Angielski Online

Reklama Google

Strony związane z hasłem 'pomoc psychologiczna':

 • Psycholog »

  Psycholog

  Kłopoty rodzinne, kwestie ze znalezieniem pracy, borykanie się z problemami życia powszechnego, a również choroby posiadają wpływ na nasze życie psychiczne. Z tymi problemami walczy psychoterapeuta gliwice. Następstwem wszystkich tych sytuacji ma możliwość być pojawienie się depresji, która ma destrukcyjny wpływ na nasze życie nie tylko osobiste, ale również towarzyskie, a ponadto rodzinne. Jeżeli od dłuższego czasu posiadamy kwestie ze snem, nasz nastrój się obniżył, tracimy zainteresowanie rzeczami, które uprzednio nas cieszyły to znak, że powinnaś jak najszybciej korzystać z pomocy psychologa. Gabinet psychoterapeuta gestalt gliwice - psychoterapia indywidualna, konsultacje, pomoc psychologiczna, wsparcie w kryzysie, rozwój osobisty, wkraczanie w dorosłość.

  Data dodania: 15 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog online »

  Psycholog online

  Ośrodki leczenia zaburzeń nerwicowych są specjalnymi miejscami, w których obejmuje się ochroną osoby z zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami o konsekwencjach fizycznych (które spowodowane są jednak zaburzeniami psychicznymi) lub agresywne. Osoby cierpiące na to schorzenie powinny mieć zapewniony spokój oraz odpowiednią opiekę psychologiczną, gdyż ich kontakty międzyludzkie są silnie zaburzone. Właśnie dla takich ludzi istnieje ośrodek Arcus ? ośrodek, którego pacjencichorzy|leczeni} systematycznie wracają do codzienności dzięki stosowanym kuracjom oraz warsztatom, w czasie których chorzy odzyskują wiarę w siebie. Dowiedz się więcej na temat nerwicy na stronie ośrodka Arcus.

  Data dodania: 10 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Warszawa »

  Psychoterapeuta Warszawa

  Strach, niepokoje przed pogorszeniem stanu życiowego, śmierć, jednak też uzależnienia, przywiązanie do czegoś lub ewentualnie kogoś to niezmiernie częste przyczyny pogorszenia stanu umysłowego dużej grupy ludzi. Nie każdy jest na tyle twardy, by znieść godnie na przykład zgon przyjaciela. W pewnych sytuacjach takie sytuacje życiowe doprowadzają do rozłamu. Człowiek nieoczekiwanie traci sens własnego życia. To, co ubóstwiał, przepadło, umarło, zginęło. Nie widzi dalszego sensu własnej egzystencji, jest obojętny na wszystko, ukrywając w sobie ból. Wtedy właśnie przyda się doświadczona pomoc psychologiczna warszawa, jaka pozwoli poradzić sobie z przeszkodami oraz wrócić do codzienności pełnej pozytywów i kolorów. Jeżeli ktoś bardzo pragnie zapanować nad własnym życiem, chce wrócić do normalności, Prowadzimy sesję dodatkowo przez skype'a. Nie potrzebujesz wychodzić z mieszkania! Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 25 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Lublin »

  Psychoterapeuta Lublin

  Psychoterapeuta Lublin - poradnia Agaty Poręby oferuje kompleksowe wsparcie w sytuacji trudności dnia codziennego rozmaitego typu od depresji kończąc na aktywizacji osób bezrobotnych.

  Agata Poręba jako kompetentny psycholog a także psychoterapeuta pomaga dojrzałym i w wieku dziecięcym oraz młodzieży. Przyjmuje w NZOZ Poradni Zdrowia KUL, Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. prof. Mieczysława Kaczyńskiego SPZOZ w Poradni Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży oraz w Ośrodku Psychoterapii i Rozwoju Psycho-Soma w Lublinie.

  Psychoterapeuta Agata Poręba jest także nauczycielem akademickim. Prowadzi też współpracę z firmami w ramach szkoleń psychologicznych i biznesowych, a także projektów rozwojowych i aktywizowania osób bez pracy. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i pracuje zgodnie z zasadami zawartymi w Kodeksie Etycznym Psychoterapeuty. W swej pracy dobro Klienta stawia na pierszym miejscu. Odwiedzając jej gabinet można skorzystać z diagnozy psychologicznej, psychoterapii, konsultacji psychologicznej. W ramach pracy oferuje dodatkowo szkolenia i warsztaty. Warto polecić jej poradnię, ponieważ proponowana przez nią pomoc psychologiczna przynosi dobre efekty. Trzeba także nadmienić, że Agata Poręba nieustannie zgłębia swą wiedzę w obrębie psychologii w ramach studiów doktoranckich.

  Data dodania: 05 10 2017 · szczegóły wpisu »