Angielski Online

Reklama Google

Strony związane z hasłem 'monitoring':

 • Audyt Oprogramowania »

  Audyt Oprogramowania

  Audyt systemów IT to czasochłonne i kosztowne zadanie jakie stawiane jest przed każdą firmą wyposażoną w
  dużą ilość stanowisk komputerowych. Dzięki naszemu rozwiązaniu możemy przeprowadzić audyt oprogramowania i
  sprzętu w sposób szybki, łatwy, a przedewszystkim z jednego miejsca w firmie. Dzięki systemowi LanCenter
  zaoszczędzimy nasz cenny czas i pieniądze. Co więcej funkcjonalność naszego narzędzia nie ogranicza się
  tylko do audytu. LanCenter jest wyposażony w szereg rozwiązań pozwalających na zarządzanie siecią komputerową.
  Kilka modułów poprawiających bezpieczeństwo firmy, rozbudowane możliwości dotyczące monitorowania i rejestrowania
  czasu pracy użytkowników. Blokowanie niechcianych urządzeń, aplikacji, oraz stron internetowych. Multum narzędzi
  usprawniających codzienną pracę administratora (np. zdalny pulpit, zdalny instalator aplikacji i poprawek).
  Wszystkie te elementy znajdują się w jednym pakiecie.
  Firma PlikCenter zajmuje się także dystrybucją rozwiązań takich jak HelpDesk, PrintingCenter, oraz wiele innych.
  Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdą Państwo wiele informacji na temat naszych produktów.

  Data dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring i alarmy »

  Monitoring i alarmy

  Kamery przemysłowe oraz rejestratory cyfrowe oferowane przez nasz sklep gwarantują wysokiej klasy monitoring firmy jak i prywatnych posesji. Dodatkowo oprócz dystrybucji urządzeń dozorowych istniej e możliwość zainstalowania nabytych w naszej firmie kamer przez nasz wykwalifikowany personel. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i pomoc techniczną.

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • HelpDesk »

  HelpDesk

  LanCenter umożliwia kompletną i w pełni automatyczną ewidencję zasobów informatycznych. Po wdrożeniu systemu inwentaryzacja sprzętu, ewidencja oprogramowania i kontrola legalności nie będą stanowić problemu dla administratorów.System kompleksowo zarządza licencjami i całą infrastrukturą IT. Implementacja oprogramowania pozwala wykonać samodzielnie audyt informatyczny. Systematycznie przeprowadzany audyt ułatwia zarówno zarządzanie oprogramowaniem jak i ewidencję komputerów oraz audyt oprogramowaniaMonitoring użytkowników, monitoring komputerów oraz sieci, nadzór na wydrukami, blokada usb oraz stron WWW.LanCenter HelpDesk umożliwia zautomatyzowany proces rejestracji i obsługi wszelki zgłoszeń serwisowych. Niezawodny oraz intuicyjny interfejs umożliwia pracę każdemu użytkowi bez większego wysiłku. Szybki proces wdrożenia systemu umożliwia bezproblemowe wprowadzenie produktu w firmie. Obłsuga przez interfejs webowy i przez zdefiniowanych operatorów.Zapraszamy Państwa na stronę www.plikcenter.pl po więcej informacji...

  Data dodania: 09 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Faktoring »

  Faktoring

  Utrzymuj pieniądze pod zwartą obserwacją z przedsiębiorstwem Jatex Finanse SA i nie pozwalaj, aby w chwilach kryzysu ekonomicznego kłopoty finansowe opanowały też twój interes. Jatex, to zespół profesjonalistów finansowych, których postępowania pomagają przedsiębiorstwom jak i osobom fizycznym wykaraskać się z zadłużenia. Firma oferuje takie usługi jak: faktoring, monitoring należności czy windykacja. Dzięki przedsięwziętym szybkim działaniom udało się do tej pory pomóc wielkiej ilości kontrahentów, którzy bez wsparcia musieliby ogłosić bankructwo. Jak najszybciej nawiąż kontakt z naszymi przedstawicielami i wykorzystaj naszą pomoc.

