Noclegi Sopot
Reklama Google

Strony związane z hasłem 'spedycja':

 • Giełda transportowa »

  Giełda transportowa

  Innowacyjność i skuteczności giełdy transportowej TimoCom Truck & Cargo pozwala jej członkom czerpać nieograniczone korzyści gospodarcze. System jest stale rozwijany i unowocześniany o kolejne niezawodne moduły. TimoCom to jakość i niezawodność. Firma ta w przeciągu kilku lat osiągnęła miano wiodącego dostawcy oprogramowania dla sektora TSL. Giełda transportowa TimoCom Truck & Cargo to system flagowy firmy zrzeszający ponad 85 tyś członków, którzy mają codziennie dostęp do nawet 300.000 aktualnych ofert na frachty i przestrzenie ładunkowe. Ostatni produkt firmy to Tc Bid- transportowa platforma przetargowa.

  Data dodania: 28 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Logistyka - Transport, Spedycja, Magazynowanie, Usługi kurierskie ? logistyka.infor.pl »

  Logistyka - Transport, Spedycja, Magazynowanie, Usługi kurierskie ? logistyka.infor.pl

  Logistyka.infor.pl- Codziennie najświeższe informacje o działalności firm logistycznych. Porady ekspertów z branży Transport, Spedycja, Logistyka.
  Baza aktów prawnych. Aktualne stawki, ceny, wskaźniki. Wiadomości z rynku centrów logistycznych.
  Wszystko to, co powinen wiedzieć każdy menadżer z branży Transport Spedycja Logistyka. Bądź na bieżąco, dowiedz się co robią inne firmy logistyczne.
  Poznaj najnowsze trendy. Tylko u nas artykuły prezentujące sprzęt i usługi dedykowane branży.

  Data dodania: 21 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Transport kontenerów niska cena »

  Transport kontenerów niska cena

  Za pewne mnóstwo z Państwa wyszukuje stosownej firmy, jaka oferuje transport multimodalny. To zrozumiałe, jeśli posiadacie jakieś artykuły przeznaczone na eksport. Rzeczpospolita polska to kraj, jaki eksportuje nadzwyczaj mnóstwo produktów za granicę, tym samym szukając spedycji, jaka zajmie się tym zadaniem warto spojrzeć na naszą propozycję. Nasza firma logistyczna to dzisiaj lider w wożeniu wszelakich artykułów, bądź sprzętów do portu. Mamy swój osobisty transport kolejowy, zatem możecie być Państwo pewni, iż Wasze artykuły będą zawsze bezpieczne a także dojadą na miejsce w nieuszkodzonym stanie. Zaangażowanie to synonim naszej firmy. Najważniejsze dla osoby transportującej jest to, aby transportowany towar dojechał na miejsce w doskonałym stanie, ponieważ nie raz zdarza się tak, iż produkt jest wart kilka milionów pln. Transport kontenerowy to obowiązek dla odpowiedzialnej firmy jak również odpowiedzialnej grupy osób. Dysponujemy w własnej bazie dźwigi a także nowoczesne tory, dzięki którym transport odbędzie się sprawnie, prędko oraz bezpiecznie. Inwitujemy do kontaktu telefonicznego.

  Data dodania: 08 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Transport Algieria »

  Transport Algieria

  Wyjątkowo precyzyjny transport międzynarodowy towarów, który wykonujemy fachowo to nasza pasja. W przeciwieństwie do transportów morskich nie posiadamy ograniczeń. Nie zastanawiaj się i zamów transport międzynarodowy drogą lądową. Przewozimy rozmaite artykuły do takich Państw jak: Mołdawia i Czechy ponadto kraje Afryki jak Maroko. Nowoczesny tabor to nasz niebywały wyznacznik. Inwestujemy systematycznie w personel. Działalność jest od 1984r. Pełna oferta obejmuje głównie transport z windą. W transporcie jesteśmy wykwalifikowani dlatego oferujemy usługi spedycyjne; przeważnie spedycja krajowa.
  Jak wspomnieliśmy obsługujemy różne kierunki natomiast nasza wyspecjalizowana relacja to transport Maroko i przeważnie wykonujemy tych przewozów towarów.
  Załoga jest na bieżąco szkolona. Posiadamy ciężarówki z windą, niezachwiana reputacja partnerów. Ciągle zmierzamy do tego nasze usługi były zachwalane. Globalny przemysł rozrasta się, powoduje to ogromny popyt na przewóz ładunków. Pozostałe rodzaje transportu nie są uniwersalne, dlatego namawiamy transport lądowy. Rozwijająca się komunikacja, więcej autostrad to lepszy transport! Zobacz nasze spedycje. Państwa które się rozwijają współpracują z nami i zapotrzebowanie na transport stale wzrasta ale IMPET posiada niezwykłe doświadczenie. Trwamy od 1984r w transporcie krajowym. Przeszło 20lat to również duże doświadczenie. Dobre kontrakty i terminowe dostawy to nasz atut. W przypadku złych warunków na drodze również jeździmy ładunki.

