Noclegi Sopot
Reklama Google

okuliści Podkategoria: okuliści

 • Kursy Językowe Ruda Śląska »

  Kursy Językowe Ruda Śląska

  Oto jedna z najlepszych prywatnych szkół językowych na Śląsku. Naszą siedzibą jest Ruda Śląska i tam prowadzimy kursy jezykowe Ruda Slaska. Swoje szkolenia wykonujemy metodami bezpośrednimi w wielu odmianach jak angielski dla dzieci Talking Kids kursy dla dorosłych, a także możliwośc nauki angielski online czy niemiecki skype

  Data dodania: 22 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron internetowych Ruda Slaska »

  Tworzenie stron internetowych Ruda Slaska

  Projektujemy i pozycjonujemy: strony internetowe, wizytówki, banery na stronę www, banery reklamowe, logotypy, ulotki i inne reklamy.Dodatkowo zajmujemy si sprzeda zestawów komputerowych, laptopów i innych akcesoriów komputerowych.

  Data dodania: 05 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Aikijujutsu Yoseikan »

  Aikijujutsu Yoseikan

  Aiki jujutsu jest sztuką walki wywodzącą się z Japoni, która podstawy techniczne powstały przeszło tysiąc lat temu. W sferze czysto fizycznej uzywa się bloków, unieruchomień, rzutów, kopnięć oraz uderzeń. Na poziomie technicznym jest to sztuka, w której praktykuje się formy wywodzące się ze starojapońskich szkół ju jutsu i formy zapożyczone z ken jutsu, czyli sztuki posługiwania się mieczem.

  Data dodania: 31 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Optyk Expres »

  Optyk Expres

  Nasz optyk Bydgoszcz świadczy najwyższej jakości usługi z zakresu dopasowywania szkieł, oprawek oraz wykonywania badań optycznych. Ponadto mamy mnóstwo ciekawych i atrakcyjnych promocji między innymi na soczewki Bydgoszcz oraz okulary progresywne Bydgoszcz. Mamy super ceny i super rabaty dla wszystkich. Koniecznie przy dokonywaniu u nas zakupów podaj hasło ?Hilary?. Otrzymasz wtedy aż dziesięcioprocentowy rabat na wykonanie okularów. Przy zakupie okularów słonecznych polaryzacyjnych z certyfikatami jakości otrzymasz aż piętnastoprocentowy rabat.

  Data dodania: 09 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Okulista Bydgoszcz »

  Okulista Bydgoszcz

  Astygmatyzm jest przykładem jednej z trzech najczęstszych problemów ze wzrokiem. Świat widziany przez osobę z astygmatyzmem jest zamazany i zamglony w różnych osiach widzenia. Tę wadę widzenia poprawia się soczewkami okularowymi lub soczewkami kontaktowymi. Często występującymi przejawami astygmatyzmu są: nieświadome przekrzywianie głowy, czołowe mrowienie głowy oraz swędzenie oka. Persony takie mają problem z patrzeniem jednocześnie linii poziomych i pionowych. Wyłapany o młodego człowieka może uratować przed niedowidzeniem jednego z oczu. Best Vision Salon Optyczny jako jeden z niewielu dopasuje nie tylko standardowe okulary dla astygmatyków ale również soczewki kontaktowe. Zapraszamy na specjalistyczne i pełne badanie wzroku Bydgoszczan. {Badanie to jest wykonywana przez wyszkolonego specjalistę - optometrystę. Ponadto zajmujemy się sprzedażą oprawek korekcyjnych najwyższej klasy od renomowanych projektantów. Prowadzimy też dobór soczewek kontaktowych, naprawę uszkodzonych okularów. Znaleźć nas można na bydgoskim osiedlu Bartodzieje, w Parku Handlowym Balaton (obok linii kas Polo Marketu). Dobrze wyszkolony personel pomoże rozwiać wszystkie problemy jak również wskaże drogę jak zadbać o swój wzrok. Nakłaniamy do wizyty już dziś!

  Data dodania: 15 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Jacek Ostaszewski - specjalista chorób psów i kotów w Szczecinie »

  Jacek Ostaszewski - specjalista chorób psów i kotów w Szczecinie

  psidoktor.pl

  Gabinet Weterynaryjny
  Jacek Ostaszewski
  ul. Bagienna 36C
  Szczecin

  tel 501 306 981


  Szanowni Państwo.

  Oprócz prowadzenia gabinetu weterynaryjnego prowadzimy również usługi w ramach POGOTOWIA WETERYNARYJNEGO na terenie Szczecina i okolic. Jeżeli potrzebują Państwo pilnej pomocy dla swojego zwierzaka prosimy o kontakt:

  Data dodania: 28 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Okulista Szczecin »

  Okulista Szczecin

  W naszej przychodni mieszczącej się w mieście Szczecin, oferujemy rozbudowany wachlarz usług lekarzy profesjonalistów z przeróżnych gałęzi medycyny. W naszej placówce znajdą Państwo poradnie stomatologiczne, ortopedyczne, okulistyczne, ginekologiczne, dermatologiczne a także psychoterapeutyczne. W naszej przychodni mogą Państwo zarejestrować się na wizytę online. Jedyne co należy uczynić, to wejść w ten adres http://medicine24.pl/rezerwacja_on_line.html, wypełnić prosty formularz wybierając danego lekarza profesjonalistę oraz godzinę która jest dostępna. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych przez naszą placówkę usług. Nasza kadra składa się wyłącznie z najlepszych lekarzy z bardzo dużym bagażem doświadczenia zawodowego, które w medycynie jest najważniejsze. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszej przychodni, mieszczącej się na ul. Bartniczej 10 A (wjazd od ul Wiosny Ludów ), albo odwiedzenia naszej witryny internetowej - http://medicine24.pl i zarejestrowania się na wizytę bez kolejek.

  Data dodania: 07 09 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: okuliści

okuliści - nowa strona:

Adres: