Angielski Online

Reklama Google

Strony związane z hasłem 'lakiernik':

 • Mechanik samochodowy Gdynia »

  Mechanik samochodowy Gdynia

  Niezależnie od tego czy kolizja wydarzyła się z Twojej winy czy z winy drugiego kierowcy samochód trzeba będzie naprawić. Jeśli jesteś kierowcą zamieszkującym Gdynię, Sopot, Gdańsk lub okoliczne miejscowości, to gorąco zachęcamy Cię do zapoznania się z oferta naszego warsztatu samochodowego. Zajmujemy się pracami naprawczymi samochodów, blacharstwem oraz lakiernictwem. Zostawiając u nas samochód możesz liczyć na perfekcyjnie wykonane prace, a także konkurencyjne ceny. Zapewniamy także samochód zastępczy w razie potrzeby. Jesteśmy doświadczonym zespołem specjalistów, dlatego warto zaufać właśnie nam. Dodatkowo możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem i zaufaniem wielu klientów, bez którego nie moglibyśmy prowadzić tak świetnego warsztatu napraw samochodów. Pamiętaj, że sprawny samochód to przede wszystkim bezpieczeństwo na drodze.

  Data dodania: 01 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • dobry lakiernik szczecin »

  dobry lakiernik szczecin

  Centrum Blacharsko Lakiernicze Mariusz Chudziński to firma, która świadczy usługi lakiernicze na najwyższym poziomie. W zakładzie dokonywane są zabezpieczenia antykorozyjne. Niezawodny lakiernik to święty spokój na lata. I własnie dla tego priorytetem zakładu lakierniczego jest fachowe i dokładne powadzanie napraw lakierniczych. Potwierdzają to wzorowe opinie klientów zakładu, który prowadzony jest ciągle od 1974 roku. Ciężko w dzisiejszych czasach polecić dobrego profesjonalistę w dziedzinie lakiernictwa, który podpowie jaki środek antykorozyjny zakupić. W lakierni uzyskasz informacje nie tylko o lakierowaniu ale także o zabezpieczeniu antykorozyjnym podwozia. Nie ryzykuj fatalnej naprawy i wybierz niezadwodne lakiernictwo póki nie jest jeszcze za późno. Firma zaprasza klientów ze Szczecina oraz obrzeży a nawet Niemiec. Dla klientów firma udostępnia auta do wypożyczenia na czas naprawy, dzięki czemu usługa u lakiernika jest bezstresowa i prosta jak nigdy.

  Data dodania: 14 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalny blacharz - przegladyrejestracyjnekrakow.pl »

  Profesjonalny blacharz - przegladyrejestracyjnekrakow.pl

  Nasza przedsiębiorstwo zaprasza do siebie wszystkich właścicieli aut osobowych, do 3, 5 tony na przeglądy okresowe, które odbywają się w naszej stacji kontroli pojazdów. Realizujemy badania motorowerów, motocykli, ciągników rolniczych do 3, 5 ton, autobusów, samochodów do 3, 5 ton. Pracują u nas profesjonaliści, którzy bardzo z zapałem zrobią Wam wysokiej jakości kontrola a także w razie potrzeby zaoferują dalsze usługi. Nasz lakiernik oraz serwis lakierniczy zapraszają do kabiny lakierniczej do lakierowania nadwozi. Skorzystajcie także z usług naszego blacharza i również myjni. Naszą specjalizacją jest także likwidacja szkód komunikacyjnych. Zapraszamy Was na naszą stronę internetową przegladyrejestracyjnekrakow. pl, dokąd precyzyjnie możecie zaznajomić się z sylwetką naszej firmy. Jesteśmy do Państwa usług.

  Data dodania: 04 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Lakiernia samochodowa, lakiernik - Katowice »

  Lakiernia samochodowa, lakiernik - Katowice

  Firma prowadzona przez Mariusza Musiała specjalizuje się w naprawach powypadkowych samochodów. Warsztat zapewnia dobre naprawy lakiernicze samochodu. Zapewniamy kompleksowe usługi blacharskie, lakiernicze, polerskie oraz mechaniczne samochodów do 3,5T. Nasz serwis posiada również auta zastępcze dla klientow. Urządzenia z jakich korzystamy są firmowe. Naprawy jakie wykonujemy są trwałe, dlatego duży segment klientów mamy z polecenia. Lakiernik samochodowy Katowice zaprasza do zakładu w Katowicach na wycene napraw. Nasza firma zajmuje się naprawami lakierniczymi oraz blacharskimi samochodów osobwych oraz dostawczych. Stosujemy wysokiej jakości materiały, dzięki czemu przez ostatnie 3 lata nie mieliśmy ani jednej reklamacji. Wykonaliśmy już ponad 200 napraw samochodów, specjalizujemy się w naprawach powypadkowych OC, AC samochodów wszystkich marek osobowych jak i dostawczych. Firma Auto Lakiernik Katowice pomaga w trudnych sytuacjach prawnych związanych ze szkodą. Oferujemy bezpłatne holowanie pojazdu po wypadku. Podczas naprawy oferujemy bezpłatny samochód zastępczy na czas naprawy.

  Data dodania: 10 05 2016 · szczegóły wpisu »