Angielski Online

Reklama Google

Doładowania telefonów Podkategoria: Doładowania telefonów

 • Kursy Językowe Ruda Śląska »

  Kursy Językowe Ruda Śląska

  Oto jedna z najlepszych prywatnych szkół językowych na Śląsku. Naszą siedzibą jest Ruda Śląska i tam prowadzimy kursy jezykowe Ruda Slaska. Swoje szkolenia wykonujemy metodami bezpośrednimi w wielu odmianach jak angielski dla dzieci Talking Kids kursy dla dorosłych, a także możliwośc nauki angielski online czy niemiecki skype

  Data dodania: 22 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron internetowych Ruda Slaska »

  Tworzenie stron internetowych Ruda Slaska

  Projektujemy i pozycjonujemy: strony internetowe, wizytówki, banery na stronę www, banery reklamowe, logotypy, ulotki i inne reklamy.Dodatkowo zajmujemy si sprzeda zestawów komputerowych, laptopów i innych akcesoriów komputerowych.

  Data dodania: 05 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Aikijujutsu Yoseikan »

  Aikijujutsu Yoseikan

  Aiki jujutsu jest sztuką walki wywodzącą się z Japoni, która podstawy techniczne powstały przeszło tysiąc lat temu. W sferze czysto fizycznej uzywa się bloków, unieruchomień, rzutów, kopnięć oraz uderzeń. Na poziomie technicznym jest to sztuka, w której praktykuje się formy wywodzące się ze starojapońskich szkół ju jutsu i formy zapożyczone z ken jutsu, czyli sztuki posługiwania się mieczem.

  Data dodania: 31 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doładowanie telefonu »

  Doładowanie telefonu

  Serwis daje możliwość doładowanie telefonu pre-paid za pośrednictwem Internetu. Jest to niezwykle szybka i komfortowa forma doładowania. Nie potrzebujesz teraz kart na zdrapki ani nie musisz przepisywać długich kodów. Teraz zasilisz telefon siedząc w domu, w pracy i szkole. Jedyne zo trzeba zrobić to wejść na naszą stronę stankonta.pl i doładować komórkę na kartę online. Na stronie można również sprawdzić do jakiego operatora należy sprawdzany numer. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

  Data dodania: 13 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Terminale Płatnicze Ingenico »

  Terminale Płatnicze Ingenico

  Bezprzewodowe terminale Ingenico iWL220 z kolorowym wyświetlaczem, są nowoczesnym, świetnym rozwiązaniem, tam gdzie potrzebna jest mobilność sprzedawcy. Nadają się do taksówek, dla kurierów oraz dostawcy pizzy. Terminale płatnicze spełniają normy bezpieczeństwa oraz umożliwiają korzystanie z wielu usług dodatkowych.

  Data dodania: 03 02 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doładowania telefonów

Doładowania telefonów - nowa strona:

Adres: