Angielski Online

Reklama Google

Szkoły Podkategoria: Szkoły

1 · 2 · następna strona »
 • Kursy Językowe Ruda Śląska »

  Kursy Językowe Ruda Śląska

  Oto jedna z najlepszych prywatnych szkół językowych na Śląsku. Naszą siedzibą jest Ruda Śląska i tam prowadzimy kursy jezykowe Ruda Slaska. Swoje szkolenia wykonujemy metodami bezpośrednimi w wielu odmianach jak angielski dla dzieci Talking Kids kursy dla dorosłych, a także możliwośc nauki angielski online czy niemiecki skype

  Data dodania: 22 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gimnazjum w Krakowie »

  Gimnazjum w Krakowie

  Gimnazjum w Krakowie aspiruje do najlepszego gimnazjum w Polsce, które wykształci Twoją pociechę. Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze pedagogów, posiadamy możliwość dopasowaćzajęcia do zainteresowań i poziomu naszych uczniów. Dzieci które wykazują się na zajęciach i posiadają bogate zainteresowania mogą liczyć na stypendia naukowe. Wszyscy nauczyciele naszego prywatnego gimnazjum doskonale radzą sobie z dziećmi, które mają trudności w nauce. Nasze prywatne gimnazjum w Krakowie jako nieliczne perfekcyjnie przygotuje Twoje dziecko do egzaminu gimnazjalnego oraz do przyszłej nauki w szkole ponadgimnazjalnej. Chłopcy i dziewczęta zainteresowane językami obcymi mają sposobność edukacji w wielu językach. Dostępne są również specjalne szkolenia dla spragnionych szybszego rozwoju w poznawaniu języków. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą programową naszego gimnazjum. Zapraszamy przyszłych uczniów jak i rodziców.

  Data dodania: 31 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rosyjski Warszawa »

  Rosyjski Warszawa

  Cała masa człeków pragnących uczyć się języka, postawiona jest przed dylematem z gatunku, który z palety dostępnych wybrać dla siebie. Bardzo często wybieramy angielski, czy niemiecki, ale coraz liczniej naszą atencję przykuwają z pozoru nieco mniej przydatne i bardziej egzotyczne języki, jak arabski, czy też chiński. Śród tego typu egzotyki pojawia się jeszcze jeden język, który to był popularny paręnaście latek temu, a dzisiaj... od nowa zdobywa swych własnych zapaleńców. Zaiste wszystko z powodu tego, co miewa miejsce w politycznej sytuacji na świecie oraz wielkiemu znaczeniu, które język rosyjski nabiera współcześnie. Chwilę po wybraniu tego, czego będziemy chcieli się uczyć, przychodzi następna wątpliwość z cyklu – gdzie? Najczęściej decydujemy się jednakże na wybór tego typu szkoły językowej, która to posiada i doświadczenie, i wiedzę w uczeniu języka. Zawodowi lektorzy sprawią, że uczenie się czegoś nowego nie bywa zbyt wielkim kłopotem, a korzyścią połączoną z przyjemnością. Takimi właśnie walorami pochwalić się może szkoła językowa Privet, toteż na hasło rosyjski Warszawa, powinieneś z całą pewnością o niej pomyśleć na początku.

  Data dodania: 11 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Studia »

  Studia

  Nie martw się, z nami wybór uniwersytetu to błahostka. Znajomość języków obcych przyda się w prawie każdej pracy. Studia filologiczne są jednym z najbardziej obleganych kierunków. Zdarza się, że szkoły prywatne mają więcej zajęć praktycznych i wychowują perfekcyjnych fachowców. Lublin, Wrocław czy Kartuzy, czy wielkie miasto jest gwarancją edukacyjnego sukcesu ? Rolę pękatych informatorów uniwersyteckich zastępuje internet. Twojej niepowtarzalności nie świadczy ilość ukończonych politechnik, ale specjalizacja w wybranej dziedzinie.

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy Masażu - Szkoła Masażu Biostudio »

  Kursy Masażu - Szkoła Masażu Biostudio

  Witryna stworzona dla osób rozważających zdanie egzaminu na masażystę. Właścicielem jest wiodąca w Polsce szkoła zajmująca się nauczaniem jak również nadawaniem certyfikatów w dziedzinie wielu typów masażu, między innymi masaż Shantala, lub bańką chińską.
  Szkoła stara się łączyć stare podejście z nowoczesnymi taktykami nauczania kursantów, co gwarantuje pożądane rezultaty w szybkim okresie czasu. Koszta dyplomów są bardzo atrakcyjne, natomiast kompetentni wykładowcy gwarantują, iż nie będą to pieniądze zmarnowane. Dla komfortu klientów budynki uczelni są umieszczone w kilku dużych polskich miejscowościach, dlatego kurs masażu Poznań stanie się dostępny dla każdego.

  Data dodania: 07 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła jazdy Kraków »

  Szkoła jazdy Kraków

  Organizujemy kompleksowe szkolenia dla kandydatów na kierowców. Prowadzimy kurs prawa jazdy, jazdy doszkalające po trasach egzaminacyjnych MORD Kraków i kursy dodatkowe. Szkoła jazdy Kraków posiada dobrą lokalizację. Duży wybór pakietów na jazdy doszkalające kraków. Indywidualne podejście do każdego kursanta sprawia, że nauka jazdy jest skuteczna. Prowadzimy też kurs weekendowy kraków. Jazdy doszkalające pomagają zdać egzamin prawo jazdy. Szkoła Jazdy Racing Kraków to nauka jazdy samochodem w miłej atmosferze.

  Data dodania: 25 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia Kraków »

  Studia Kraków

  Jesteś w trakcie poszukiwań renomowanych studiów, na jakich będziesz mogła spełnić własne plany życiowe i poszerzyć spektrum działań. Już dziś przeczytaj ofertę szkoły imienia Bogdana Jańskiego ? Studia turystyka to uczelnia mająca swoje oddziały w wielu polskich miastach,a le to też, możność poszerzania wiedzy na dużej liczbie dobrych kierunkach kształcenia i możliwość zawodowego sukcesu. Jeżeli interesuje Cię zarządzanie, socjologia, Studia stosunki międzynarodowe czy też gospodarka przestrzenna to to pora, by studiować na tej uczelni! Od wielu ładnych lat wypuszczamy od nas inżynierów znajdujących zatrudnienie w wielkich i najlepszych korporacjach na świecie. Nasi uczniowie mają innowacyjne podejście do nauki oraz do pozyskiwania wiedzy, bowiem głównie na innowacje i rozwój osobisty stawia nasza uczelnia. Studia architektura Nie daj się dłużej przekonywać, wejdź na naszą stronę internetową i poznaj naszą ofertę.

  Data dodania: 15 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy pierwszej pomocy w Bydgoszczy »

  Kursy pierwszej pomocy w Bydgoszczy

  Bydgoskie firmy szkoleniowe szkoleniowe oferują kursy z zakresu pierwszej pomocy w Bydgoszczy oraz Toruniu i innych sąsiednich miastach. Pojawia się pytanie, jak spośród około 100 ofert szkolenia z zakresu pierwszej pomocy wybrać tą najlepszą, najbardziej wartościową a jednocześnie nie najdroższą. My polecamy ofertę dostępną na stronie uratuj.com.pl Polecamy ponieważ sami mieliśmy okazję wypróbować instruktorów pierwszej pomocy z tej firmy i nie zawiedliśmy się. Kursy są prowadzone na najwyższym poziomie i to zarówno dla laików jak i osób które już coś wiedzą na ten temat i mogą podzielić się swoim doświadczeniem. Ważne jest to że ratownicy medyczni prowadzący zajęcia kładą bardzo duży nacisk na jakość nauczania a ich metody są bardzo dobre i ewaluacja wskazuje, że również skuteczne. Podsumowując rekomendujemy szkolenia pierwszej pomocy prowadzone w Bydgoszczy dostępne na tej stronie.

