Noclegi Sopot
Reklama Google

Strony związane z hasłem 'karma dla psa':

 • Karma dla Psa »

  Karma dla Psa

  Dbanie o własnego najlepszego druha to nasz obowiązek, w związku z tym wybieranie dla niego trafnych produktów powinno być czymś naturalnym. Ewidentnie o ile mamy chociaż podstawowe informacje o rzeczach, które mamy na rynku. W pozostałym wypadku rekomendujemy głównie sklep DogsPassion.pl, gdzie kontakt z odbiorcą jest kluczowy. Jeżeli nie masz pojęcia co jest najlepsze dla twojego psa, absolutnie napisz. Za jednostkę odpowiada osoba wykwalifikowana, jaka jednocześnie przewodzi najlepszy w Kraju podcast o psach, w którym usłyszysz dużo interesujących wiadomości.

  Data dodania: 05 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pielęgnacja psa »

  Pielęgnacja psa

  Nasze psiaki nie zdają sobie sprawy z tego, że załatwianie się w każdym możliwym miejscu nie jest dobrym pomysłem, dlatego to my musimy nauczyć je czystości. Gdy mamy w domu maleńkiego szczeniaczka, który siusia i robi kupki tam, gdzie właśnie przebywa, często narasta w nas irytacja. Szczeniak jednak nie wie, że to co robi, jest niewłaściwe, dlatego nie powinniśmy wyładowywać na nim swojej agresji i bezsilności. Gdy chcemy nauczyć naszego czworonoga załatwiania się na zewnątrz, powinniśmy bacznie go obserwować. Możesz też kupić odpowiedni zestaw do nauki czystości psa, który pomoże szczeniakowi
  do odpowiednich zachowań. To wszystko kupisz w Crazy World Pets. Sklep zologiczny jest zlokalizowany w CHT Marywilska 44 H-131 w Warszawie i jest otwarty 7 dni w tygodniu.

  Data dodania: 07 01 2012 · szczegóły wpisu »