Angielski Online

Reklama Google

Strony związane z hasłem 'zloty tuningowe':

 • tuning »

  tuning

  Portal o motoryzacji Auto TUNING Świat zaprasza fanów modyfikacji jak również szybkich aut. Portal zwrócony jest do ludzi dla których tuning samochodów, chip tuning, wyścigi samochodowe a także zloty tuningowe przyspieszają bicie serca. U nas znajdziecie forum dyskusyjne na którym znajdziecie sporo wiadomości na temat modyfikacji, jak również podzielicie się własnym doświadczeniem w tej dziedzinie. Mamy również obfitą ilość tapet, zdjęć aut, artykułów o motoryzacji, jak również terminarz imprez motoryzacyjnych i zjawiskowe dziewczyny i samochody. W naszym portalu prezentują się kluby tuningowe a także firmy tuningowe z całej Polski, publikujemy też relacje z imprez takich, jak targi motoryzacyjne, zloty tuningowe czy rajdy i wyścigi samochodowe. Zapraszamy interesujących się takimi rzeczami jak modyfikacje aut tudzież szeroko pojęta motoryzacja.

  Data dodania: 06 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Co znajdziesz na zlotytuningowe.pl? »

  Co znajdziesz na zlotytuningowe.pl?

  Zapraszamy wszystkich miłośników motoryzacji, na portal zlotytuningowe. pl, gdzie znajdziecie wszystkie istotne informacje na temat czynności tuningowych. Na pewno domyślacie się, że chodzi o recenzje części i producentów, jednak chcemy przedstawić wam o wiele więcej. Chcemy nauczyć początkujących mechaników tego, jak obchodzić się z maszyną i jak wybrać dla niej najlepsze rozwiązania. Może wydawać się to dość skomplikowane dla kogoś, kto pierwszy raz będzie samodzielnie dokonywał zmian, jednak z pewnością bardzo szybko zobaczycie, że nie jest to wcale trudne.

  Czy aby każdy się zainteresuje?

  Śmiało mogę powiedzieć, że nie jestem w stanie zagwarantować, że każdy będzie zainteresowany przygotowanymi przez nas treściami, gdyż blog skupia się na temat motocykli! Niemniej jednak, zapraszamy serdecznie wszystkich fanów tuningu samochodowego, może sami się w końcu przekonają do tego, że jednoślady również mogą oferować niesamowite emocje i przede wszystkim ogromną adrenalinę. W końcu jeśli jedziesz swoją maszyną z niesamowitym dźwiękiem przez ulice miasta, odkręcasz jeszcze mocniej manetkę i masz pewność, że wszyscy na ciebie patrzą, a nawet najmniejszy błąd może doprowadzić do kolizji, to nie wierzę, że nawet największy twardziel nie poczuje strachu!

  Jeśli chcesz więcej, to zapraszamy serdecznie na zlotytuningowe. pl, gdzie dowiesz się wszystkiego na ten pozornie trudny temat, w taki sposób, że nawet osoby dopiero rozpoczynające swoją przygodę, będą wszystko rozumieć!

  Data dodania: 23 03 2018 · szczegóły wpisu »