  Data dodania: 27 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Franczyza »

  Franczyza

  Szukasz sposobu, żeby otworzyć swój własny przedsiębiorstwo? Wtedy oczywiście ciekawym rozwiązaniem będzie dla ciebie franczyza! Na dzień dzisiejszy coraz więcej osób decyduje się na taki krok i wcale go nie żałuje, albowiem z franczyzą da się osiągnąć realnie duży sukces! Chcesz dowiedzieć się, czym dokładnie jest franczyza i z jakimi zasadami wiąże się korzystanie z niej? Pragniesz dowiedzieć się, jaki profil i branżę warto wybrać, skoro chce się stać franczyzobiorcą? A może interesują cię koszty, które są z tym związane? Wtedy zapraszamy na naszą stronę www, która w całości poświęcona istnieje tematowi franczyzy. Z nami dowiesz się więcej o tym, co zrobić, ażeby móc rozwijać własną firmę oraz i więcej zarabiać, dowiesz się dokładnie, z jakimi formalnościami związana jest franczyza i jak wygląda ona od strony prawnej. Przeczytasz ciekawe analizy i artykuły, a także dowiesz się, które nowe możliwości ukazują się w franchisingu. Skoro Szukasz sprawdzonych oraz rzetelnych informacji u nas z pewnością dostaniesz to, czego Poszukujesz!

  Data dodania: 01 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Socjologia Warszawa »

  Socjologia Warszawa

  Poszukujesz studiów w Warszawie ? Poznaj ofertę uczelni imienia Leona Koźmińskiego. Socjologia Na naszej uczelni między innymi studia licencjackie, studia magisterskie i mnóstwo kierunków studiów. U Koźmińskiego wszyscy znajdą coś dla siebie, ponieważ stawiamy na szeroki wachlarz kształcenia oraz na nowoczesne podejście do nauki. Odszukasz u nas kierunki takie jak administracja warszawa, prawo, zarządzanie, politologia i wiele, wiele innych. Serdecznie zapraszamy na naszą witrynę internetową w celu dokładnego zapoznania się z naszą pełną ofertą. Doceniamy młodych i uzdolnionych, dlatego też olimpijczycy zajmujący wysokie miejsca w różnego rodzaju konkursach studiują u nas całkowicie za darmo! To mało? Dzięki naszej uczelni masz możliwość wyjechania na zagraniczne stypendia! Zapraszamy!

  Data dodania: 14 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • niemiecki »

  niemiecki

  W dzisiejszych czasach jedną z istotniejszych kwestii, jeżeli chodzi o naukę jest bezdyskusyjnie nauka języków, co zresztą jest oczywiste już nawet dla małych dzieci. Oczywiście zawsze podczas nauki poszczególnych uczniów często należy przypominać, iż to właśnie języki obce są wręcz przepustką do przyszłego zatrudnienia. Gdy już jednakże konkretne dziecko zrozumie jak doniosła jest w naszym życiu nauka języków wtedy pozostanie nam jedynie znalezienie odpowiedniej szkoły proponującej uzyskanie owej wiedzy. Trzeba w tym miejscu więc odnotować, iż teraz nie będzie to dużym problemem, albowiem fotograf ślubny wrocław jak się okazuje ogólnie żeby znaleźć usługi takiego typu jak nauka języków wystarczy jedynie włączyć laptopa. Wpisujemy następnie w google poszczególne słowa kluczowe i oczekujemy na rezultaty wyszukiwania, jakie zaprowadzą nas do szkół językowych.

