazywam się Spychała, pochodzę z niewielkiego miasta jakim jest Obrzycko. Znajduje się ono przy wpłwywie Samy do Warty, w odległości mniej więcej ok. 45 kilometrów na płn.-zach. od Poznania i 12 kilometrów na północ od Szamotuł. Znajdziesz tu informacje krótkie o mnie, kontakt, zdjęcia i inne. Też tu jest dosyć spory zbiór maksym, dewiz, cytatów i kawałów. Chcesz posiadać lepszą pozycję w wyszukiwarce to jest tu automatyczna darmowa wymiana linków z moją stroną osobistą. Serdecznie zapraszam do odwiedzin.

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotografie przyrodnicze »

  Fotografie przyrodnicze

  Fotografia przyrodnicza to dziedzina fotografii, gdzie niebanalną rolę odgrywa przypadek. Zadaniem tej fotografii jest ukazanie żywych nieoswojonych zwierząt i dzikiej roślinności w ich naturalnym otoczeniu, miejscu bytowania. Fotografia przyrodnicza to także ukazywanie geologicznych formacji i wszelkich zjawisk, które nie powstały przy udziale człowieka. Fotograf przyrodniczy ma niesamowitą możliwość ukazania całej ferii zjawisk naturalnych od niewielkich owadów aż po gigantyczne góry lodowe.
  W przypadku tej fotografii nie są pożądane zdjęcia zwierząt więzionych w jakikolwiek sposób, domowych, eksponatów muzealnych, sztucznych kompozycji roślinnych, oprawionych okazów, akceptowane są jedynie małe formy ingerencji w naturalne obiekty przyrody, jak w przypadku bocianów czy płomykówek, które w swoisty sposób przystosowują się do środowiska, w którym żyją.
  Najważniejszą sprawą jest by zarejestrować poprzez fotografię obiekt i naturalne środowisko. Warto unikać śladów działalności ludzkiej i jakiejkolwiek manipulacji oraz cywilizacji, gdyż zdjęcie ma prezentować samą naturę.
  Fotograf przyrodniczy powinien zdawać sobie sprawę, by każde zdjęcie przez niego wykonane powstało przy wykorzystaniu jego najwyższych umiejętności artystycznych. Fotografia przyrodnicza to także cenne źródło ginących obiektów, dlatego niektórzy wyprawiają się daleko, by móc trafić na rzadkie obiekty przyrodnicze, krajobrazy. Ważne jest, by w trakcie robienia zdjęć respektować faunę i florę i jak najbardziej minimalizować swe ślady. Ta dziedzina fotografii z wielką wrażliwością, prawdą i uczuciem ukazuje otaczający nas świat przyrody.
  Dla wielu fotografów przyrodniczych ich pasja jest ucieczką od zabieganej rzeczywistości, relaksem, możliwością odkrywanie niezwykle pasjonujących tajemnic przyrody.

  Data dodania: 24 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Top modelki »

  Top modelki

  Sporo nastolatek w dzisiejszych czasach zafascynowanych jest pracą w zawodzie modelki. Taki stan w olbrzymim stopniu motywowany jest różnymi programami telewizyjnymi o podobnej tematyce. Niestety otrzymanie etatu modelki nie jest w żadnym razie takie proste jak niektórzy twierdzą. Żeby ułatwić wejście do okazałego świata modelingu zrobiliśmy portal dla potencjalnych modelek. Każdy, kto tylko potrzebuje może całkowicie nieodpłatnie opublikować swoje zdjęcia i dzięki temu znaleźć wymarzoną pracę.

  Data dodania: 30 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna Wrocław »

  Fotografia ślubna Wrocław

  Jakakolwiek sesja zdjęciowa dla mnie to nowatorska historia. Do fotografii ślubnej podchodzę w sposób nieprzeciętny. Pracuję w pojedynkę, nie angażuję pracowników. Wszelki klient ma pewność, że zdjęcia ślubne zostaną zrobione osobiście przeze mnie. Jestem niestary, mam spore doświadczenie, aczkolwiek fotografia ślubna nie jest to dla mnie oklepany banał. Uwielbiam to co robię.
  Fotografuję bez ingerowania w bieg dnia ślubu. Praktykuję wiecznotrwały, prawdziwy reportaż weselny. Zdjęcia są żywiołowe, kadry oryginalne, nie ma ściemniania. Wszyscy czują się bez skrępowania.
  Pracuję niemało latek w charakterze fotograf Złotoryja i sąsiednie miasta to należący do mnie kluczowy rynek zbytu usług ślubnych. Moja propozycja jest elastyczna, dostosowana dla klienta, dostosowana do jakiejkolwiek sytuacji.

  Data dodania: 07 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotografowanie Krakowa - inne spojrzenia »

  Fotografowanie Krakowa - inne spojrzenia

  Strona zachęcająca do innego spojrzenia na fotografowanie Krakowa. Autor wymienia gdzie możemy odnaleźć zabytki z poszczególnych epok godne zainteresowania. Jednocześnie namawia do bardziej ambitnego podejścia do tematu i fotografowania bardziej współczesnej architektury, która wydaje się o wiele bardziej ciekawsza niż tradycyjne zabytki

  Data dodania: 26 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotoreportaże »

  Fotoreportaże


  Blog, na którym zobaczysz wszystkie zdjęcia, których nie ukazały się w prasie i na stronach internetowych. Galerie zdjęć z najważniejszych wydarzeń w kraju i na świecie w najwyższej rozdzielczości. Zdjęcia na których uchwycono moment, którego nikt nie zauważył. Interesujące kompozycje, plenery, ludzie, zwierzęta i momenty z życia, których nikt nie widział. Zobacz zdjęcia, które odrzucono w prasowej selekcji. Ciesz oko i zachwycaj się najlepszymi ujęciami fotografów pracujących dla najlepszych agencji prasowych i fotograficznych.
   

  Data dodania: 04 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotografie Seascapes »

  Fotografie Seascapes

  O ile jesteś w trakcie dopracowywania i wyposażania domu lub mieszkania to warto abyś zastanowił się nad tym w jaki sposób udekorować jego ściany. Może wybrać Morskie pejzaże Seascapes? Natura jest świetnym impulsem przewodnim tego typu zdjęć. A pejzaże nadmorskie cechuje zachwycający czar. Dlatego też Morskie pejzaże Seascapes cieszą się niesłabnącą modą i bardzo w szeregu przypadków są pozyskiwane przez internautów, którzy chcą w sposób wyszukany i interesujący przystroić ściany swojego domu. Z całą pewnością nie będziecie żałować podjętej decyzji i wyboru.

  Data dodania: 27 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fotoksiążka czy warto? »

  Fotoksiążka czy warto?

  Fotoalbum to możliwość tworzenia fotoksiążek, które na pewno kiedyś okażą się wspaniałą pamiątką, szczególnie dla naszych rodziców czy dziadków. Gdzie stworzyć fotoksiążkę? Przede wszystkim warto zastanowić się, czy jesteśmy w stanie zaprojektować ją sami, czy też wolimy dać to zadanie profesjonalnemu fotografowi. W drugim przypadku usługa z pewnością będzie droższa. Jeśli samodzielnie chcemy podjąć się tego zadania warto wykorzystać dostępne w sieci programy, które najczęściej znajdziemy na stronach internetowych firm, oferujących wykonywanie takich fotoalbumów. Podczas tworzenia naszego fotoalbumu mamy możliwość pełnego wyboru, gdzie będą znajdować się konkretne zdjęcia. Kolejnym etapem jest wybór liczby stron oraz określenie, jaki powinien być papier naszej fotoksiążki. Czy warto jest kupić fotoksiążkę. Czego więcej to coś dać Tobie więcej ponad foto. Także że osoby dorosłe bardzo cenią sobie foto, które w wolnym czasie można będzie przeglądać. Dobrze jest więc czasami zastanowić się nad tego rodzaju pomysłem, a być może dla dziadków będzie to coś naprawdę wyjątkowego. Czasami zwiększa się liczba możliwości, oznacza to, że jeśli ktoś będzie chciał może posiąść takiej właśnie książki.

  Data dodania: 03 01 2015 · szczegóły wpisu »