  Data dodania: 21 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Transport »

  Transport

  Wyszukując pracy, pracownicy kierują się najróżniejszymi motywami. Niektórzy zwracają swoją uwagę na zarobki, drudzy chcą koniecznie realizować się w zawodzie, a jeszcze inni nie wyobrażają sobie robienia czegoś, czego nie lubią. Dlatego też, jeśli ktoś od dawna chciał pracować w branży TSL, wtedy w oknie wyszukiwarki powinien wpisać: logistyka praca i czeka na listę wyników. Często niestety tak będzie, że nawet, gdy jakaś osoba będzie miał doświadczenie w danej dziedzinie i odpowiednią wiedzę, to i tak może się nie załapać na wymarzone stanowisko. Dla tych jednak, dla których transport, spedycja czy logistyka będą tym, czym będą się chcieli zająć i wiązać dalszą karierę bardzo ważny jest rozwój w tej tematyce. Mając świadomość dużej konkurencji na rynku pracy, należy więc postawić na ciągły rozwój, by praca marzeń została w końcu czymś namacalnym. Dobrze więc uczestniczyć w najróżniejszych kursach, a także systematycznie sprawdzać, w tym jakiego typu wymogi kryją w sobie ogłoszenia z rubryki: logistyka praca, by móc im sprostać i otrzymać posadę, o którą się staramy.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Transport lotniczy »

  Transport lotniczy

  W niedawnych latach bardzo rozwinęła się spedycja. Taka spedycja to nic innego jak po prostu przewożenie produktów w bardzo sporych samochodach typu TIR. Na ogół korzystamy z podnajmowanych aut żeby cokolwiek przewieźć. Mało kiedy firma posiada szansę swoimi transportami przewozić towar. Z tego powodu bardzo rozwinęła się spedycja, w jakiej firmy posiadają tylko samochody i świadczą usługi spedycyjne, a więc zobowiązują się dostarczyć towar z wyznaczonego miejsca do kolejnego przeznaczonego. Nieczęsto, jeśli posiadamy niezwykle duże przedsiębiorstwo czyli sieć sklepów, takich jak np Biedronka, wówczas możemy mieć własny transport spedycyjny, jednak jeśli nie mamy, mamy szansę skorzystania z wyspecjalizowanych firm, jakie po to bywają, by oferować właśnie tego typu usługi. W zależności od wielkości towaru możemy wynajmować poszczególne liczby aut do transportu. Po prostu składamy zamówienie w firmie spedycyjnej a potem oni zajmą się całym załadowaniem, przewiezieniem a potem rozładowaniem towaru. Oczywiście wszędzie muszą być odpowiedzialne osoby, a kierowcy tylko przewożą produkty.

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Transport, spedycja, logistyka »

  Transport, spedycja, logistyka

  Paganini - transport, logistyka, spedycja. Firma z ponad 10-cio letnim doświadczeniem w transporcie towarów. Na nasze usługi składa się transport krajowy i międzynarodowy, spedycja, rozładunek, przechowanie towaru w odpowiednich warunkach (magazynowanie) oraz dystrybucja. Obecnie dokładamy starań, aby przy utrzymaniu standardu wykonywania powierzonych nam przedsięwzięć logistycznych obniżać koszty rzeczywiste, a co za tym idzie, poprawiać efektywność. Jesteśmy w stanie w ciągu 48h dotrzeć z powierzonym nam transportem do każdego iejsca w Europie. Szczególnie mamy na uwadze niezawodność, terminowość oraz pełen profesjonalizm naszych kierowców. Chętnie podejmujemy też trudne i wymagające zlecenia. Rewelacyjnie sprawdzamy się w realizacjach wymagających rzetelnego planowania i wykwalifikowanych pracowników. W relacjach klient-wykonawca ważny jest dla nas wspólny rozwój i wspólnie osiągnięte korzyści., Nasze motto to: Paganini - ładunki obsługujemy koncertowo.

  Data dodania: 28 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • KURS Certyfikat Kompetencji Zawodowych Katowice »

  KURS Certyfikat Kompetencji Zawodowych Katowice

  KURS Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Transporcie Drogowym. Przewóz osób, przewóz rzeczy, spedycja.

  Certyfikat Kompetencji Zawodowych uprawnia do uzyskania:
  - Licencji oraz zezwolenia na wykonywanie krajowego i międzynarodowego zarobkowego transportu drogowego osób lub rzeczy
  - Licencji spedytora - na wykonywanie pośrednictwa w zakresie wykonywania transportu rzeczy

  W cenie kursu: podręcznik, materiały w wersji elektronicznej oraz dostęp do bazy pytań egzaminacyjnych, testów, prezentacji (platforma e-learningowa), drobny poczęstunek.

  Czas trwania szkolenia: 3 weekendy - 3 soboty, 3 niedziele w godz. 8. 00 – 16. 00

  Forma zajęć: wykład, dyskusja, zajęcia praktyczne - zadania i testy egzaminacyjne

  Kurs odbywa się w Katowicach.
  Naszym kursantom zapewniamy bezpłatny parking przy budynku.

  Data dodania: 12 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Transport międzynarodowy podkarpackie »

  Transport międzynarodowy podkarpackie

  Poszukujesz kogoś kto para się profesjonalnymi usługami transportowo spedycyjnymi ? Jeśli tak to miło zachęcamy do zapoznania się z propozycją naszej firmy. Wykonujemy usługi między innymi na terenie Polski, lecz także na obszarze różnych krajów unii europejskiej. Nasze usługi obejmują transport zarówno pojedynczych sztuk materiałów, lecz także 24 tonowe palety. W naszej firmie pracuje tylko i również jedynie doświadczone grono specjalistów, ale także sprzęt stojący na najwyższym poziomie. Za sprawą połączeniu tych pozytywnych cech dajemy gwarancję, że każdy kto zdecyduje się na skorzystanie z naszych usług będzie całkowicie kontent. Jesteśmy w stanie przewieźć także ładunki całopojazdowe czy też ładunki niebezpieczne. Dzięki naszym usługom każdy ekwipunek dotrze na lokalizacja błyskawicznie, sprawnie i również w jednym kawałku.

  Data dodania: 22 12 2015 · szczegóły wpisu »