  Data dodania: 30 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły policealne »

  Szkoły policealne

  Najlepszy portal o tematyce edukacyjnej w sieci. Jeżeli chciałbyś się przekwalifikować lub nabyć innowacyjne umiejętności w swoim fachu rozpocznij edukację w jednej z najlepszych szkół policealnych w swoim mieście. Już dzisiaj poznaj naszą stronę i zapisz się do szkoły policealnej. Kompletna oraz zawsze aktualna oferta najważniejszych szkół policealnych takich jak Policealnej Szkoła Charakteryzacji, Wizażu i Stylizacji . Usyskaj dobre wykształcenie i wciel w życie swoje ideały. Marzysz o posadzie w dużej firmie jako doradca ubezpieczeniowy. Chciałbyś posiąść gruntowną wiedzę w kierunku handel, nic nie stoi na drodze. Szkoły policealne nęcą uczniów idealną lokalizacją oraz konkurencyjną ceną.

  Data dodania: 06 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • podręczniki szkolne »

  podręczniki szkolne

  Jesteś zainteresowany podręcznikami szkolnymi? Masz możliwość odszukania na stronie księgarni którą jest księgarnia internetowa. Odszukamy już w propozycji księgarni podręczniki szkolne bądź również książki dla dzieci, które możemy zyskać w bardzo korzystnych dla was cenach. Książki to bardzo wspaniały podarunek równocześnie dla najmłodszych jak i dorosłych ludzi. Wiele książek pomaga tobie w przyszykowaniu własnych dzieci do edukacji i wspaniale jest mieć w domu książki o tematyce już w szkole. Jeśli jesteś zainteresowany tego typu książkami trzeba poznać się z ofertą księgarni, by dobrać odpowiednie dla siebie lub również naszych dzieci książki.

  Data dodania: 26 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ciekawy scenariusz zajęć »

  Ciekawy scenariusz zajęć

  Myślę, że każdy nauczyciel doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo istotne jest stworzenie dla swych uczniów rzeczywiście ciekawego planu zajęć. Przecież tylko wówczas możliwe jest skuteczne przekazanie im całej niezbędnej wiedzy – bez tego lekcje dla młodych osób byłyby zwyczajnie nudne. Z pozoru mogłoby się wydawać, że zadanie to jest niezwykle trudne, choć w tak naprawdę trzeba jedynie podejść do tego w faktycznie dobry sposób, aby móc znacznie sobie to ułatwić. Za pomocą samego tylko internetu bez problemu możemy obecnie znaleźć mnóstwo przydatnych przy tym materiałów, więc jak najbardziej warto poświęcić na to trochę czasu.
  Rzeczywiście dobry scenariusz zajęć powinien więc być przygotowany tak, aby uczniowie w czasie naszych lekcji po prostu się nie nudzili i poświęcali jak najwięcej uwagi przekazywanej im akurat wiedzy. Aktualnie w sieci znajdziemy gotowe scenariusze tego typu, z których bez żadnych przeszkód możemy skorzystać – z pewnością warto zainteresować się nimi nieco bliżej, bowiem mogą one być bardzo pomocne dla każdego z nas. W każdym przypadku będziemy mogli oczywiście znaleźć dla siebie taki dobrze przygotowany, ciekawy scenariusz zajęć i zmodyfikować go do własnych potrzeb, podchodząc do tego po prostu jak do zwykłej wskazówki dotyczącą tego, jak powinny wyglądać rzeczywiście dobre zajęcia.
  Jeśli zatem prowadzimy dowolnego rodzaju lekcje w szkole, to zdecydowanie musimy włożyć nieco wysiłku w to, aby były one dla naszych uczniów faktycznie ciekawe. Coś takiego należy zresztą do obowiązków wszystkich nauczycieli, zatem jeśli zależy nam na rzeczywiście dobrym wykonywaniu swojej pracy, to nigdy nie powinniśmy ani trochę zaniedbywać tego typu rzeczy – zresztą, obecnie z łatwością możemy znaleźć bardzo wiele pomocnych materiałów związanych z czymś takim. Taki ciekawy scenariusz zajęć oraz programy edukacyjne rozwijające koncentrację uwagi, pamięć i szybkie czytanie oferuje w swoich pakietach Akademii Umysłu EDU.

