Angielski Online

Reklama Google

Strony związane z hasłem 'system':

 • int24 - projektowanie stron internetowych »

  int24 - projektowanie stron internetowych

  Firma int24 zajmuję się tworzeniem i publikowaniem stron internetowych oraz reklamą w Internecie.
  Wraz ze stronami internetowymi tworzymy grafikę użytkową, logotypy, wizytówki.
  Oferujemy profesjonalne aplikacje internetowe zarządzane w całości przez internet.
  Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie oraz z pełnym zaangażowaniem, niezależnie od tego czy tworzymy prostą stronę wizytówkę czy rozbudowany serwis.

  Data dodania: 18 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Elektroniczna wymiana danych »

  Elektroniczna wymiana danych

  Projektowanie systemów IT to domena firmy itelligence. Naszym klientom oferujemy aplikacje ułatwiające elektroniczną wymianę danych. Wszechstronna oferta w zakresie systemów CRM. Klientom zapewniamy pełne wdrożenie systemu ERP. Nasz system CRM to dobre oprogramowanie poprawiające proces zdobywania nowych klientów oraz usprawniania relacji ze starymi klientami. oprogramowanie CRM to przejrzystość relacji.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Senator - Meble na zamówienie Białystok »

  Senator - Meble na zamówienie Białystok

  Nowoczesne garderoby na zamówienie w Białystoku! Meble na zamówienie w dobrej cenie i doskonałej jakości!

  SENATOR to duża, ciągle rozwijająca się firma zajmująca się wyposażeniem wnętrz w najnowsze
  systemy drzwi przesuwnych, szaf przesuwnych oraz mebli na wymiar. Istniejemy na rynku od 1997r. Dajemy gwarancję profesjonalizmu i szczególnej oraz doskonałej znajomości rynku, co zapewnia skuteczną i szybką reakcje na potrzeby odbiorcy. Stały wzrost obrotów, zwiększający się eksport oraz nowe kontakty międzynarodowe zapewniają firmie SENATOR utrzymanie stabilnej pozycji na rynku krajowym jak i poza naszymi granicami.
  PHU "SENATOR" jest autoryzowanym przedstawicielem ogólnopolskiej sieci SENATOR.

  Produkty oferowane przez naszą firmę powstały dzięki wieloletniemu doświadczeniu, a także zaangażowaniu specjalistów. Zabudowa wnętrza szafy może obejmować wiele różnych rozwiązań z wykorzystaniem półek, szuflad, koszyków, drążków na ubrania, pantografów, wieszaków na paski, krawaty, spodnie itp.. W naszej galerii znajdą Państwo przykłady wykorzystania powierzchni. Nasz przedstawiciel zawsze będzie służył pomocą w wyborze najlepszej opcji.
  Nasza firma pomoże Państwu stworzyć przyjazne, inspirujące i nowoczesne wnętrze, służąc przy tym pomocą i radą.

  Data dodania: 18 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Alarmy, Kamery, Centrale Telefoniczne, Monitoring - Białystok »

  Alarmy, Kamery, Centrale Telefoniczne, Monitoring - Białystok

  Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży, instalacji, serwisie, naprawie, montażu systemów sygnalizacji włamania i napadu, SSW SSWiN, systemów sygnalizacji pożaru SAP, SSP, systemów kontroli dostępu KD, systemów telewizji użytkowej CCTV, systemów telewizji przemysłowej AHD CVI TURBO, systemów telewizji cyfrowej IP, monitoringów wizyjnych, domofonów, wideodomofonów, centrali telefonicznych firm: SLICAN, PLATAN, PANASONIC, SIEMENS. Każdy system alarmowy powinien być zaprojektowany indywidualnie z uwagi na rozmiar, przeznaczenie i użytkowanie obiektu. Montażu alarmu powinien być zakończony wystawieniem projektu i deklaracji zgodności – dokumentu niezbędnego firmie ubezpieczeniowej przy wypłacie ewentualnych odszkodowań.
  Wiemy jak ważna jest jakość systemów alarmowych. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie urządzenia z atestami i certyfikatami renomowanych firm.

  Data dodania: 09 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Płatności online »

  Płatności online

  Każdego rodzaju aktywność realizowana w Internecie, mająca na celu dystrybucję towarów czy świadczeń, używa platnosci online. Czy to sklep zajmujący się sprzedażą odzieży, kino bądź też fundacja charytatywna, poprzez płatności w Internecie w dużym stopniu ulepszają swe działania. System płatności udostępniony przez Transferuj.pl działania takie ma sposobność udoskonalić jeszcze bardziej. Zobacz stronę Transferuj.pl, by precyzyjnie sprawdzić, dlaczego te płatności elektroniczne zaliczają się do rewelacyjnych.

  Data dodania: 24 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualna centrala »

  Wirtualna centrala

  Usługi VoIP zmniejszą Twoje wydatki na telefon. Actio oferuje rozległy wachlarz usług telekomunikacyjnych. Już 6 lat współdziałamy z firmą 3CX oferując wydajną centralę PBX. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą actio, możemy przenieść Twój numer telefonu załatwiając wszelkie formalności. W każdym momencie możesz zacząć oszczędzanie zmniejszając swoje rachunki za telefon! Telefonia internetowa actio.pl. Zajmujemy się dostarczaniem rozwiązań telekomunikacyjnych dla domu oraz przedsiębiorstw. Skorzystaj z systemu IVR. Współcześnie niełatwo sobie wyobrazić działanie agencji bez niezawodnej i skutecznej telekomunikacji. Koszty ponoszone za usługi telekomunikacyjne potrafią być jednak znacznym brzemieniem dla budżetu praktycznie każdej firmy. Zależy Ci na zredukowaniu rachunków telefonicznych jednocześnie zachowując jakość zarezerwowaną jak dotąd dla standardowej telefonii stacjonarnej? Chcesz skorzystać z naszej oferty zachowując aktualne numery? Napisz do nas, a my zajmiemy się za Ciebie wszystkimi procedurami i ułatwimy przeniesienie aktualnych numerów.

  Data dodania: 17 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • System erp »

  System erp

  Firma INFOKRAK stworzyła audycja ERP, którego realizacją jest system obsługujący multum dziedzin działalności przedsiębiorstw. Wyróżnić można jak też: moduł księgowości, finansów, kadr, płac, środków trwałych. Firma obsługuje Jednolity Plik Kontrolny, e-Deklaracje, drukarki oraz kasy fiskalne, skanery kodów kreskowych a oprócz tego QR. Program można obsługiwać zdalnie poprzez sieć. Jeżeli chcesz posiadać lepszy program w swoim przedsiębiorstwie, księgować wykorzystując wzorce księgowań, mieć kontrolę zgodności pomiędzy poszczególnymi modułami, używać czytniki kodów i foldery dyskowe połączone z danymi programu, to coś zdecydowanie dla Ciebie. Program dla firm można nabyć w wersji demonstracyjnej. Następną zaletą jest rozliczanie produkcji, a także automatyczny import wyciągów z systemów bankowych.

  Data dodania: 30 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • usługi księgowe wałcz »

  usługi księgowe wałcz

  W pełni profesjonalne i doświadczone biuro podatkowe Wałcz to idealne miejsce do ulokowania swojej księgowości firmowej. Doradcy w pełni wykorzystujący swój potencjał w sposób profesjonalny zajmą się prowadzeniem książki podatkowej przychodów i rozchodów, prowadzenie rejestrów VAT, prowadzenie ryczałtu ewidencji, prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia i wile innych które ustalane są w sposób indywidualny z każdym klientem. Księgowa Wałcz jest do dyspozycji swoich klientów i w każdej chwili poda potrzebne informacje o stanie rachunkowym firmy, jeżeli klient akurat ich koniecznie potrzebuje.

  Data dodania: 28 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie projektami »

