Angielski Online

Reklama Google

Biznes i ekonomia Kategoria: Biznes i ekonomia

Tutaj wstaw opis kategorii Biznes i ekonomia

Biznes i ekonomia - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Kursy Językowe Ruda Śląska »

  Kursy Językowe Ruda Śląska

  Oto jedna z najlepszych prywatnych szkół językowych na Śląsku. Naszą siedzibą jest Ruda Śląska i tam prowadzimy kursy jezykowe Ruda Slaska. Swoje szkolenia wykonujemy metodami bezpośrednimi w wielu odmianach jak angielski dla dzieci Talking Kids kursy dla dorosłych, a także możliwośc nauki angielski online czy niemiecki skype

  Data dodania: 22 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron internetowych Ruda Slaska »

  Tworzenie stron internetowych Ruda Slaska

  Projektujemy i pozycjonujemy: strony internetowe, wizytówki, banery na stronę www, banery reklamowe, logotypy, ulotki i inne reklamy.Dodatkowo zajmujemy si sprzeda zestawów komputerowych, laptopów i innych akcesoriów komputerowych.

  Data dodania: 05 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Aikijujutsu Yoseikan »

  Aikijujutsu Yoseikan

  Aiki jujutsu jest sztuką walki wywodzącą się z Japoni, która podstawy techniczne powstały przeszło tysiąc lat temu. W sferze czysto fizycznej uzywa się bloków, unieruchomień, rzutów, kopnięć oraz uderzeń. Na poziomie technicznym jest to sztuka, w której praktykuje się formy wywodzące się ze starojapońskich szkół ju jutsu i formy zapożyczone z ken jutsu, czyli sztuki posługiwania się mieczem.

  Data dodania: 31 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • biuro rachunkowe Bydgoszcz »

  biuro rachunkowe Bydgoszcz

  Biuro rachunkowe Tax-Spot działa na rynku od bardzo wielu lat. W tym czasie nabyliśmy dużego doświadczenia, co obecnie przekłada się na stale rosnące grono zadowolonych klientów. Działamy na obszarze miasta Bydgoszcz a także w jego okolicach. Jako kolektyw przykładamy bardzo niemało sił nawiasem mówiąc ażeby oferować możliwie najwyższą jakość usług. Dokładność i czas są dla nas priorytetami. Do każdego klienta a oprócz tego każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. W zakres naszych usług wchodzą w tym także: prowadzenie ksiąg handlowych, prowadzenie ksiąg rachunkowych, obsługa księgowa firm, sporządzanie deklaracji podatku dochodowego, sporządzanie sprawozdań finansowych, udoskonalanie systemu rachunkowości firmy, prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wyposażenia, itd. Po więcej informacji zachęcamy na naszą stronę internetową a oprócz tego do kontaktu telefonicznego.

  Data dodania: 28 03 2021 · szczegóły wpisu »
 • recepty online Śląsk »

  recepty online Śląsk

  Przychodnia Vita-Med cechuje się tym, że zawsze dba o swoich pacjentów, o ich nastrój, dobry stan zdrowia a oprócz tego o to, tak aby niczego im nie brakowało. Za sprawą tego znacznie chętniej korzystają z jej usług a oprócz tego wiedzą, że mogą ją polecić również innym. W tym miejscu możemy liczyć na co niemiara, jak badania piersi, tarczycy oraz USG. Możliwa jest także lekarska wizyta domowa, na co na pewno zdecydują się osoby starsze czy takie, których stan zdrowia nie umożliwia na dłuższe oraz męczące wyjścia. Z pewnością przekonamy się, że na tych ludzi można liczyć W tej przychodni pracują ludzie, których cechuje empatia względem pacjentów, wytrwałość, lecz także spora gorliwość w pracy, zaangażowanie w każdy temat a także spore doświadczenie w dziedzinie medycyny. To sprawia, że są najlepszym zespołem, na jaki można trafić.

  Data dodania: 28 03 2021 · szczegóły wpisu »
 • fumigacja magazynów »

  fumigacja magazynów

  Firma Truteks z siedzibą w Olsztynie trudni się w zwalczaniu szkodników. Funkcjonuje na rynku od wielu lat, zapewniając rzetelną a oprócz tego terminową realizację zleceń. Współpracuje zarówno z klientami indywidualnymi, jak i przedsiębiorcami czy instytucjami publicznymi. Zatrudnia wykwalifikowaną kadrę. Korzysta tylko ze sprawdzonych a także bezpiecznych towarów chemicznych. Przedsiębiorstwo posiada liczne certyfikaty, poświadczające wysoką jakość usług. Proponuje lecz również dezynsekcję mającą na celu zwalczanie owadów latających i pełzających, ale także deratyzację- zabiegi zwalczające gryzonie. W zakres działania wchodzi fumigacja magazynów za pomocą środków chemicznych zwanych fumigantami, gazowanie zboża i silosów. Truteks trudni się także ozonowaniem, usuwaniem gniazd szerszeni, sprzątaniem zaniedbanych obiektów oraz mieszkań po zmarłych.

