Angielski Online

Reklama Google

Tai-Chi Poznań sposobem na długie życie.

Tai-Chi Poznań sposobem na długie życie. Kiedy słyszysz hasło TaiChi, myślisz na pewno, co to ma być? Ospałe, ruchy w żaden sposób nie przywodzą na myśl umiejętności walki jaką TaiChi ponoć ma być. Są to jedynie złudzenia. Tak jak to przeważnie we wschodniej tradycji bywa, granica między różnorodnymi dyscyplinami nie wydaje się być zbyt intensywna. Dyscyplina ta ma dwoiste oblicze. Zawsze była sztuką walki a jednocześnie umiejętnością utrzymania dobrego zdrowia. W Akademii Tai Chi w Poznaniu kultywujemy ten drugi aspekt. Nie odcinamy się od dziedzictwa umiejętności walki. Przyjmujemy niemniej, że zakres bojowy w dzisiejszym świecie wydaje się być mniej użyteczny aniżeli wymóg utrzymania dobrego zdrowia. Do dawnych czasów odeszły sytuacje, gdy daliśmy radę używając swoich zdolności, gołymi rękami zwyciężyć wielu rywali. Współcześnie doświadczamy większego przeciwnika - cywilizację. Przeciwnika, który po kryjomu, z wolna niszczy zdrowie. Coraz powszechniejsze dzisiaj dolegliwości serca, nadciśnienie tętnicze, zaczynają zbierać żniwo większe niż niejeden konflikt zbrojny. Artretyzm, bóle kręgosłupa czy bóle pleców, tak bardzo nagminne, że wydajemy się je traktować jako normalną część egzystencji. Nie musi w ten sposób być. Korzystając z tysiącletniej chińskiej wiedzy, możemy wyeliminować z naszego życia rezultaty stresów, lub tak powszechnie występująca dolegliwość jak bóle kolana. Tai-Chi proponuje nadzwyczajny system ćwiczeń regenerujących balans ciała. Oddziałuje holistycznie na ciało a nie lokalnie jak większa część teraźniejszych terapii. Dzieki temu pobudzane są naturalne odruchy obronne ciała. Możemy dzięki temu odzyskać a co najważniejsze, utrzymać zdrowie.

Szczegóły strony www.taichi.poznan.pl:

Podlinkuj stronę www.taichi.poznan.pl:

Tai-Chi Poznań sposobem na długie życie.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 6 Odwiedziny googlebot 49

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Centrum Stomatologii i Medycyny B-dental »

  Centrum Stomatologii i Medycyny B-dental

  Centrum Stomatologii i Medycyny B-dental w Gliwicach to leczenie stomatologiczne,bruksizmu i bólu głowy. Świetna, doświadczona kadra oraz sprzęt diagnostyczny nowej generacji są gwarancją skutecznego leczenia.

  Pacjenci, którzy trafiają do naszego Ośrodka Leczenia Bólu Głowy i Dysfunkcji Narządu Żucia, cierpią na dotkliwe bóle głowy. Przeważnie byli lub są leczeni u neurologa, psychiatry i innych lekarzy specjalistów. Przeprowadzano wiele badań, które nic nie wykazują. W takich przypadkach, gdy nie ma przyczyn, a pacjenta wciąż boli głowa, bardzo często stwierdza się migrenę. Natomiast prawda jest taka, że ośmiu z dziesięciu pacjentów cierpi na bruksizm i/lub zaburzenia czyli dysfunkcje stawów skroniowo ? żuchwowych.
  W Centrum B-dental na początku pacjent zostaje przebadany w kierunku ustalenia przyczyn jego dolegliwości. Aby leczenie było skuteczne,stan uzębienia pacjenta powinien być poprawny. W gabinetach Bdental leczą specjaliści w dziedzinie stomatologii zachowawczej wraz z nowoczesną endodoncją, stomatologii dziecięcej i ortodoncji, nowoczesnej protetyki, chirurgii i implantologii. Posiadamy również odpowiedni do różnego rodzaju zabiegów specjalistyczny sprzęt. Możemy dzięki temu leczyć Pacjenta kompleksowo.Kiedy wykrywamy przyczyny bólu głowy zostaje natychmiast wdrożone leczenie przyczynowe, związane z wyeliminowaniem napięcia mięśni i odpowiednim ułożeniem żuchwy w stawach skroniowo-żuchwowych. Szczycimy się bogatym dorobkiem zarówno praktycznym jak i naukowym w leczeniu tych zaburzeń.Zapraszamy do B-dental.

  Data dodania: 26 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kolagen »

  Kolagen

  Skóra człowieka wymaga szczególnego kompletu wartości odżywczych, które powinny być wykorzystane w używanych specyfikach. Bardzo często środki do ciała nie mogą zagwarantować kompletnej ochrony. Znakomity sposobem stają się balsamy kolagenowe. Jeśli chodzi o kolagen opinie są zazwyczaj pozytywne. Wszyscy stosujący Kolagen Naturalny spostrzegają widoczną minimalizację zmarszczek i innych defektów dermatologicznych. Należałoby jednak uważać, by zakupiony kosmetyk posiadał jedynie rybie białko o oddziaływaniu odmładzającym.

  Data dodania: 19 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sklep z kosmetykami ekologicznymi »

  Sklep z kosmetykami ekologicznymi

  Możliwości, które obecnie dają biokosmetyki są po prostu ogromne. Dzięki nim skóra nie tylko się nie starzeje, ale również dzięki naturalnym ekstraktom z roślin jest dużo bardziej sprężysta i gładka. Jeśli wiec chciałabyś nabyć tego rodzaju kosmetyki ekologiczne wejdź na naszą stronę. Znajdziesz na niej informacje dotyczące danego produktu, jego skład oraz działanie. Tutaj wszystko tworzone jest tylko na bazie ekstraktów roślinnych oraz najwyższej klasy składników, które nie szkodzą skórze w żaden sposób!

  Data dodania: 15 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Diagnostyka organizmu »

  Diagnostyka organizmu

  Zdrowie człowieka to dla Nas priorytet. Nasza firma pomaga chorym w sposób naturalny i skuteczny. Diagnostyka organizmu naszym aparatem DIACOM jest bardzo skuteczna i bezpieczna. Poza tym prowadzimy badanie aparatem Salvia ? metoda dr Volla. Badanie Diacom szczegółowo wykrywa obciążenia organizmu. Szczególny nacisk położony jest na wykrywanie pasożytów. Metoda biorezonansowa jest najskuteczniejszą znaną nauce metodą wykrywania pasożytów w organizmie ludzkim. Współpracujemy z międzynarodową korporacją Starlife. Ich suplementy diety pomagają naszym pacjentom powrócić do zdrowia na długi czas.

  Data dodania: 10 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fobie »

  Fobie

  Zapraszam wszystkich tych, którzy borykają się z chorobami zaburzeń psychicznych. Portal ten poświęcony został szczególnie osobom, które unikają relacji ze społecznością, są one znacznie ciche, czują się obco i są zalęknione różnorakimi sytuacjami, które natrafiają w dniu spędzonym z innymi. Na tym portalu przekazujemy swoją nabytą wiedzę w pomaganiu osobom z lękiem społecznym. Dzięki temu i podpowiedziom w tym miejscu zawartym skutecznie i perfekcyjnie dobrniesz do środka powikłań swej psychiki. Pamiętaj, że nieśmiałość da się efektywnie leczyć przeróżnymi dostępnymi metodami. Dużo z nich odnajdziesz na naszej krajowej witrynie dotyczącej Was chorych na te schorzenia.

  Data dodania: 27 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczna rehabilitacja Szczecin »

  Skuteczna rehabilitacja Szczecin

  W czasie podróży często zdarzają się nam niekorzystne sytuacje zdrowotne, niejednokrotnie po wypadku musimy skorzystać z pomocy i wtedy nie ma nic właściwszego niż rehabilitacja szczecin. Mnóstwo problemów może pomóc nam rozwikłać ortopeda szczecin, który w fachowy sposób przywróci nam sprawność. Niejednokrotnie dla poprawy zdrowia zaleca się korzystanie z takich form jak fizjoterapia szczecin, która z pewnością korzystnie wpłynie na nasz powrót do zdrowia. Zabiegi rehabilitacyjne muszą być wykonywane z rozwagą i niezwykłą precyzją, ważne też żeby wykonywać je regularnie, jest to jedyny sposób na to żeby wrócić do dawnej sprawności, a więc warto korzystać z usług takich jak rehabilitacja szczecin. Gdy uraz nie jest super ciężki, wówczas możemy zostać skierowani na masaż szczecin, jednak po konsultacjach lekarskich można zgodzić się na inne, równie korzystne zabiegi rehabilitacyjne jak terapia manualna szczecin, lub może fala uderzeniowa szczecin. Warto jednak wcześniej rozeznać się i wybrać skutecznego lekarza prowadzącego, który dopasuje właściwe dla nas ćwiczenia.

  Data dodania: 31 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pokonajraka.sos.pl - witamina b17 »

  Pokonajraka.sos.pl - witamina b17

  Leczenie raka to bardzo skomplikowany i zawiły temat, z uwagi na silne zmodyfikowane stadium zachorowania, inne tendencje i podatność na terapię oraz odmienne tempo rozwoju schorzenia. Oczywistym jest fakt, że im wcześniej nastąpi proces leczenia choroby tym większe są szanse na wyzdrowienie, co uwarunkowane jest głównie zahamowaniem rozwoju komórek nowotworowych i dalszego namnażania się ich. Z tego względu natychmiastowe podjęcie leczenia po diagnozie jest konieczne, a jego zastosowanie powinien odbywać się pod okiem wyspecjalizowanych w tym zakresie lekarzy z długoletnim doświadczeniem w leczeniu tego typu schorzeń. Jesteśmy ośrodkiem niekonwencjonalnej terapii antynowotworowej. Nie marnuj czasu i wstąp na naszą stronę. Dostaniesz dzięki temu mnóstwo wiadomości o tym jak działamy oraz będziesz w stanie szybko skontaktować się z nami.

  Data dodania: 27 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Gdańsk »

  Rehabilitacja Gdańsk

  W razie niektórych schorzeń niezbędna wydaje się stosowna rehabilitacja, ażeby przyspieszyć przebieg powrotu do zdrowia. Nasz gabinet umożliwia na zyskanie wyników jeżeli chodzi o wspomaganie leczenia schorzeń. Naszym pacjentom w medfizjo przekazujemy pod każdym względem kompetentną i domową ochronę, masaż lekarski oraz zbiór rad, które umożliwiają na istotną poprawę jakości życia. To co Państwu przekazuje nasz rehabilitant, to wyjątkowo kompleksowa obsługa osoby wymagającej rehabilitacji. Od momentu pierwszej wizyty stawiamy szczególnie na wstępny projekt czynności, z powodu czego nasi pacjenci traktowani są w sposób osobny oraz pasujący szczegółowo do ich potrzeb. Problemy jak np. boleść kręgosłupa oraz w mieście Gdańsk - z nami będą w znacznym stopniu mniejsze. Załoga gotowych do wsparcia rehabilitantów spowoduje, iż wszelkie one pozostaną w pewnym poziomie ograniczone i dopuszczalny będzie powrót do sprawności. Od momentu pierwszej wizyty to tylko chory znajduje się w centrum naszej uwagi oraz masz pewność, iż pozyskana pomoc będzie kompleksowa.

  Data dodania: 07 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Sowia Wola - Centrum Stomatologiczne »

  Sowia Wola - Centrum Stomatologiczne

  W Centrum Stomatologicznym Sowia Wola znajdują się szeroko rozumiane stomatologiczne usługi. Mowa na przykład o takie obszary jak protetyka lub usługi z zakresu stomatologii zachowawczej. Za sprawą bardzo dużego doświadczenia stomatologiczny zespół jest w stanie przeprowadzić różnorodne zabiegi. W Centrum Stomatologicznym Sowia Wola znajduje się także cieszące się dużą popularnością wybielanie dające widoczne na pierwszy rzut oka efekty. Profesjonalne traktowanie klienta ujawnia się na przykład w kompleksowości usług, a także w korzystnej cenie zabiegów stomatologicznych. Dzięki tak szerokiej ofercie bez najmniejszego problemu znajdą Państwo zabieg dla siebie. Na stronie internetowej sowiawola. pl znajdą Państwo o więcej szczegółów dotyczących zabiegów stomatologicznychoraz dowiedzieć się więcej o zespole pracującym w Centrum Stomatologicznym.

  Data dodania: 20 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • fizjoterapia w sporcie »

  fizjoterapia w sporcie

  Wielu uważa, że sport to zdrowie, ale niejednokrotnie uprawiając różnorakie dyscypliny sportowe można nabawić się różnorakich urazów. Wobec tego fizjoterapia w sporcie jest niezwykle istotna. Jeżeli chcecie spotkać się z dobrymi specjalistami, którzy pomogą Wam po odniesionych urazach a także kontuzjach, to musicie skontaktować się z naszym centrum. Do każdego naszego pacjenta mamy indywidualne podejście, za sprawą czego jesteśmy w stanie mu lepiej pomóc. Namawiamy na wspaniały masaż leczniczy, który przynosi Wam ulgę. Współpracujemy z osobami aktywnymi sportowo, jak również z klubami sportowymi, które chcą zadbać o swoich zawodników. Cechuje nas ogromny profesjonalizm a oprócz tego wola walki o to, żeby pomóc Wam wrócić do pełni sił. Serdecznie namawiamy do skorzystania z usług naszych pracowników.

  Data dodania: 15 10 2019 · szczegóły wpisu »