  Zarządzanie projektami

  Na Polski rynek wchodzi coraz więcej korporacji zajmujących się tworzeniem oprogramowania. Można, zatem uznać, iż aplikacje te coraz szybciej zdobywają swoich użytkowników. Nie ma się co dziwić! Dostawcy oprogramowania z roku na rok zarabiają coraz więcej, z uwagi na to że zainteresowanie systemami też wzrasta, natomiast z dnia na dzień coraz więcej korporacji sięga po oprogramowanie w celu wsparcia oraz usystematyzowania swojej firmy. Coraz częściej można usłyszeć, że liczące się firmy zakończyły wprowadzanie systemu ERP - bpm. Jest to wspaniała promocja dla oprogramowań i zachęca mniejsze firmy do skorzystania z oferty. Ich szefowie wychodzą z założenia, że jeśli tak duża firma posiada dany system, to jego przedsiębiorstwu fakt ten tylko pomoże. Z całą pewnością jest to genialny sposób rozpowszechniania wiedzy o systemach jak i o ich dostawcach. I tu pojawia się niezmiernie ważne pytanie. Jaki powinien być dobry dostawca, aby nie było wątpliwości, co do systemu? Wiedza teoretyczna a także praktyczna, którą posiada jest podstawą, ale czy to wystarczywszystko? Niestety nie. Musi on umieć dobrać najlepsze oprogramowanie do zapotrzebowania firmy, mimo że przedsiębiorstwo zna od kilku minut. W Polsce działa wiele firm zajmujących się dostawą ERP, stąd też ważnym jest aby dokładnie przejrzeć ich oferty w celu doboru optymalnego dostawcy, jak również konsultanta. Historia ich pracy powinna być do wglądu, po to by klient na spokojnie mógł zapoznać się z firmą, która ma zaimplementować system. Trzeba pamiętać o fakcie, iż nie liczy się ilość zleceń tylko ich efekt.

  Data dodania: 07 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Systemy erp »

  Systemy erp

  System erp w każdej dużej firmie, czy korporacji będzie ułatwiał z całą pewnością jej funkcjonowanie. Dzięki serwisowi erp-polkas.pl można znaleźć odpowiednie narzędzia dla siebie i rozpocząć współpracę z firmą. Jak wiadomo mamy tam do wyboru wiele produktów z różnych branż. Niewątpliwie swoje zaopatrzenie robi tam wiele firm, dlatego jest to pozytywne zjawisko. Bardzo ważną funkcję spełniają w każdej dużej organizacji produkcyjnej bądź handlowej..

  Data dodania: 27 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Erp »

  Erp

  Planowanie procesu produkcyjnego, zaopatrzenie oraz zarządzanie kapitałem ludzkim w jednym module? Tak, to wykonalne, ale jedynie z erp. Uczyń planowanie zapasów Twego zakładu produkcyjnego znacznie wydajniejszym z firmą BPSC. Oprócz tego proponują oni bliźniacze systemy informatyczne, z jakimi to zaznajomisz się na omawianej stronie. Przy użyciu polecanych rozwiązań umożliwią Ci sprawować kontrolę nad każdym jednym obszarem bytności Twojej firmy. Uprzyjemnij sobie zadania w pracy i skorzystaj z oferowanej propozycji. Jedno co możemy zapewnić to to, że wspomniane tutaj zastosowanie na pewno przyczyni się do poprawy efektywności pracy i tym samym przeniesie Twoją firmę na wyższy poziom oferowanych usług. Dodatkowo to pełen wgląd w to wszystko, co ma miejsce na terytorium Twojej jednostki gospodarczej.

  Data dodania: 13 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa informatyczna Warszawa »

  Obsługa informatyczna Warszawa

  Nasze przedsiębiorstwo oferuje całkowitą obsługę informatyczną dla firm z Mazowsza. Oferta naszej firmy zawiera szeroki zakres usług. Priorytetem jest dla nas zadowolenie klienta z naszej pracy, dlatego usługi dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klientów. Wykonujemy takie zadania jak: działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa - ochrona przed stratą ważnych danych, wirusami, włamaniami. Sprzęt - współpracujemy z najbardziej znanymi producentami sprzętu takimi jak: Samsung, Hp, Dell. Zajmujemy się dostarczaniem oraz wdrażaniem sprzętu. Strony internetowe - pracujemy przy projektowaniu, tworzeniu nowoczesnych stron internetowych, które są dostępne razem z autorskim systemem zarządzania treścią.
  Żeby zapoznać się z całością naszej oferty, wystarczy wejść na naszą stronę www. Uzyskają tam Państwo więcej informacji o naszej firmie, a również obejrzą skończone projekty. Uprzejmie zapraszamy!