  Data dodania: 28 03 2021 · szczegóły wpisu »
 • rzetelne aukcje komornicze Toruń »

  rzetelne aukcje komornicze Toruń

  Odzyskiwanie długów przez osoby postronne nie trzeba do łatwych i również przyjemnych działaniach. W szczególności, o ile ktoś nie ma w tym doświadczenia. Szczęśliwie jest nasza kancelaria komornicza, która zachęca do skorzystania ze swoich usług. Toruń - to właśnie tutaj znajduje się nasza lokal. Zapraszamy do umówienia się na spotkanie w naszej kancelarii. Jesteśmy w stanie dojechać do klienta, jeżeli istnieje taka potrzeba. Nasz egzekutor w ciągu postępowania sprawdza na wniosek wierzyciela między innymi posiadane nieruchomości, pojazdy, konta bankowe, posiadane nadpłaty podatku PIT, VAT itp. W dodatku jesteśmy w stanie sprawdzić Rejestr Zastawów, ustalamy adresy, historię podatkową itp. Jesteśmy bardzo skuteczni w swoich działaniach i zawsze opieramy swoje działania na literze prawa. Na nas zapewne się nie zawiedziecie.

  Data dodania: 23 03 2021 · szczegóły wpisu »
 • tłoczenie dvd kompleksowo »

  tłoczenie dvd kompleksowo

  Zlokalizowana w Gliwicach firma Digirec wychodzi naprzeciw potrzebom klientów planujących zlecić produkcję własnej płyty kompaktowej. Działając na terenie całej Polski, zapewnia rzetelną a oprócz tego terminową realizację zamówień zarówno na małe, jak a oprócz tego duże ilości artykułów. W ramach kompleksowej obsługi oferuje nie tylko tłoczenie płyt dvd oraz w pozostałych formatach, lecz także projektowanie graficzne a oprócz tego poligrafię. Jako profesjonalne atelier graficzne wykonuje typowe a oprócz tego niestandardowe projekty, a także przygotowuje materiały do druku a także drukuje poligrafię. Zakres działania obejmuje nadruki na płytach kompaktowych. Digirec służy profesjonalną pomocą w masteringu a oprócz tego w authoringu- przetwarzaniu danych z różnych nośników. Trudni się również pakowaniem oraz foliowaniem gotowych produktów, a z kolei ich transportem do klienta.

  Data dodania: 07 03 2021 · szczegóły wpisu »
 • kremacja »

  kremacja

  Zakład Pogrzebowy Dylewscy wyraża ubolewanie wskutek straty bliskich Wam osób. Nienagannie zdajemy sobie z tego sprawę, że śmierć przychodzi do nas z wielkiego zaskoczenia. W tych trudnych chwilach nasza przedsiębiorstwo jest tu po to, tak aby Was wspierać, za sprawą czego będziecie w stanie przygotować Zmarłym piękne Ostatnie Pożegnanie. Urządzamy pogrzeby tradycyjne, jak także dopuszczalna jest u nas kremacja. O ile sami nie jesteście pewni odnośnie formy pochówku, to ochoczo służymy Wam poradą. Oprócz tego możecie u nas zamówić trumny lub urny. Proponujemy także zgłaszanie i również ustalanie terminów pogrzebów w biurach parafialnych, bezgotówkowe rozliczanie w ramach zasiłków pogrzebowych, załatwianie wszelkich formalności urzędowych, oprawę muzyczną a także fotograficzną oraz wiele innych usług. Zawsze możecie na nas liczyć.

  Data dodania: 28 02 2021 · szczegóły wpisu »
 • sprzedaż wózków widłowych pomorskie »

  sprzedaż wózków widłowych pomorskie

  Przedsiębiorstwo Gravo jest dealerem wózków widłowych. Jej oferta obejmuje przede wszystkim sprzedaż wózków widłowych, zarówno nowych, jak oraz używanych. Gravo para się także serwisowaniem nowych a oprócz tego używanych wózków widłowych, i również montażem instalacji gazowych. Wszelkie usługi oferowane przez przedsiębiorstwo realizowane są na najlepszym poziomie jakościowym przez pracowników, którzy posiadają odpowiednią wiedzę i doświadczenie w wykonywaniu tego rodzaju zadań. Firma współpracuje wyłącznie z najlepszymi producentami wózków widłowych, wśród których można dać w zamian między innymi markę Hyundai. Zakład pracy Gravo posiada także w sprzedaży części zamienne, ogumienia i baterie trakcyjne. W przedsiębiorstwie realizowany jest zarówno serwis gwarancyjny, jak oraz pogwarancyjny, który wykonywany jest przez doświadczonych serwisantów.

