Angielski Online

Reklama Google

Audyt Oprogramowania Podkategoria: Audyt Oprogramowania

 • Serwis monitorów »

  Serwis monitorów

  Serwis ma swoją siedzibę w Kaliszu. Wykonujemy usługi serwisowe wraz z dojazdem do Klienta dla tych, którzy mają swą siedzibę w promieniu 100km od Kalisza. Obszar ten obejmuje m. in. następujące miejscowości: Sieradz, Turek, Pleszew, Ostrów Wlkp., Ostrzeszów, Kępno, Wieluń. Dojazd do Klientów na terenie Kalisza jest bezpłatny. Odzyskujemy pliki z uszkodzonych dysków twardych; instalujemy i konfigurujemy oprogramowanie narzędziowe; konfigurujemy sieci przewodowe i bezprzewodowe, zabezpieczamy sieci WI-FI przed nieautoryzowanym dostępem. Instalujemy profesjonalne łącza WiFi pomiędzy odległymi budynkami. Skuteczny serwis laptopów, komputerów, urządzeń drukujących i monotorów LCD. Nasz serwis funkcjonuje nieprzerwanie blisko 20 lat. Obsługujemy Klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa, szkoły i instytucje. Serwisujemy sprzęt komputerowy Klientom z całej Polski. Dla Klientów, którzy chcą nam przesłać urządzenie do naprawy oferujemy kuriera, który przyjedzie pod wskazany adres i odbierze zapakowany sprzęt. Sprawne urządzenie odeślemy również kurierem. Dzięki usłudze kurierskiej czas naprawy wydłuży się tylko nieznacznie (zazwyczaj to 2 dni robocze).

  Data dodania: 17 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Audyt Oprogramowania »

  Audyt Oprogramowania

  Audyt systemów IT to czasochłonne i kosztowne zadanie jakie stawiane jest przed każdą firmą wyposażoną w
  dużą ilość stanowisk komputerowych. Dzięki naszemu rozwiązaniu możemy przeprowadzić audyt oprogramowania i
  sprzętu w sposób szybki, łatwy, a przedewszystkim z jednego miejsca w firmie. Dzięki systemowi LanCenter
  zaoszczędzimy nasz cenny czas i pieniądze. Co więcej funkcjonalność naszego narzędzia nie ogranicza się
  tylko do audytu. LanCenter jest wyposażony w szereg rozwiązań pozwalających na zarządzanie siecią komputerową.
  Kilka modułów poprawiających bezpieczeństwo firmy, rozbudowane możliwości dotyczące monitorowania i rejestrowania
  czasu pracy użytkowników. Blokowanie niechcianych urządzeń, aplikacji, oraz stron internetowych. Multum narzędzi
  usprawniających codzienną pracę administratora (np. zdalny pulpit, zdalny instalator aplikacji i poprawek).
  Wszystkie te elementy znajdują się w jednym pakiecie.
  Firma PlikCenter zajmuje się także dystrybucją rozwiązań takich jak HelpDesk, PrintingCenter, oraz wiele innych.
  Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdą Państwo wiele informacji na temat naszych produktów.

  Data dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ventrilo2.pl - Darmowe kanały, poradniki, komunikatory głosowe »

  Ventrilo2.pl - Darmowe kanały, poradniki, komunikatory głosowe

  Największy zbiór poradników dotyczących komunikatorów głosowych TeamSpeak, Ventrilo, Mumble. Dowiesz się tutaj jak poprawnie skonfigurowac, zainstalować ulubiony komunikator głosowy oraz jak za darmo zdobyć kanał na naszym serwerze. Oferujemy za darmo kanały do programów głosowych Ventrilo 3, Mumble i TeamSpeak 3.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • HelpDesk »

  HelpDesk

  LanCenter umożliwia kompletną i w pełni automatyczną ewidencję zasobów informatycznych. Po wdrożeniu systemu inwentaryzacja sprzętu, ewidencja oprogramowania i kontrola legalności nie będą stanowić problemu dla administratorów.System kompleksowo zarządza licencjami i całą infrastrukturą IT. Implementacja oprogramowania pozwala wykonać samodzielnie audyt informatyczny. Systematycznie przeprowadzany audyt ułatwia zarówno zarządzanie oprogramowaniem jak i ewidencję komputerów oraz audyt oprogramowaniaMonitoring użytkowników, monitoring komputerów oraz sieci, nadzór na wydrukami, blokada usb oraz stron WWW.LanCenter HelpDesk umożliwia zautomatyzowany proces rejestracji i obsługi wszelki zgłoszeń serwisowych. Niezawodny oraz intuicyjny interfejs umożliwia pracę każdemu użytkowi bez większego wysiłku. Szybki proces wdrożenia systemu umożliwia bezproblemowe wprowadzenie produktu w firmie. Obłsuga przez interfejs webowy i przez zdefiniowanych operatorów.Zapraszamy Państwa na stronę www.plikcenter.pl po więcej informacji...

  Data dodania: 09 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • program księgowy symfonia »

  program księgowy symfonia

  Oferta naszej firmy jest niesłychanie obszerna, w związku z tym z pewnością przypadnie do gustu wszystkim naszym klientom. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z proponowanego przez nas wysokiej jakości programu księgowego, jaki współcześnie cieszy się niezmiernie dużą popularnością. Program księgowy symfonia należy do najpopularniejszych programów dla firm oraz księgowych. Jest to najlepsze oprogramowanie księgowe, zatem z pewnością będą Państwo zadowoleni z jego zakupu. Jest to program ogromnie praktyczny i użyteczny, oprócz tego program dla firm symfonia jest przez nas oferowany po niezmiernie przystępnej i ogromnie niskiej cenie. Serdecznie zapraszamy do jego zakupu ? bez wątpienia będą Państwo z niego nadzwyczaj zadowoleni.Zapewniamy Państwa o wyjątkowych walorach naszego produktu podczas użytkowania. Serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty. Proponowany przez nas produkt posiada wyjątkowe cechy. Produkt ten jest właśnie dla Państwa, jest on niezawodny, praktyczny, oszczędzi Państwu mnóstwo czasu.Łatwość obsługi skutkować będzie przyjemnością w stosowaniu.

  Data dodania: 09 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • wirtualizacja serwerów »

  wirtualizacja serwerów

  Jednostka działa na Europejskim rynku od ponad 20 lat. Od lat zespoleni jesteśmy z najogromniejszymi przedsiębiorstwami działającymi na rynku Polskim m.in. z grupą Towarzystw Ubezpieczeniowych. Działamy w branży IT, specjalizujemy się w planowaniu zaawansowanych rozwiązań informatycznych dla firm, które opierają się o współczesny projekt Clud Computing np. firmy IBM czy Microsoft. Nasze doświadczenie w tym obrębie uwierzytelnia coraz większe grono zadowolonych odbiorców. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej gdzie znajdą Państwo wiele ciekawych propozycji dla swojej firmy. Oferujemy Państwu konsulting ubezpieczeniowy wspomagający obsługę procesów biznesowych a ponadto świadczymy działania w zakresie rozwoju infrastruktury informatycznej. Zapraszamy do współpracy i kontaktu z nami!

  Data dodania: 15 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Audyt bezpieczeństwa CXSecurity »

  Audyt bezpieczeństwa CXSecurity

  CXSecurity świadczy profesjonalne usługi z zakresu bezpieczeństwa internetowego. Naszą domeną jest przede wszystkim audyt bezpieczeństwa, analiza po-włamaniowa aplikacji webowych. Audyt Bezpieczeństwa PHP, składa się z dwóch faz. Automatyzacja testowania czyli fuzzing, pozwala skutecznie zniwelować znaczącą ilość podatności. Ręczna analiza kodu przez doświadczonych testerów, pozwala wykryć bardziej złożone podatności. Profesjonalizm i doświadczenie przede wszystkim.

  Data dodania: 29 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Elektroniczna wymiana danych »

  Elektroniczna wymiana danych

  Projektowanie systemów IT to domena firmy itelligence. Naszym klientom oferujemy aplikacje ułatwiające elektroniczną wymianę danych. Wszechstronna oferta w zakresie systemów CRM. Klientom zapewniamy pełne wdrożenie systemu ERP. Nasz system CRM to dobre oprogramowanie poprawiające proces zdobywania nowych klientów oraz usprawniania relacji ze starymi klientami. oprogramowanie CRM to przejrzystość relacji.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • hosting bez limitu transferu »

  hosting bez limitu transferu

  Stworzenie strony WWW wymaga wykupienia odpowiedniego serwera gdzie będą przechowywane zawarte na niej dane i udostępniane osobom odwiedzającym witrynę. Zarówno początkujący w swoich działaniach w sieci jak i ci bardziej przedsiębiorcze poszukują w tej kwestii idealnego połączenia w zależności cena-jakość. Wyszukanie firmy oferującej tani hosting w odpowiadającej nam jakości może wydawać się kłopotliwe, gdyż wymaga sprawdzenia propozycji płynącej co najmniej z kilku jak nie kilkunastu firm konkurujących ze sobą na rynku. SecurityHost.pl oferuje swoim klientom hosting na jasnych warunkach bez limitu transferu, z Up-time zbliżonym do 99,9 % i obsługą serwisowaną przez całą dobę 365 dni w roku. Cena tego krajowego serwera zlokalizowanego w Warszawie również może napawać optymizmem. Jeśli więc zastanawiasz się właśnie na jakim serwerze umieścić swoją stronę WWW, rozważ ofertę taniego hostingu w SecurityHost.pl . Z pewnością będziesz zadowolony z wysokiej jakości jaką gwarantujemy w tak niskiej cenie.

  Data dodania: 17 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Network Masters - Wdrożenia »

  Network Masters - Wdrożenia

  Firma szkoleniowo-doradcza. Oprócz szkoleń zajmuje się również wdrożeniami IT. Każdy z kursów otwartych, odbywa się cyklicznie w wybranych miastach na terenie całej Polski. Warsztaty prowadzone są na różnym poziome zaawansowania, tak żeby każdy uczestnik mógł znaleźć odpowiednie dla siebie szkolenie.

  W przypadku projektów zamkniętych, staramy się jak najlepiej poznać potrzeby i wymagania naszych Klientów w celu opracowania zindywidualizowanej oferty.

  Dodatkowo proponujemy wdrożenia IT. Poparta licznymi certyfikatami branżowymi oraz doświadczeniem, daje naszym klientom stabilny grunt do współpracy nawet przy bardzo zaawansowanych i zakrojonych na dużą skalę projektach. Posiadamy szeroką kadrę inżynierską, mamy możliwość odpowiedniego doboru sprawdzonych i ściśle wyspecjalizowanych ludzi, do konkretnego projektu wdrożeniowego IT. Nasza oferta skierowana jest do małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, jak również firm wielooddziałowych, nowo powstających i unowocześniających swoje zaplecze infrastruktury informatycznej.

  Data dodania: 22 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • System ERP dla nieruchomości »

  System ERP dla nieruchomości

  Jeżeli szukasz gotowego programu do zarządzania, to pamiętaj o tym, że SUPREMIS specjalizuje się w wdrożeniach zintegrowanego systemu klasy ERP dla małych i średnich przedsiębiorstw, jakim jest SAP Business One. W ofercie posiada wiele modułów składających się na system dla firm. SAP Business One to zintegrowany system klasy ERP stworzony dla małych i średnich firm, bogaty funkcjonalnie i przystępny cenowo. Wspiera praktycznie wszystkie obszary działalności firm usługowych, handlowych produkcyjnych, zarządców nieruchomości. Dodatkowo współpracujemy z programem Kadry i Płace R2płatnik. System ERP to kluczowa rzecz dla zarządzania firmą. Oprogramowanie dla firm marki SAP zawiera CRM, księgowość program. Oprogramowanie do zarządzania i program magazynowy oferuje SUPREMIS złoty partner SAP. Szybkie i sprawne wdrożenia systemu ERP oraz CRM w firmach z różnych branż i różnych profili.http://supremis.pl/produkty/sap-business-one.html[url=http://]http://supremis.pl/uslugi/wdrozenia-systemow-erp.html[url=http://]http://supremis.pl/rozwiazania-branzowe/zarzadzanie-nieruchomosciami.html

  Data dodania: 23 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nagiec.org »

  Nagiec.org

  Każdy pewnie wcześniej czy później potrzebuje dobrego programisty, który pomoże mu się uporać z danym zadaniem. Wtedy właśnie warto wpaść na stronę internetową nagiec. org. To tutaj znajdziemy Arkadiusza Nagięcia, który jest freelancerem z branży informatycznej. Od wielu lat zdobywa doświadczenie w programowaniu. Na zlecenie wykonuje projekty IT, które zamawiają u niego różni klienci. Zawsze podchodzi do swoich zleceń indywidualnie, a potem poświęca im swój czas i pełne zaangażowanie, by doprowadzić je do końca. Nigdy się nie poddaje, więc klienci mogą być pewni, że nawet najtrudniejsze zadanie zostanie wykonane. Trzeba zauważyć, że w swojej pracy duży naciska kładzie na proces twórczy i precyzję. Poza tym z pasją podchodzi do każdego swojego zlecenia. Jest to człowiek naprawdę godny zaufania.

  Data dodania: 05 11 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Audyt Oprogramowania

Audyt Oprogramowania - nowa strona:

Adres: