Angielski Online

Reklama Google

Strony związane z hasłem 'notariusz':

 • Notariusz Szczecin »

  Notariusz Szczecin

  Zapraszamy do naszego biura i do zastosowania fachowych wskazówek prawnych. Powiemy Państwu w jaki sposób poruszać się po często zawiłym świecie prawnych kruczków. W naszej kancelarii biegli i rasowi prawnicy udzielą Państwu wszelakich danych odnoszących się do wymaganych zaświadczeń, podatków i opłat prawnych czy terminów czynności. Potrafimy stosownie zabezpieczyć i przechować ważne dla Państwa dokumenty. Jeżeli zachodzić będzie taki wymóg, to przygotujemy bądź zatwierdzimy następujące dokumenty: spadkowe, wtórniki, wypisy i wyciągi, akty notarialne i te potwierdzające cesję lub zakup lokalu oraz innych dóbr materialnych. Zapraszamy przeto uprzejmie do naszej kancelarii prawnej ? u nas wskazówki nic nie kosztują, a potrafią w znaczący sposób pomóc lub przyspieszyć tok sprawy.

  Data dodania: 18 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria notarialna kraków »

  Kancelaria notarialna kraków

  Gdy zależy wam na odziedziczeniu spadku po tacie ? trzeba dowiedzieć się na ten temat więcej wiadomości zaglądając do naszej przyszykowanej strony. Kancelaria notarialna Kraków to strzał w dziesiątkę dla tych wszystkich którzy poszukują pomocy przy spadku lub także większości innych sprawach. Tego typu notariusz Kraków oferuje klientom także różne okazje którymi jest dziedziczenie Kraków. Działa on również na terenie Bronowice lub też Krowodrza. Nie czekaj więc tylko odwiedź jego stronę i zapoznaj się z możliwościami!

  Data dodania: 10 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Koszalin »

  Notariusz Koszalin

  W naszej kancelarii z dużą praktyką i kompetentni prawnicy użyczą Państwu wszelkich danych odnoszących się do wymaganych dokumentów, podatków i należności prawniczych czy terminów czynności. Jeżeli zachodzić będzie taki wymóg, to sporządzimy czy też potwierdzimy następujące dokumenty: spadkowe, wtórniki, wypisy i wyciągi, akty notarialne i te weryfikujące zbycie lub nabycie własności oraz pozostałych dóbr materialnych. Możemy też pieczołowicie zabezpieczać i przechowywać istotne dokumenty Klienta. Przydatny jest uprzedni kontakt telefoniczny by ustrzec się sytuacji, gdy brakuje poniektórych dokumentów - przypominamy, że wymagane w trakcie czynności notarialnych dokumenty należy przedstawiać w oryginale. Nieodzowny jest także dowód os. względnie inny dokument potwierdzający Państwa personalia. Zapraszamy do naszego biura w Koszalinie - tu uzyskają Państwo spodziewaną pomoc.

  Data dodania: 16 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Katowicki Notariusz »

  Katowicki Notariusz

  Notarialna Kancelaria Wojdyło Gregorczyk ma swoje biuro w Katowicach przy ulicy Kopernika 26 od 21 lat. Mieści się w centrum miasta w biurowcu oraz z dostępnym parkingiem. Godziny otwarcia kancelarii to od 9 do 16 we wtorek, środę oraz piątek natomiast do godziny 18:00 w poniedziałek oraz czwartek.

  Data dodania: 22 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Szczecin »

  Notariusz Szczecin

  Korzystając z usług kancelarii prawniczej nabywamy poczucie pewności. W obecności rejenta poświadczymy lub sporządzimy wszelkie umowy, również te cywilne, odnoszące się do najmu czy sprzedawania lokalu, sprzedaży samochodu lub użyczenia sprzętu koledze. Jeśli prowadzimy firmę, współpraca z kancelarią prawną jest codziennością. Firmy i osoby fizyczne powinny mieć na uwadze, że kancelaria ma możliwość stosownie ochraniać i przechowywać ważne dla Klienta dokumenty. Należności za czynności notarialne są ustalane indywidualnie, z każdym kontrahentem osobno w zależności od typu i komplikacji sprawy. Wsparcia prawnego zawsze udzielamy bezpłatnie. Zapraszamy.

  Data dodania: 10 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Szczecin »

  Notariusz Szczecin

  Zapraszamy do naszej kancelarii ulokowanej w śródmieściu Szczecina. Nasz team to profesjonaliści, osoby kompetentne i stosownie wyedukowane, by efektywnie wesprzeć Państwa swoją wiedzą w jurydycznych sprawach. W naszej kancelarii doświadczeni pracownicy użyczą Państwu wszelkich wskazówek na temat nieodzownych dokumentów, odpłatności prawniczych czy terminów czynności. Naturalnie wskazówki prawne uzyskane od notariusza tudzież pracowników kancelarii są darmowe, z kolei za czynności notarialne pobieramy opłaty ? są one uzgadniane indywidualnie z uwzględnieniem przepisów Rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości. Zachęcamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego by uniknąć sytuacji, gdy brak jest niektórych dokumentów czy też dysponują Państwo tylko kserokopiami - przypominamy, że potrzebne w czasie czynności notarialnych dokumenty należy przedkładać w oryginale. Konieczny jest także dowód os. ewentualnie inny dokument potwierdzający Państwa tożsamość. Zapraszamy!

  Data dodania: 12 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Katowicka Kancelaria Notarialna »

  Katowicka Kancelaria Notarialna

  Katowicka Kancelaria Notarialna Agnieszki Mikołajczyk, oferuje swoim klientom profesjonalne usługi notarialne spełniające najwyższe standardy. Dla nas relacja z klientem i wzajemne zaufanie są ważne w naszej pracy. Oferujemy wiedzę i doświadczenie, a także indywidualne podejście do każdej sprawy. Nasza Kancelaria mieści się w ścisłym centrum Katowic. Kancelaria Notarialna wykonuje czynności notarialne, jak np: sporządzanie aktów notarialnych, sprzedaż lokali, zakładanie spółek, ustanawianie hipotek, sporządzanie testamentów, akty poświadczeń np. własnoręczności podpisu, sporządzanie testamentów i intercyz majątkowych itp.. Mając świadomość jakim zaufaniem obdarzacie Państwo nasz zawód zawsze wykonujemy naszą pracę na najwyższym możliwym poziomie.

  Zapraszamy do współpracy z naszą Kancelarią.

  Data dodania: 21 01 2023 · szczegóły wpisu »