  Data dodania: 28 02 2021 · szczegóły wpisu »
 • profesjonalny serwis drukarek Białystok »

  profesjonalny serwis drukarek Białystok

  Niepoprawne funkcjonowanie kserokopiarki może wytwarzać bardzo duże straty finansowe oraz przestój w firmie, z tej przyczyny koniecznie sprawdźcie nasz serwis kserokopiarek, żeby uniknąć tych oraz wielu innych problemów. Dla nas renowacja a oprócz tego konserwacja kserokopiarek, to nie tyle żmudna codzienna praca, ale również wielka pasja, którą zawsze staramy się podzielić z naszymi klientami. Jesteśmy w stanie naprawić nie tylko najpopularniejsze modele kserokopiarek dostępnych na rynku, lecz również zdecydowanie mniej popularne urządzenia, które odmówiły posłuszeństwa. Profesjonalna renowacja kserokopiarek jest doskonałym wyborem nie tyle dla tych osób, które chcą zminimalizować zagrożenie awarii sprzętu drukującego, ale również dla tych osób, które chcą poprawić wydajność i jakość samych wydruków. Zapewniamy najlepsze ceny, miła usługę a także błyskawiczny czas napraw.

  Data dodania: 29 12 2020 · szczegóły wpisu »
 • sprzątanie »

  sprzątanie

  Zakłady EZT S. A. oferują rozwiązania w dziedzinie ochrony osób i mienia, usługi porządkowe oraz multum innych. Utrzymanie porządku na dużych obiektach to niemałe wyzwanie, niemniej firma EZT dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z klientem a także rozwiązaniami stawiającymi na najwyższą jakość a także wydajność osiągnęła nie tylko ugruntowaną pozycją na rynku, lecz też mnóstwo pozytywnych opinii między swoich klientów. Obstawa osób a oprócz tego mienia to kolejna usługa, oferowana przez firmę EZT. Opieka odbywa się poprzez dopasowanie systemu pod potrzeby klienta i również powierzonego mienia. Zapewniona jest znacznie zorganizowana struktura w której nie ma miejsca na niedociągnięcia a także nierzetelność. Wysoki standard jest co więcej podkreślany przez obowiązkowe umundurowanie personelu, komunikację bezprzewodową a oprócz tego stały nadzór usług.

  Data dodania: 09 12 2020 · szczegóły wpisu »
 • Polisa na życie »

  Polisa na życie

  Serwis Bezpieczny. pl to innowacyjny sposób na zakup ubezpieczenia, który pozwala na samodzielny wybór a także łatwe skorzystanie z pomocy lokalnego pośrednika, który na miejscu pomoże i przedstawi najlepszą ofertę, a także pomoże na każdym etapie, nawet przy zgłaszaniu szkody. Bezpieczny. pl pozwala na uzyskanie pomocy zdalnej za pomocą nowoczesnej technologii - pomoc w wypełnieniu formularza zakupowego przy pomocy z pośrednikiem ubezpieczeniowym na odległość - bez wychodzenia z domu - 100% online.

  Ubezpieczenia które oferuje Bezpieczny. pl zostały stworzone na podstawie doświadczenia oraz przy współpracy z Generali. Nasze ubezpieczenia charakteryzują się innowacyjnością do bezpieczeństwa i ochrony, którą oferujemy. Każda osoba zapozna się z zakresem po to, aby świadomie wybrać ochronę ubezpieczeniową dla siebie i swoich bliskich.

  Na portalu Bezpieczny. pl znajdziesz to czego szukasz i wybierzesz najlepsze ubezpieczenie. Produkty ubezpieczeniowe, które kupisz przez internet z profesjonalną pomocą opiekuna.

  Bezpieczny. pl - witryn internetowa w którym znajdziesz ubezpieczenia. Oferujemy innowacyjne produkty ubezpieczeniowe, w szczególności dla najmłodszych: NNW szkolne, ubezpieczenia dla nauczycieli, ubezpieczenia na życie, assistance w podróży, ubezpieczenia turystyczne, ubezpieczenie kosztów leczenia psa, ubezpieczenie samochodu OC/AC.

  Data dodania: 04 12 2020 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Biznes i ekonomia

Biznes i ekonomia - nowa podkategoria:

Nazwa: