Angielski Online

Reklama Google

Edukacja i nauka Kategoria: Edukacja i nauka

Edukacja i nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Kursy Językowe Ruda Śląska »

  Kursy Językowe Ruda Śląska

  Oto jedna z najlepszych prywatnych szkół językowych na Śląsku. Naszą siedzibą jest Ruda Śląska i tam prowadzimy kursy jezykowe Ruda Slaska. Swoje szkolenia wykonujemy metodami bezpośrednimi w wielu odmianach jak angielski dla dzieci Talking Kids kursy dla dorosłych, a także możliwośc nauki angielski online czy niemiecki skype

  Data dodania: 22 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron internetowych Ruda Slaska »

  Tworzenie stron internetowych Ruda Slaska

  Projektujemy i pozycjonujemy: strony internetowe, wizytówki, banery na stronę www, banery reklamowe, logotypy, ulotki i inne reklamy.Dodatkowo zajmujemy si sprzeda zestawów komputerowych, laptopów i innych akcesoriów komputerowych.

  Data dodania: 05 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Aikijujutsu Yoseikan »

  Aikijujutsu Yoseikan

  Aiki jujutsu jest sztuką walki wywodzącą się z Japoni, która podstawy techniczne powstały przeszło tysiąc lat temu. W sferze czysto fizycznej uzywa się bloków, unieruchomień, rzutów, kopnięć oraz uderzeń. Na poziomie technicznym jest to sztuka, w której praktykuje się formy wywodzące się ze starojapońskich szkół ju jutsu i formy zapożyczone z ken jutsu, czyli sztuki posługiwania się mieczem.

  Data dodania: 31 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • uznane przedszkole Jabłonna »

  uznane przedszkole Jabłonna

  Kilkuletnie dzieci są niezwykle podatne na wpływy z zewnątrz. Na tym etapie środowisko, w którym maluch kształtuje swoje zachowanie pełni istotną rolę. Ciężko się kłócić z faktem, że istotną rolę w tym momencie życia dziecka pełni zabawa i również kontakt} z rówieśnikami. Przedszkole to miejsce budowania pierwszych relacji międzyludzkich, jakże koniecznych dla prawidłowego rozwoju psychiki. Niepubliczne Przedszkole Misio tworzą opiekunowie z pasją. Opłata miesięczna obejmuje wyżywienie (gotowane na miejscu), niewielkie grupy, liczne zabawy oraz zajęcia dodatkowe. Zapraszamy najmłodszych w wieku od 2 do 6 lat. Wybór naszego przedszkola to zabezpieczenie pozostawienia malucha w dobrych rękach. Najróżniejsze rodzaje zabaw ruchowych i logicznych stymulują poszerzanie horyzontów myślowych dziecka i jego prawidłowy wzrost.

  Data dodania: 19 05 2020 · szczegóły wpisu »
 • konferencje dla nauczycieli języka angielskiego »

  konferencje dla nauczycieli języka angielskiego

  Rozwijanie swojej wiedzy w pracy nauczyciela jest zadaniem nie tylko pożytecznym, ale również bardzo pożądanym. Znalezienie szkoleń jest bardzo trudne w gąszczu informacji znajdujących się w sieci. Na szczęście powstało odpowiednie urządzenie - Elt Events. Elt Events to wyszukiwarka internetowa, dzięki której znajdziesz szkolenia dla nauczycieli języka angielskiego. W serwisie można znaleźć darmowy kurs dla nauczycieli angielskiego, konferencje dla nauczycieli, szkolenia, szkolenie, webinary oraz festiwale służące integracji środowiska i podnoszeniu kwalifikacji. Każde wydarzenie jest wyczerpująco opisane a oprócz tego można zaznajomić się z najróżniejszymi informacjami na jego temat. To również oferta dla organizatorów wydarzeń dla nauczycieli, którzy mogą sumować swój event w kalendarzu, aby nakłonić do niego nauczycieli.

  Data dodania: 26 04 2020 · szczegóły wpisu »
 • Przyjazny plac zabaw Bolesławiec »

  Przyjazny plac zabaw Bolesławiec

  Interesuje Ciebie przedszkole w miasteczku Bolesławiec a także jak jak dotąd ani jedna propozycja nie przypadła Ci do gustu? W związku z tym może nadeszła najwyższa pora na skorzystanie z naszej propozycji? Proponujemy przedszkole w miejscowości Bolesławiec, które nie jest jednym z wielu. W jaki sposób trzeba to uświadamiać sobie? Z pewnością ważne znaczenie mają proponowane przez nas przyjęcia. Przyjęcia, które sugerujemy powinny zadowolić wszystkie maluchy. Zdajemy sobie sprawę z wymagań a oprócz tego staramy się efektywnie na nie odpowiedzieć. Można też dodać, że każda zabawa jest unikalna. Pożądane byłoby też zaznaczyć, że działalność nie kończy się na przedszkolu. Mówiąc wprost — częścią działalności jest organizacja imprez plenerowych. Chcesz wiedzieć więcej? Interesuje Cię cennik? W w takiej chwili nie pozostaje nic innego, jak po prostu zapoznać się z witryną on-line przedszkola.

  Data dodania: 29 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Specjalistyczne korepetycje z angielskiego Rzeszów »

  Specjalistyczne korepetycje z angielskiego Rzeszów

  Promar to Centrum Edukacyjne, które oferuje naukę języków obcych dla pociech, młodzieży i również dorosłych. Dzięki przyzwoicie przeprowadzonym kursom każda osoba może zrozumieć subtelności języka obcego związanego z pracą, zainteresowaniami, rozmowami biznesowymi czy pogawędkami z bliskimi. Kursy języków obcych prowadzone są skutecznymi a także innowacyjnymi metodami, dostosowanymi do stopnia umiejętności i potrzeb każdego ucznia. Lekcje realizowane są w niewielkich zespołach, a środki dydaktyczne a także systemy nauki oparte są o dobre podręczniki a także programy autorskie. Kursy przeprowadzane są przez sprawdzoną i wykwalifikowana kadrę, która z sporym zaangażowaniem dba o atmosferę, przyjemność nauki a także jej walory edukacyjne. Mało tego w propozycji firmy znajdują się: fachowe przedszkole językowe, które stwarza dobre środowisko do nauki języka angielskiego od najmłodszych lat, buda językowa z oddziałami dwujęzycznymi, obozy, półkolonie językowe, kursy dla firm, itp.

  Data dodania: 28 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • praktyczne szkolenia f-gazowe »

  praktyczne szkolenia f-gazowe

  W obecnych czasach jeszcze to więcej osób decyduje się na to, by zainwestować w podnoszenie swoich kwalifikacji. Otwiera to przed nimi multum różnych możliwości zawodowych, o których w innym przypadku mogliby jedynie pomarzyć. Najlepszym sposobem na tego gatunku awans są jak najbardziej szkolenia, w głównej mierze jeśli dotyczą one praktycznych umiejętności. W następstwie tego dla każdej zainteresowanej osoby czekają praktyczne kursy chłodnicze w Kujawsko-Pomorskie Centrum Szkoleń i również Certyfikacji w Bydgoszczy. Są to kursy a także szkolenia które kończą się uzyskaniem certyfikatu, pożądanego przez wiele instytucji. Pomaga to wobec tego w znalezieniu lepiej płatnej pracy, które otwiera znacznie więcej możliwości niż powszechnie dostępne etaty. Z tego właśnie powodu każdy ma obowiązek rozważyć sposobność jaką są praktyczne kursy chłodnicze.

  Data dodania: 12 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Kraków - sprawdź »

  Szkoła językowa Kraków - sprawdź

  Uważasz, że najwyższa pora pomyśleć o nauce języka angielskiego a oprócz tego zastanawiasz się nad tym, gdzie można otrzymać zaufaną pomoc? W takiej sytuacji warto zapoznać się z ofertą, którą ma Speaking House? Decydując się na Speaking House, wybierasz swobodną oraz płynną komunikację w języku angielskim — wiemy, jak Ci pomóc! Myślisz, że to jedynie słowa? Jeśli tak, jesteś w błędzie. W dodatku zawsze można umówić się na zajęcia próbne. Co nadal można powiedzieć na temat nauki? Proponowana przez nas szkoła językowa gwarantuje indywidualne podejście. Bez wątpienia, że ma to spore znaczenie na przestrzeni nauki. Co należy rozumieć przez indywidualne postawa? Lekcje układane są pod poziom, potrzeby, zainteresowania, pracę a także cele językowe. Więcej informacji można wyszukać na stronie naszej działalności.

  Data dodania: 28 08 2019 · szczegóły wpisu »
 • www.karate-kids.pl - przedszkole warszawa wilanów »

  www.karate-kids.pl - przedszkole warszawa wilanów

  Uczymy języka angielskiego i prowadzimy sporo zajęć plastycznych. Prowadzimy profilowaną placówkę, w jakiej kładziemy nacisk na zajęcia sportowe. W prywatnym przedszkolu w Miasteczku Wilanów dzieci czują się jak w domu. U nas dzieci mają dostęp do lekcji fitnessu, z piłkami, na matach, zajęć tanecznych oraz gimnastyki korekcyjnej. Niepubliczne przedszkole w stolicy zaprasza wszystkich zainteresowanych rodziców do zapoznania się z ofertą. Nasze przedszkole w Warszawie Wilanowie powstało z myślą o najmłodszych i starszych dzieciach, jakie wymagają codziennej doświadczonej opieki. Wszystkich rodziców zainteresowanych zapisaniem dziecka do sprawdzonego przedszkola zapraszamy do odwiedzenia strony naszej placówki i zapoznania się z ofertą. Mają tu gwarantowane poczucie bezpieczeństwa, odpowiednią opiekę, logopedę, smaczne i zdrowe wyżywienie, zabawę oraz szereg zajęć sportowych, plastycznych oraz językowych. Czas poznać nas bliżej. W razie pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

  Data dodania: 26 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Giganciprogramowania.edu.pl - zajęcia pozalekcyjne »

  Giganciprogramowania.edu.pl - zajęcia pozalekcyjne

  Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i do kontaktu w razie pytań oraz wątpliwości. Zwracamy spostrzeżenie na każdego z osobna tak, aby nasi kursanci mogli osiągnąć pod naszym okiem jak najlepsze efekty. Współpracujemy z gronem pedagogów, wobec tego dzieci i młodzież mają w szkole najlepszą opiekę. Uczestnictwo w kursach programowania to daleko idące efekty również na płaszczyźnie ogólnej edukacji dzieci i młodzieży. Uczymy ich tworzyć strony internetowe, gry komputerowe, aplikacje oraz sporo innych przydatnych umiejętności. Jeżeli potrzebujecie Państwo dodatkowych korzystnych zajęć dla swojego dziecka, zapraszamy do odwiedzenia strony naszej szkoły kodowania. Zapewniamy kursy programowania dla młodzieży i młodszego grona kursantów. Uczymy od podstaw. Podjąłeś decyzję, iż Twoje dziecko powinni uczyć się programowania? To niesłychanie rozsądny wybór. W naszej porządnej szkole programowania zapewniamy zajęcia pozalekcyjne dostosowane do wieku kursantów. Programowanie uczy albowiem logicznego myślenia oraz wspiera kreatywność.

  Data dodania: 14 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • joga Wrocław »

  joga Wrocław

  Joga na Biskupinie to studio jogi oferujące lekcje zarówno dla początkujących, jak również praktykujących już od jakiegoś czasu. Również osoby które mają za sobą dłuższą przerwę w praktykowaniu jogi znajdą tutaj miejsce dla siebie. Proponujemy Państwu zajęcia, dzięki którym można odnaleźć wewnętrzny spokój a także poznać a oprócz tego rozwijać możliwości swojego ciała. Z pewnością niektórzy mogą być zaskoczeni, jak olbrzymie możliwości ma ciało człowieka - wystarczy jedynie je odgadnąć. Nauka jogi to proces, który jest niesamowity sam w sobie, to w nim kryje się piękno. Elementy jogi są tak ułożone, by każdy z nas mógł zacząć praktykowanie w wypróbowany dla siebie sposób i miał szansę rozwoju. Nasze studio oferuje także sprzęt wymagany do praktykowania jogi, tj. maty, klocki, paski czy też koce. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na lekcje i również do kontaktu telefonicznego lub poprzez wiadomość e-mail.

  Data dodania: 19 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • angielski Wrocław wysoki poziom nauczania »

  angielski Wrocław wysoki poziom nauczania

  Wiadomo, że angielski jest w dzisiejszych czasach nadzwyczajnie ważny. Jeżeli nie znamy tego języka to po prostu nas nie ma dla wielu pracodawców. Dlaczego o tym mówimy? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo łatwa - chcemy zagwarantować Państwu angielski Wrocław. Nasza szkoła językowa zlokalizowana jest w samym centrum miasta. Możemy zapewnić najwyższy standard nauki połączony z indywidualnym podejściem. Należałoby też podkreślić, że jesteśmy wstanie zapewnić Państwu wszelkiego rodzaju kursy charakteryzujące się różnym poziomem zaufania. Jesteście dla nas najważniejsi. Wszelkie szczegóły na temat szkoły publikowane są na stronie szkoły. Można na niej odkryć również informacje dotyczące nauczycieli. Nie zamierzamy mieć przed Wami tajemnic! W razie jakichś wątpliwości, jesteśmy do dyspozycji.

  Data dodania: 11 03 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja i nauka

Edukacja i nauka - nowa podkategoria:

Nazwa: