Noclegi Sopot
Reklama Google

Psychoterapia Warszawa

Psychoterapia Warszawa Gabinet Psychologiczno-Psychoterapeutyczny Jolanty Szczepaniak w Warszawie to miejsce, w którym uzyskasz specjalistyczną pomoc w leczeniu depresji, stresu, kryzysu rodzinnego, kryzysu w relacjach partnerskich i w wielu innych sytuacjach.
Udzielam konsultacji w zakresie:
• psychoterapia rodzinna
• psychoterapia par
• psychoterapia indywidualna
• psychoterapia małżeństw
• terapia uzależnień
• coaching
Zapraszam osoby z problemami w relacjach z innymi ludźmi, osoby cierpiące na depresję i osoby zainteresowane coachingiem zawodowym.
Zapraszam pacjentów z niską samooceną i z uzależnieniami.
Wspólnie poszukamy dróg wyjścia z zaistniałych problemów.
W mojej ofercie jest również wsparcie Psychologa online.
Więcej informacji o mojej praktyce na szczepaniak-psychology. eu

Szczegóły strony szczepaniak-psychology.eu:

Podlinkuj stronę szczepaniak-psychology.eu:

Psychoterapia Warszawa

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapia Wrocław, Psycholog Wrocław, Leczenie depresji Wrocław »

  Psychoterapia Wrocław, Psycholog Wrocław, Leczenie depresji Wrocław

  Oferujemy Państwu w naszym Gabinecie Psychoterapii Wrocław www.psychoterapiawroclaw.com, profesjonalną pomoc psychologiczną. Nasz psycholog Wrocław zajmuje się leczniem nerwicy, zaburzeń odżywiania oraz zaburzeń psychosomatycznych.Nasi profejonaliście pomagają również w leczeniu depresji, która objawia się smutkiem, niechęcią, brakiem siły i widzeniem świata w "czarnych" barwach. W odpowiedzi na te trudności proponujemy Państwu psychoterapię indywidualną, jak również terapię małżeńską. Psychoterapia długoterminowa Wrocław jest przeznaczona dla osób, chcących dogłębnie zbadać wpływ nieświadomości i zawartych w niej pragnień na życie. Natomiast terapia małżeńska adresowana jest do osób przeżywających poważne zawiorowania i problemy w związku.Bazujemy na nurcie psychoterapii psychoanalitycznej. Nasza pomoc opiera się na zrozumieniu przyczyn pojawiających się trudności oraz wspieraniu w odnalezieniu się w chaosie trudnych i bolesnych przeżyć. Psycholog Wrocław zapewnia dyskrecję i anonimowość. Serdecznie zapraszamy

  Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Wrocław »

  Psychiatra Wrocław

  Psychoterapia ? jej nadrzędnym priorytetem jest rozwijanie osobowości, zdrowie psychiczne i zanik symptomów chorobowych pacjenta przez zmianę podejścia i zachowań. W Dolnośląskim Centrum Psychoterapii pacjenci bezzwłocznie mogą umówić się na jednorazową wizytę (również u specjalisty ds. młodzieży i dzieci). Po przebytym badaniu i postawionej diagnozie można rozpocząć leczenie u psychiatry. Udostępniamy E-poradnię ? czyli terapię zdalna.

  Data dodania: 14 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań »

  Psycholog Poznań

  Jak wybrać adekwatnego specjalistę? Czym się kierować w doborze? Wybór bowiem wysokiej klasy lekarzy jest niekiedy jak szukanie igły w stogu siana. Wybór dobrego lekarza może świadczyć o naszym przyszłym życiu dlatego warto wybrać odpowiedniego. Przede wszystkim w tym celu pomocny ma możliwość okazać się Globalna sieć Internet. Wielu psychoterapeuta poznań ma strony internetowe WWW, w których znajdują się informacje dotyczące lokalizacji gabinetu oraz numer telefonu. Warto sprawdzić jaką opinią cieszy się psycholog szczecin, do którego zamierzamy się udać oraz jaki zakres usług jest w stanie nam zaproponować. Bardzo kilka kobiet waha się również, czy powinna korzystać z wizyt u ginekologa w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia, czy wybierać gabinet prywatny. W związku z tym, iż wizyty własne są przeprowadzane praktycznie z dnia na dzień kilka pań decyduje się na taką formę usług, co nie znaczy, iż lekarz przyjmujący w ramach funduszu nie jest równie dobrym specjalistą i nie zagwarantuje nam odpowiedniej opieki medycznej. Istotnym są rónież szkolenia imds.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fobie »

  Fobie

  Zapraszam wszystkich tych, którzy borykają się z chorobami zaburzeń psychicznych. Portal ten poświęcony został szczególnie osobom, które unikają relacji ze społecznością, są one znacznie ciche, czują się obco i są zalęknione różnorakimi sytuacjami, które natrafiają w dniu spędzonym z innymi. Na tym portalu przekazujemy swoją nabytą wiedzę w pomaganiu osobom z lękiem społecznym. Dzięki temu i podpowiedziom w tym miejscu zawartym skutecznie i perfekcyjnie dobrniesz do środka powikłań swej psychiki. Pamiętaj, że nieśmiałość da się efektywnie leczyć przeróżnymi dostępnymi metodami. Dużo z nich odnajdziesz na naszej krajowej witrynie dotyczącej Was chorych na te schorzenia.

  Data dodania: 27 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Czytaj więcej o zdrowiu »

  Czytaj więcej o zdrowiu

  Czynniki wpływające na zdrowie należy rozpatrywać znacznie szerzej, ponieważ praktyki zdrowotne prezentowane w naszym życiu w dużym stopniu uzależnione są od naszego stylu życia. psychoterapeuta gliwice może nam pomóc w naszych problemach. We wszystkich okresach życia zaleca się chronić życie, doskonalić je, pomnażać poprzez promocję zdrowia oraz szkolenia prowadzone u psycholog gliwice, a gdy pojawi się choroba ? przywracać. Człowiek cywilizowany narażony jest na różnego rodzaju zagrożenia dla zdrowia, a mianowicie: zagrożenia środowiskowe, brak wykształcenia, brak pracy, niewłaściwe odżywianie, zła sytuacja materialna, bieda. psycholog szczecin prowadzi większość z wymienionych terapii.

  Data dodania: 02 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Blog o nieśmiałości, małomówności, rozmowie i rozwoju osobistym »

  Blog o nieśmiałości, małomówności, rozmowie i rozwoju osobistym

  Blog poświęcony nieśmiałości, małomówności i umiejętnością społecznym. Znajdziesz tu wiele praktycznych porad dotyczących nieśmiałości, małomówności i umiejętnościach społecznych. Znajdziesz tutaj wiele praktycznych porad dotyczących zwalczania nieśmiałości i małomówności, rozwoju umiejętności społecznych oraz ogólnego rozwoju osobistego. Jest wielu ludzi, którzy są towarzysko doświadczeni i którzy nie są świadomi tego, co dokładnie robią, ponieważ nie mają problemów z nieśmiałością czy rozmową z innymi. Po prostu przychodzi im to naturalnie i robią to od dawna. Oni nigdy nie myśleli o tym, więc jeśli mają opisać, jak to działa mogą powiedzieć coś w stylu: „Jestem po prostu pewny siebie, jestem sobą, nie przejmuję się tym co myślą inni”. Mam nadzieję, że artykuły, które tu umieszczam pomogą ci w tym. Trzymam za ciebie kciuki w twojej drodze i życzę wszystkiego dobrego.