  Data dodania: 29 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Po co jest potrzebna lokalizacja »

  Po co jest potrzebna lokalizacja

  Niemalże ciągle w wiadomościach można usłyszeć o poszukiwaniach policji. Bywają to poszukiwania dotyczące głównie osób poszukiwanych. Istnieją nawet specjalne kanały emitujące działania takich policjantów. Jest to odwzorowanie krok po kroku tego czego dokonują. Skupiając się na zaginionych możemy stwierdzić, iż odnalezienie ich może być wręcz niemożliwe. Nie jest to jednak przegrana sprawa. Rozwój technologiczny znacznie pomaga nam w tym . Ludzie zaginieni to zazwyczaj osoby, które udały się swoim samochodem na jakąś wycieczkę i nigdy z niej nie powróciły. Co wtedy można zrobić w takiej sytuacji? Monitoring gps to pomoc jaką oferuje nam obecnie policja. Mogą oni bez problemu zlokalizować ten czy inny samochód. Dla nas są to rzeczy wyjątkowe do których nie mamy dostępu. Nowe modele aut są produkowane w ten sposób, że nie trzeba się zbytnio wysilać by przypadku ich zagubienia je odnaleźć. Mają założony moduł gps który pozwala je zlokalizować. Ale nie wszystkich stać na to by kupić drogie auto z takim właśnie urządzeniem. Dla takich osób także jest sposobność zabezpieczenia swojego pojazdu. Za pewną kwotę można pozyskać taki system, które można zamontować nawet samemu. Monitoring gps w obecnych czasach jest niezwykle ważny oraz bardzo przystępny cenowo.

  Data dodania: 21 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.avesnature.com.pl - ocena wpływu na środowisko »

  www.avesnature.com.pl - ocena wpływu na środowisko

  Środowisko to miejsce życia każdego z nas i dlatego także musimy jako ludzie zespołowo o nią dbać tak ażeby zbytnio nie ucierpiało od naszych działań. Znakomita większość rzeczy, które robimy na co dzień nie będzie miało większego znaczenia natomiast większe tworzenia i zmiany w mieście mogą mieć dość duży wpływ na przyrodę. W związku z tym jeżeli chciałbyś kiedyś przeprowadzić większą budowę to zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy. Jesteśmy specjalistami, dla których ekspertyza przyrodnicza nie ma żadnych tajemnic i przeprowadzamy tego typu usługi na bardzo wysokim poziomie. Ocena wpływu na środowisko nie jest aż taka trudna jednak wymaga posiadania adekwatnej edukacji, którą w tym momencie dysponujemy. Oprócz przeprowadzaniem tego typu oceny prowadzimy usługi tj. monitoring ornitologiczny. Zapraszamy gorąco do wypróbowania naszych usług.

  Data dodania: 29 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.alarmix.pl : sejfy Katowice »

  www.alarmix.pl : sejfy Katowice

  Jeśli chcesz adekwatnie zabezpieczyć swoją posiadłość to w obecnych czasach powinnaś zainwestować w odpowiednie środki bezpieczeństwa. Jest to ważne gdyż czasy są strasznie niepewne i bez odpowiednich inwestycji w środki zabezpieczające będzie Tobie bardzo ciężko. Najistotniejsze są dobre i mocne drzwi a również płyty. Oprócz tego powinniśmy zainwestować w rolety zewnętrzne katowice priorytetowo jeśli mieszkasz w bardziej niebezpiecznych dzielnicach. W tych, które są bardziej spokojne powinna wystarczyć Tobie telewizja przemysłowa katowice czy także monitoring katowice. Inwestycja w taki sprzęt oczywiście zwróci się przy pierwszym włamaniu czy również bardziej niebagatelnych dylematach. Kontrola dostępu katowice powinna być realizowana przy użyciu najbardziej wykwintnych rozwiązań. Zachęcamy do sprawdzenia naszych rozwiązań.

  Data dodania: 01 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • PressInfo.pl - Przetargi »

  PressInfo.pl - Przetargi

  Jeżeli ambicją Twoją i Twojej firmy jest być zawsze o jeden krok do przodu w stosunku do konkurencji, jeżeli cenisz sobie sprawdzone informacje, a także profesjonalizm - Grupa Marketingowa TAI ma dla Ciebie niezwykle intrygującą ofertę. Nasz wirtualny serwis PressInfo.pl to kompendium cennej wiedzy obejmującej: przetargi, wyniki przetargów i monitoring przetargów (również indywidualny monitoring przetargów), przyszłe inwestycje. Serwis PressInfo.pl to także: analiza rynku zamówień publicznych, nieruchomości, jak również monitoring dotacji (zatwierdzone dotacje). Zważywszy na łatwy i efektywny dostęp do bazy danych, zatroszczyliśmy się o szereg uproszczeń usprawniających, uzyskiwanie pożądanych informacji przetargowych.

  Data dodania: 19 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • KAMERY, ALARMY »

  KAMERY, ALARMY

  Prowadzimy sprzedaż wysyłkową na terenie całej UE sprzętu z branż: telewizja przemysłowa, monitoring sklepu, firmy, domu, monitoring GPS, elektronika użytkowa, systemy alarmowe, domofony, wideodomofony, kontrola dostępu, telewizja satelitarna, naziemna telewizja cyfrowa. Sprzedajemy po cenach hurtowych jak i detalicznych.

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Po co jest potrzebna lokalizacja »

  Po co jest potrzebna lokalizacja

  Prawie codziennie w wiadomościach można usłyszeć o poszukiwaniach policji. Są to poszukiwania zazwyczaj głównie osób poszukiwanych. Powstały nawet specjalne kanały emitujące działania takich policjantów. Jest to odwzorowanie krok po kroku ich pracy. Skupiając się na osobach zagubionych możemy powiedzieć, iż odnalezienie ich może być wręcz niemożliwe. Nie jest to jednak przegrana sprawa. Rozwój techniki w dużym stopniu pomaga nam w tym by ich odnaleźć. Zaginieni to przeważnie osoby, które udały się swoim autem na jakąś wycieczkę i nigdy z niej nie wróciły. Co więc można zrobić w takiej sytuacji? Monitoring pojazdów to pomoc jaką oferuje nam dzisiejsza policja. Mogą szybko zlokalizować taki czy inny samochód. Dla nas są to rzeczy bardzo ciekawe z którymi na co dzień nie mamy styczności. Najnowsze typu aut są produkowane w ten sposób, że nie trzeba się zbytnio wysilać by przypadku ich zagubienia je odnaleźć. Mają zamontowany moduł gps który pozwala je zlokalizować. Lecz nie każdego stać na taki zakup. Dla tych osób także istnieje sposobność zabezpieczenia swojego pojazdu. Za pewną ilość pieniędzy można pozyskać takie właśnie urządzenie, które można zamontować nawet samemu. Monitoring gps w obecnych czasach jest niezwykle ważny i całkiem przystępny cenowo.

  Data dodania: 12 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Alarmy, Kamery, Centrale Telefoniczne, Monitoring - Białystok »

  Alarmy, Kamery, Centrale Telefoniczne, Monitoring - Białystok

  Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży, instalacji, serwisie, naprawie, montażu systemów sygnalizacji włamania i napadu, SSW SSWiN, systemów sygnalizacji pożaru SAP, SSP, systemów kontroli dostępu KD, systemów telewizji użytkowej CCTV, systemów telewizji przemysłowej AHD CVI TURBO, systemów telewizji cyfrowej IP, monitoringów wizyjnych, domofonów, wideodomofonów, centrali telefonicznych firm: SLICAN, PLATAN, PANASONIC, SIEMENS. Każdy system alarmowy powinien być zaprojektowany indywidualnie z uwagi na rozmiar, przeznaczenie i użytkowanie obiektu. Montażu alarmu powinien być zakończony wystawieniem projektu i deklaracji zgodności – dokumentu niezbędnego firmie ubezpieczeniowej przy wypłacie ewentualnych odszkodowań.
  Wiemy jak ważna jest jakość systemów alarmowych. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie urządzenia z atestami i certyfikatami renomowanych firm.

  Data dodania: 09 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring Kielce »

  Monitoring Kielce

  Gdy potrzebny jest bezawaryjny system sterowania roletami czy oświetleniem bądź też chroniąca mienie instalacja alarmowa, to w zakresie oferty naszej firmy znajdziecie Państwo powyższe jak i wiele innych usług. Od wielu lat świadczymy zadania w takim zakresie jak alarmy Kielce dla przedsiębiorców jak też prywatnych zleceniodawców. W wszelakich firmach niezbędne zdają się być alarmy i instalacje przeciwpożarowe, natomiast w prywatnych posesjach dużego metrażu, notuje się rosnące zainteresowanie na inteligentne rozwiązania w kwestii oświetlenia, nagłośnienia oraz wszystko co poprawia komfort użytkowania nieruchomości. Wiadomo, mieszkanie jest miejscem, w jakim pragniemy odpoczywać po pracy ciesząc się możliwymi do wdrożenia udogodnieniami, będącymi jednocześnie schludną alternatywą tradycyjnych rozwiązań. Zachęcamy do zapoznania się ze stroną firmy, naszymi możliwościami oraz namawiamy do kierowania zapytań.

  Data dodania: 05 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Trans24.eu - Tachografy, wyposażenie ciężarówek, busów »

  Trans24.eu - Tachografy, wyposażenie ciężarówek, busów

  Sklep Trans24. eu od lat zajmuje się sprzedażą produktów branży transportowej, samochodów ciężarowych oraz busów. Nasze produkty to: urządzenia do odczytu tacho, dzięki którym zaoszczędzą Państwo czas i pieniądze, telefony dla kierowcy zawodowego, wytrzymałe pasy transportowe z niemiec, druki CMR z logo na życzenie, tachometry, tachoterminale, tachografy, narożniki, maty, tablice ADR, nawigacje, monitoring, łańcuchy śnieżne, lodówki transportowe renomowanych marek transeconomic, transphone i wiele innych. Stale poszerzamy paletę oferowanych produktów, obejmującą wyłącznie oryginalne wyroby renomowanych światowych producentów. Idealne miejsce dla wszystkich firm przewozowych, używających ciężarówek, tirów i busów. Duży asortyment produktów w atrakcyjnych cenach, regularne promocje oraz zniżki dla stałych klientów. Zapraszamy do zakupów na TRANS24.EU

  Data dodania: 20 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • rejestrator ahd »

  rejestrator ahd

  Zachęcamy ciepło do zapoznania się z propozycją naszych towarów związanych z monitoringiem przemysłowym a także funkcjonowaniem telewizji przemysłowej. W zakresie produktów jakie mamy w sprzedaży znajdują się kamery analogowe, IP, rejestratory, przyrządy albo wiele innych artykułów. Dbamy o zapewnienie dobrej jakości towarów i pełne wsparcie naszych pracowników. Początki naszej działalności sięgają 1992 roku i przez ten czas bezustannie się rozwijamy. Inwestujemy nie tylko w pełne wsparcie naszych pracowników, lecz także w najwyższą jakość sprzedawanych przez nas artykułów. Gwarantujemy, że każdy kto zdecyduje się na podjęcie współpracy z nami będzie w pełni zachwycony. Nasze produkty sprawdzają się w wielu różnych zastosowaniach. Powinno się nam zawierzyć i dokonać zakupów w naszej firmie.

  Data dodania: 11 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Instalvel Bielsko-Biała »

  Instalvel Bielsko-Biała

  Firma Instalvel jest przedsiębiorstwem usługowym specjalizującym się w realizowaniu współczesnych instalacji elektrycznych, a także elektronicznych. Wieloletnie doświadczenie branżowe w tym zakresie pozwala na niesłychanie fachową realizację wszystkich zamówień. Oferta mieści między innymi składanie anten satelitarnych oraz DVB-T, oświetlenia typu LED czy też instalacji odgromowych. Firma ta zajmuje się także instalowaniem systemów monitoringu, domofonów oraz wielu innych instalacji. Nowoczesny sprzęt pozwala na dokładne oraz szybkie wykonywanie każdego zadania zleconego tej firmie przez konsumenta. Oferta przedsiębiorstwa Instalvel została utworzona z myślą o klientach indywidualnych oraz przedsiębiorstwach zainteresowanych montażem profesjonalnych instalacji elektrycznych oraz elektronicznych w domach, obiektach handlowych, itp. W ofercie usług można odnaleźć prace związane z składaniem anten satelitarnych i DVB-T, systemów oświetlenia LED oraz instalacji odgromowych. Firma oferuje również montaż monitoringu, domofonów, itp. Wszystkie te zadania są przeprowadzane przez obeznany i kompetentny personel korzystający z nowoczesnego sprzętu. Dzięki temu można mieć pewność, że gotowe instalacje będą niezawodne i bezpieczne dla użytkowników. Firma Instalvel jest przedsiębiorstwem usługowym specjalizującym się w wykonywaniu nowoczesnych instalacji elektrycznych, a dodatkowo elektronicznych. Wieloletnie doświadczenie branżowe w tym zakresie pozwala na bardzo kompetentną realizację wszystkich zleceń. Propozycja zawiera między innymi montaż anten satelitarnych oraz DVB-T, oświetlenia typu LED czy też instalacji odgromowych. Firma ta zajmuje się też montowaniem systemów monitoringu, domofonów oraz wielu innych instalacji. Nowoczesny sprzęt pozwala na dokładne oraz szybkie wykonywanie każdego zadania zleconego tej firmie przez konsumenta.

  Data dodania: 17 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • paski LED »

  paski LED

  Szukasz efektownej kamery, która to pozwoli ci na dobry monitoring? Skorzystaj z możliwości sklepów wirtualnych, które to oferują ci bardzo ogromny wybór różnych produktów zarówno do monitoringu, jak i do oświetlenia. Moduły LED i paski LED, akumulatory żelowe, żarówki LED to tylko nieliczne z produktów które odnajdziemy w takim sklepie. Należy zdecydować się na odwiedzenie tego typu sklepu na stronie wirtualnej tak aby dostrzec jego możliwości. Warto jest z niej także korzystać gdy chcielibyśmy aby ochrona naszego sklepu była dobrą i skuteczną ochroną.
   

  Data dodania: 19 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kam Multi, monitoring, kamery, rejestratory, instalacja, doradztwo, Warszawa »

  Kam Multi, monitoring, kamery, rejestratory, instalacja, doradztwo, Warszawa

  Współcześnie monitoring nie jest niczym nadzwyczajnym, znajduje się on w większych biurach, osiedlach, daje dużo możliwości, z których warto skorzystać. Jak okazuje się instalacja kamer jest co raz bardziej popularna również w mieszkaniach prywatnych. Nasza firma zajmuje się różnego rodzaju instalacjami kamer, jak również nasza specjalizacją jest instalacja monitoringu. Dysponujemy najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi co gwarantuje, że propozycja nasza jest godna uwagi i zainteresowania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Data dodania: 10 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Systemy zabezpieczeń sklep - alarmy, »

  Systemy zabezpieczeń sklep - alarmy,

  Kamery, czujniki, systemy PPOŻ, monitoring HD-TVI, zwory i elektrozaczepy. Wszystko czego dusza zapragnie. Doświadczeni sprzedawcy doradzą Wam w kwestii doboru sprzętu. Skorzystajcie z oferty sklepu internetowego systemyalarmowe.pl! Dobry system alarmowy to pewność, że niezależnie od tego gdzie będziecie, Wasz dobytek będzie bezpieczny. Konkurencyjne ceny sprawią, że nie będziecie musieli wydawać ogromnych pieniędzy. Wszystko to sprawia, że możecie uzbroić swoje lokum tak, by nic złego się z nim nie stało. Zachęcamy do kontaktu.Doświadczeni sprzedawcy doradzą Wam w kwestii doboru sprzętu. A konkurencyjne ceny sprawią, że nie będziecie musieli wydawać ogromnych pieniędzy. Wszystko to sprawia, że możecie uzbroić swoje lokum tak, by nic złego się z nim nie stało. Kamery, czujniki, systemy PPOŻ, monitoring HD-TVI, zwory i elektrozaczepy. Wszystko czego dusza zapragnie! apraszamy serdecznie do kontaktu!Jeśli nie wiecie do końca czego dokładnie Wam trzeba, profesjonalni i doświadczeni pracownicy doradzą Wam i pomogą wybrać idealny sprzęt, który sprawi, że będziecie spać spokojniej, a zmartwienia związane z tym, że ktoś może się włamać, nigdy już nie wrócą. Jeśli nie wiecie do końca czego dokładnie Wam trzeba, profesjonalni i doświadczeni pracownicy doradzą Wam i pomogą wybrać idealny sprzęt, który sprawi, że będziecie spać spokojniej, a zmartwienia związane z tym, że ktoś może się włamać, nigdy już nie wrócą. Dobry system alarmowy to pewność, że niezależnie od tego gdzie będziecie, Wasz dobytek będzie bezpieczny. Warto więc zabezpieczyć swój lokal dobrym systemem bezpieczeństwa!

  Data dodania: 17 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • kamery »

  kamery

  Obecnie mamy sieć placówek na terenie całego kraju i jesteśmy jednym z największych pracodawców w sektorze security. Monitorujemy największą liczbę obiektów, a dodatkowo chronimy tysiące Kontrahentów. Charakteryzują nas przejrzyste metody zarządzania, a dodatkowo fakt, że na rynku ochrony jesteśmy priorytetową wiodącą korporacją z wyłącznym kapitałem polskim. Stanowimy solidny fundament bezpieczeństwa.Wyjątkowo skutecznym i najtańszym środkiem zabezpieczenia mienia jest tzw. system monitoringu, oparty na specjalistycznych systemach alarmowych i wyspecjalizowanych grupach. W skład systemu monitoringu wchodzą przyszłościowe układy transmisji sygnałów stacje przekazuje napływające z obszaru dane ze stref dozorowanych przez układy elektroniczne do stacji monitorowania, monitoring alarmu jest jedną z podstawowych elementów naszej pracy.Stosowane przez nas urządzenia mają atesty i homologację dopuszczające je do użytku na terenie Polski w obiektach o wszystkich klasach zagrożenia. W systemach wykorzystujemy centrale mikroprocesorowe, nadajniki powiadomienia radiowego, czujki ruchu, czujki magnetyczne i akustyczne. Wszelkie urządzenia systemów są łączone na linii antysabotażowej.

  Data dodania: 10 10 2014 · szczegóły wpisu »