  Data dodania: 05 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ruda Śląska - angielski »

  Ruda Śląska - angielski

  Firma posiadająca status szkoły językowej - English Best powstała w roku 2006 ciesząc się nie małym zainteresowaniem w zakresie organizowanych kursów. Choć udostępniają opcje pobierania nauki standardową metodą, mało kto z niej korzysta gdyż furorę robi o wiele bardziej skuteczna metoda bezpośrednia. Direct English jest najbardziej nowoczesną metodą bezpośrednią i jednocześnie najbardziej skuteczną. Zajęcia prowadzone są sprawnie, energicznie i w dopasowanych pod względem poziomu grupach, a główny nacisk wkładany jest na prowadzenie rozmowy. Dzięki pobieraniu nauki w ten sposób kursanci już od pierwszej lekcji potrafią samodzielnie budować proste zdania, a proporcjonalnie do ilości spotkań możliwości komunikacji systematycznie wzrastają. Już po niedługim czasie słuchacze widzą zachodzące postępy co jest dla nich ogromną motywacją do dalszych starań oraz kontynuowania kursu. Direct English to niezawodny system, sprawdzający się idealnie tak sami u osób początkujących, nie mających wcześniej styczności z językiem jak również u ludzi pobierających w przeszłości naukę prowadzone standardowo. Dodatkowo uczestnictwo w zajęciach likwiduje opory związane z prowadzeniem rozmowy po angielsku u ludzi którzy rozumieją jednak nie potrafią przełamać się w budowaniu wypowiedzi. W zależności od potrzeby kursy organizowane są w grupie, w systemie weekendowym bądź indywidualnie. Dla klientów wybierających indywidualną formę English Best posiada w ofercie dodatkową możliwość nauki angielskiego online. Angielski nie jest jednak jedynym językiem jakiego można się nauczyć w tej szkole. Ruda Śląska nie jest wielkim miastem, mimo tego w ofercie English Best znajdują się wszystkie popularne języki.

  Data dodania: 11 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia efs »

  Szkolenia efs

  Kiedy firma przyjmuje własnych pracowników do pracy, wówczas pracownicy ci powinni przejść szkolenia. Szkolenia bywają niezwykle różnego typu. Wszystkie bywają tworzone po coś. Niezwykle ważne szkolenia są w zawodzie fryzjera. Zmieniająca się ciągle moda a także nowe fryzury oraz dobieranie barw, wymagają, by fryzjerzy stale byli szkoleni. Także w wielu zawodach, szkolenia są konieczne, ponieważ zakupuje się nowsze maszyny, czy przepisy, oraz z tego powodu pracownicy muszą zostać wyszkoleni. Generalnie szkolenia bywają tworzone bywają niezwykle regularnie zwłaszcza w miejscach, w jakich zmiany są ciągłe. Jednak uczenie pracowników to nie jedynie przy przyjścia do pracy, ale stałe przypominanie oraz doszkalanie ludzi, daje pewność iż ludzie będą doskonale przygotowani i odpowiednio wyszkoleni do pracy. Bywa to Niesamowicie ważne, aby tego rodzaju pracownik miał szansę pracować efektywnie i bez żadnych wypadków. Kursy bhp bywają po podatkach najbardziej potrzebne w każdej pracy. To dzięki nim w zakładach jest mało wypadków.