  Data dodania: 10 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • monitoring HACCP »

  monitoring HACCP

  Nasza firma realizuje usługi w zakresie Dezynsekcji, Dezynfekcji i również Deratyzacji i pokrewne. Nieobce są nam prace takie jak zamgławianie termiczne, gazowanie zboża, mycie kurników względnie usuwanie kretów. Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w Inowrocławiu, niemniej wszelkie prace wykonujemy na terenie całego kraju. Podążamy za nowinkami branżowymi, stosujemy innowacyjne środki chemiczne, zatrudniamy wykwalfikowaną ekipę pracowników z doświadczeniem. Dzięk temui jesteśmy w stanie dostarczać usługi doskonałej jakości. Więcej kluczowych informacji na temat zakresu działania firmy uzyskają Państwo na stronie internetowej, do której odwiedzenia serdecznie namawiamy. Ze swojej strony zapewniamy, że nie będziecie zawiedzeni poziomem jakości realizowanych przez nas usług. Wypróbuj usługi firmy Zakład DEZYNFEKCJI, DEZYNSEKCJI i DERATYZACJI Andrzej Panfil.

  Data dodania: 23 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • System ERP dla nieruchomości »

  System ERP dla nieruchomości

  Jeżeli szukasz gotowego programu do zarządzania, to pamiętaj o tym, że SUPREMIS specjalizuje się w wdrożeniach zintegrowanego systemu klasy ERP dla małych i średnich przedsiębiorstw, jakim jest SAP Business One. W ofercie posiada wiele modułów składających się na system dla firm. SAP Business One to zintegrowany system klasy ERP stworzony dla małych i średnich firm, bogaty funkcjonalnie i przystępny cenowo. Wspiera praktycznie wszystkie obszary działalności firm usługowych, handlowych produkcyjnych, zarządców nieruchomości. Dodatkowo współpracujemy z programem Kadry i Płace R2płatnik. System ERP to kluczowa rzecz dla zarządzania firmą. Oprogramowanie dla firm marki SAP zawiera CRM, księgowość program. Oprogramowanie do zarządzania i program magazynowy oferuje SUPREMIS złoty partner SAP. Szybkie i sprawne wdrożenia systemu ERP oraz CRM w firmach z różnych branż i różnych profili.http://supremis.pl/produkty/sap-business-one.html[url=http://]http://supremis.pl/uslugi/wdrozenia-systemow-erp.html[url=http://]http://supremis.pl/rozwiazania-branzowe/zarzadzanie-nieruchomosciami.html

  Data dodania: 23 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • kamery »

  kamery

  Obecnie mamy sieć placówek na terenie całego kraju i jesteśmy jednym z największych pracodawców w sektorze security. Monitorujemy największą liczbę obiektów, a dodatkowo chronimy tysiące Kontrahentów. Charakteryzują nas przejrzyste metody zarządzania, a dodatkowo fakt, że na rynku ochrony jesteśmy priorytetową wiodącą korporacją z wyłącznym kapitałem polskim. Stanowimy solidny fundament bezpieczeństwa.Wyjątkowo skutecznym i najtańszym środkiem zabezpieczenia mienia jest tzw. system monitoringu, oparty na specjalistycznych systemach alarmowych i wyspecjalizowanych grupach. W skład systemu monitoringu wchodzą przyszłościowe układy transmisji sygnałów stacje przekazuje napływające z obszaru dane ze stref dozorowanych przez układy elektroniczne do stacji monitorowania, monitoring alarmu jest jedną z podstawowych elementów naszej pracy.Stosowane przez nas urządzenia mają atesty i homologację dopuszczające je do użytku na terenie Polski w obiektach o wszystkich klasach zagrożenia. W systemach wykorzystujemy centrale mikroprocesorowe, nadajniki powiadomienia radiowego, czujki ruchu, czujki magnetyczne i akustyczne. Wszelkie urządzenia systemów są łączone na linii antysabotażowej.

  Data dodania: 10 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsza nawigacja gps »

  Najlepsza nawigacja gps

  Dużo podróżujesz i chciałbyś skrócić czas, jaki musisz poświęcić na dojazd? Oferujemy Ci nowoczesne rozwiązanie: nawigację gps na telefon. Dzięki niej zaoszczędzisz aż 1/4 czasu podróży, ominiesz korki i roboty drogowe, dostaniesz informację o fotoradarach i ograniczeniach szybkości. Nawigacja na telefon pomoże Ci wyszukać najbliższe restauracje, teatry, kina i miejsca do zwiedzania, a nawet zarezerwować nocleg w hotelu! To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na szybkim uzyskaniu informacji podróżnych. Nawigacja dostępna jest w trzech trybach: samochodowym, pieszym i dotyczącym komunikacji miejskiej, a oprócz tego kilku abonamentach czasowych. Więcej detali znajdziesz na naszej stronie ? zapraszamy.

  Data dodania: 02 05 2012 · szczegóły wpisu »