  Data dodania: 19 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Jąkanie u dzieci - centrum terapii »

  Jąkanie u dzieci - centrum terapii

  Jąkanie to przypadłość, która skutecznie utrudnia życie wielu osobom. Na całe szczęście zaburzenie to można skutecznie zwalczać. W naszym ośrodku gwarantujemy fachowe podejście do każdego przypadku. Pierwszym etapem jest postawienie diagnozy a oprócz tego określenie rodzaju zaburzenia. Jedynie wtedy możemy opracować konkretny i również odpowiedni do przypadku zarys terapii. Zasadniczo pacjenci uczą się poprawnej mowy już po roku od podjęcia terapii. Podpowiadamy jakie ćwiczenia powinny być wykonywane iżby utrwalić postępy w nauce, aby terapia przyniosła efekty. Na naszą terapię namawiamy dzieci (wraz z rodzicami) jak również dorosłych. Jąkanie jest problemem, z którym można zacząć walczyć w każdym wieku. Więcej konkretnych informacji na temat funkcjonowania naszego ośrodka uzyskają Państwo na naszej stronie internetowej, do której odwiedzenia serdecznie zapraszam.

  Data dodania: 02 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Warszawa »

  Psychoterapeuta Warszawa

  Strach, niepokoje przed pogorszeniem stanu życiowego, śmierć, jednak też uzależnienia, przywiązanie do czegoś lub ewentualnie kogoś to niezmiernie częste przyczyny pogorszenia stanu umysłowego dużej grupy ludzi. Nie każdy jest na tyle twardy, by znieść godnie na przykład zgon przyjaciela. W pewnych sytuacjach takie sytuacje życiowe doprowadzają do rozłamu. Człowiek nieoczekiwanie traci sens własnego życia. To, co ubóstwiał, przepadło, umarło, zginęło. Nie widzi dalszego sensu własnej egzystencji, jest obojętny na wszystko, ukrywając w sobie ból. Wtedy właśnie przyda się doświadczona pomoc psychologiczna warszawa, jaka pozwoli poradzić sobie z przeszkodami oraz wrócić do codzienności pełnej pozytywów i kolorów. Jeżeli ktoś bardzo pragnie zapanować nad własnym życiem, chce wrócić do normalności, Prowadzimy sesję dodatkowo przez skype'a. Nie potrzebujesz wychodzić z mieszkania! Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 25 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • neurologopeda dorośli »

  neurologopeda dorośli

  Elektrostymulacja podniebienia jest zabiegiem polegającym na bezpośrednim oddziaływaniu impulsów elektrycznych na aparat artykulacyjny, w którego skład wchodzą jama nosowa, gardłowa i również ustna. Zabieg taki przeprowadza neurologopeda, Ewelina Elwertowska (Kowalczyk), magister Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Gdańskiego, biegły z niemałym doświadczeniem zawodowym. Zabieg taki jest przede wszystkim bezpieczny, całkowicie bezbolesny i również trwa około 15 minut. Jest on zalecany w kompleksowej opiece logopedycznej dzieci i młodzieży. Neurologopeda dziecinny specjalizuje się w diagnostyce i również terapii zaburzeń mowy i również komunikacji, wad wymowy i opóźnionego rozwoju mowy. Osoby zainteresowane terapią logopedyczną na obszarze Bydgoszczy zachęcam do kontaktu telefonicznego: +48 661 999 888

  Data dodania: 11 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Odpromiennik żył wodnych, neutralizator cieków. Zamów 99zł »

  Odpromiennik żył wodnych, neutralizator cieków. Zamów 99zł

  Żyła wodna jak i cieki wodne wpływają na zdrowie. Stosujemy odpromienniki cieków Polgen Aktywny w celu zabezpieczenia domu przed promieniowaniem. Elektrosmog również w niewielkim stopniu jest neutralizowany. Odpromiennik żył wodnych stawiany na żyle wodnej likwiduje promieniowanie. Cieki może wykryć radiesteta lub możemy samodzielnie ustawić bez specjalistycznego badania radiestezyjnego. Odpromienniki zapobiegają rozwojowi chorób. Warto dbać o zdrowie. Ciek wodny płynący pod domem może być wyczuwalny w szerokim polu, nie tylko pod łóżkiem czy w miejscu w którym siedzimy. Odpromiennik radiestezyjny ma zasięg do 30m w poziomie, daje to ochronę całego domu oraz wykracza poza jego granice. Polgen Aktywny jest polskim produktem składanym ręcznie. Zalecamy osobą starszym i z osłabioną odpornością.

  Data dodania: 04 07 2018 · szczegóły wpisu »