  Data dodania: 16 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Warszawa »

  Szkoła językowa Warszawa

  Szkoła językowa Warszawa - ochoczo zapraszamy na zawodowe wykłady języków zagranicznych. Angielski Warszawa to nasza specjalność. Studium Języków Obcych od 1990 r. zaprasza do nauczania języków cudzych na wszelkich pułapach. Proponujemy naukę języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, a także polskiego dla obcokrajowców. Systemy kursów uporządkowane są do maksym Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego. Lokalizacja - Nasze Studium Języków Obcych mieści się w Warszawie, przy ul. Żelaznej 41 lok. 7 / róg ul. Siennej (Kamienica pod Strzelcem - patrz mapka). Skąd wywodzimy - Przez wiele lat Studium pod patronatem Fundacji współdziałało ze Studium Języków Zagranicznych Polskiej Akademii Nauk, sukcesywnie przedłużając swoje funkcjonowanie i uzyskując następnych konsumentów. W środku - Gwarantujemy najwyższy stopień kursów, zawodowych lektorów, współczesne pomoce akademickie, a także fenomenalną, motywująca do nauczania atmosferę zajęć. Polish for foreigners - nauczymy polskiego każdego! Kurs językowy warszawa trwa zwięźle i solidnie! Nasza szkoła językowa warszawa rozróżnia się na tym tle. Szkoła angielskiego warszawa - SJO UNO, zdecyduj się na jakość - wybierz specjalistów. Multimedia - Posiadamy dwie supernowoczesne klasy komputerowe. Instruowanie jest aktywnie wspomagane technikami multimedialnymi. Wygodna wiedza - trenujemy w 5 - 10 osobowych grupach a także indywidualnie.

  Data dodania: 24 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Rzeszów »

  Angielski Rzeszów

  mobile ENGLISH - prowadzi indywidualne kursy języka angielskiego z bezpłatnym dojazdem do domu lub miejsca pracy. Zajęcia odbywają się codziennie w godzinach odmobile ENGLISH to szkoła językowa zajmująca się organizowaniem indywidualnych zajęć z języka angielskiego w domach i miejscach pracy naszych Słuchaczy. Zajęcia mogą odbywać się od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7-22. Angielski w Rzeszowie oferują obecnie tylko szkoły stacjonarne . Nauka w szkole stacjonarnej w grupie 20 osobowej nigdy nie przyniesie rezultatów jakimi są korepetycje z angielskiego rzeszów ! Sprawdź nas już dziś ! Szkoły angielskiego w rzeszowie obiecują cuda, my obiecujemy rezultaty ! 7 do 22. Uczymy na wszystkich poziomach zaawansowania oraz osoby w każdym wieku. Prowadzimy również kursy dla firm i instytucji. Sprawdź naszą pełną ofertę.

  Data dodania: 23 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Edukacja niepełnosprawnych »

  Edukacja niepełnosprawnych

  Szukasz miejsca, gdzie dziecko odpocznie i nauczy się czegoś? Może rehabilitacja dzieci, którą pobieraliście gdzie indziej nie spełniła oczekiwań? Może niestety edukacja niepełnosprawnych, z którą się zetknęliście nie była odpowiednia. To przykre, ale jest prosta rada. Zna ją Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki TPD "Helenów". Ty też ją możesz poznać, podpowiemy: przyjdź do nas.

  Data dodania: 25 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • kursy nurkowania »

  kursy nurkowania

  Jeśli jesteś pasjonatem podwodnego świata i nie lubisz stać w miejscu, to znalazłeś się w stworzonym wprost dla Ciebie miejscu. Firma Best Divers od ładnych paru lat organizuje szkolenia nurkowe przeznaczone dla każdego nie przywiązując uwagi do płci czy wieku. Kurs nurkowania Warszawa to jednak jedynie mała część tego, co dla Ciebie organizujemy. Miesiąc w miesiąc wybieramy się na wyprawy nurkowe i zwiedzamy fascynujące głębiny w miejscach jak Marsa Alam czy Malediwy. Gorąco zachęcamy do zaznajomienia się z kompleksową ofertą a w wypadku wątpliwości służymy pomocą. Nie zmarnuj takiej szansy, zapewniamy 100% zadowolenia z naszych usług, większośc klientów powraca do nas jak bumerang.

  Data dodania: 26 11 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkoły

Szkoły - nowa strona:

Adres: